V kůži Woodyho Allena Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

V kůži Woodyho Allena

„V kůži Woodyho Allena“ je přesně to, co název slibuje: komiksový strip ze života neurotika, ironika, notorického hledače smyslu života, který nachází jen pochybnosti, věčně neúspěšného sukničkáře a vtipného filosofa, který je na psychoterapeutově lenošce pečený vařený. Stripy, jejichž autorem je karikaturista Stuart Hample, vycházely denně v letech 1976 až 1984 ve 460 novinách a stávající výbor představuje 220 nejlepších z nich, spolu s autorovou obsáhlou předmluvou, která nám nechává nahlédnout do méně známé kapitoly Woodyho života i do zákulisí komiksové novinové tvorby."Kniha v českém jazyce!


Stažení V kůži Woodyho Allena zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


V kůži Woodyho Allena (0.00 EUR)


Stažení V kůži Woodyho Allena zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Dread & superficiality

  Žánr:
  Literatura světová, Komiksy
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  knofela

  22.03.2017

  Kdyby tohle vycházelo v našich novinách, tak je snad i začnu kupovat. Vkusný humor na Allenův účet jako vystřižený z jeho filmů – Hample opravdu mistrovsky zvládl Woodyho styl se vším všudy. Možná bych občas uvítala více doprovodných komentářů k jednotlivým stripům napříč celou knihou, ne jen na jejím začátku.

  sachista

  04.01.2014

  Tak jsem si stihnul přečíst můj druhý vánoční knižní dárek a byl jsem neméně spokojený. Je to kniha, jež musí potěšit všechny fanoušky našeho milovaného neurotika a geniálního scénaristy a režiséra. Všechna témata, která známe z jeho filmů, se objevují ve zhuštěné komiksové podobě s odzbrojující pointou. Takže je to opět koktejl lásky, vztahů, sexu, smrti, filozofování, úzkostí, pochybování a nekonečných peripetií brýlatého intelektuála v dnešním světě.