V komunismu jsme žít nechtěli Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

V komunismu jsme žít nechtěli

Podtitul: další kapitoly z rozhlasového pořadu Příběhy 20. století

Kniha volně navazuje na titul Kruté století stejných autorů. Představuje však životní osudy lidí z doby nástupu komunismu a normalizace. Obě knihy tematicky vycházejí z rozhlasového cyklu Příběhy 20. století, který připravuje Český rozhlas – Rádio Česko ve spolupráci s Občanským sdružením Post Bellum.
Kniha v českém jazyce!


Stažení V komunismu jsme žít nechtěli zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


V komunismu jsme žít nechtěli (0.00 EUR)


Stažení V komunismu jsme žít nechtěli zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

  • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
  • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
  • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
  • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
  • Všechny platformy. Plně optimalizováno
  • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


    Žánr:
    Literatura naučná, Biografie a memoáry
    Vydáno: , Radioservis
    více informací…

    Nahrávám…

    Komentáře (2)

    Přidat komentář

    Blíženec

    18.09.2014

    Příběhy lidí,kteří se postavili proti komunistické totalitě. Příběhy lidí,kterým se do života postavila komunistická totalita,,,

    odejana

    01.01.2014

    Pánové Drdo a Kroupo, díky za vaši neúnavnou práci, s jakou shromažďujete všechna ta otřesná svědectví lidí, kteří stárnou a do hrobů si odnášejí své příběhy politických vězňů, emigrantů, bachařů, estébáků, udavačů nebo jen obyčejných lidí, kteří žili dvojí život a vyznávali krédo, že s tím nic nenadělají, že to tak prostě je a někteří nacházeli dokonce i omluvy. Díky za vaše komentáře a hodnocení. Ukazujete něco velice důležitého – jak mravní práh samozřejmostí klesl a český národ, který už má snad ještě z monarchie geneticky zakódovanou poslušnost k vrchnosti a život dvojího metru, stále neumí najít ten správný žebříček hodnot. Díky za to, že nepřinášíte jen tato důležitá svědectví, ale burcujete k novému obrození mravů a myšlení. Vaše knihy a rozhlasové Příběhy 20. století mapují něco, na co všelijaké instituce nestačí – nebo to mapovat ani nechtějí? Za tímhle se prostě nedá udělat tlustá čára …