Útěk do samoty Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Útěk do samoty

Krásná Denisa žije jen pro svého syna, a když po matčině smrti zdědí starý dům se zahradou na kraji
poklidného městečka, rozhodne se natrvalo odstěhovat z Atlanty. Práci učitelky beztak opustila a přátele ztratila, protože věnuje veškerý čas synovi. Kyle totiž potřebuje mimořádnou péči; ve svých pěti letech nedokáže pořádně mluvit a odborníci nad jeho poruchou bezradně krčí rameny. Prostředí Edentonu neprovdané ženě prospívá, i chlapec se tu postupně začleňuje mezi vrstevníky. Jednoho dne ale za bouřky dostane Denisino auto smyk. K havárii přijíždí dobrovolný hasič Taylor McAden; ještě netuší, že tato
záchranná akce je jiná než ostatní a bude od něj vyžadovat mnohem víc než odvahu a neohroženost…Kniha v českém jazyce!


Stažení Útěk do samoty zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Útěk do samoty (0.00 EUR)


Stažení Útěk do samoty zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Rescue (2000)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (60)

  Přidat komentář

  crazyslunicko

  12. března

  Velice čtivá kniha. Hodně se mi líbil děj o dívce s malým chlapcem, které zachrání pan Hasič. Je to moje prvotina od Nicholase Sparkse a moc se mi líbila. Je to o tom, jak nikdo nemůže vidět do hlavy toho druhého a jak jeden zážitek z dětství může ovlivnit celý Váš život. Myslím si, že tohle trochu funguje i v realitě. Někteří lidé se snaží ostatní zachraňovat a je to jejich celoživotní poslání ať už v práci nebo v soukromí, ale kdo zachrání toho zachránce? Láska?

  cukrovka

  06. března

  Zajímavá a velmi čtivá knížka. Denisa byla skvělá se svou bezpodmínečnou láskou a trpělivostí ke svému synovi. A určitě byla tou pravou pro Taylora, který se stále potýkal se svou domnělou vinou.

  ikul

  25. února

  Zatím jsem od Nicolase Sparkse znala jen filmové podoby jeho knih (Nejdelší jízda, Zápisník jedné lásky). Pokaždé to byl silný příběh, proto jsem se rozhodla pro přečtení jeho románu. Útěk do samoty měl opět vážný obsah, starost matky o opožděného chlapce a její vztah ke komplikovanému muži. Příběh byl čtivý, odpočinkový.

  nikol1774

  25.12.2017

  Musím říct, že jsem od této knížky moc neočekávala, ale mile mě překvapila. Naprosto jsem se sžila s postavami, byly mi hodně sympatický. Přála jsem jim jen to nejlepší. Jako bych já sama byla Denise. I když děti ještě nemám, pro mojí sestru bych udělala první poslední. Ve vztahu jsem chápala Denise ale i Taylora, občas bývám stejná jako Taylor. Malý Kyle byl moje oblíbená postava, přála jsem si aby se mu dařilo co nejlíp, aby ho měli všichni rádi a aby se naučil vše co má malý chlapec v jeho věku umět. Věta ,,Mám Tě rád mami.,, mě rozbrečela a zaroveň jsem byla šťastná.
  Je to akční, romantický, zábavný. Za mě velmi dobrá kniha.

  shay

  22.11.2017

  Jeden z mých oblíbených autorů. Většinou mě děj jeho knížek dostane, ale u téhle tomu tak bohužel nebylo. Podle mě je to taková průměrná kniha.

  oluskace

  30.10.2017

  Děj se mi moc líbil. Mám podobné problémy se synem a Denise jsem hodně fandila. Nemohla jsem se od knihy už od prvních stránek odtrhnout. Opravdu pěkný příběh, jen doporučuji

  alnahu

  30.10.2017

  Příběh Denisy a jejího malého synka Kyliho ,který má vadu řeči a trpí nemluvností se zdál ze začátku velmi smutný . Nakonec ale vše dobře dopadne, díky velké obětavosti a lásce Denisy k synovy. Příběh sice smutný ,zajímavý ale hlavně s dobrým koncem ,mě se líbil.

  krtica

  28.10.2017

  Od Sparkse se mi líbí všecky knížky,moje srdcovka.

  Rodaw

  17.10.2017

  ÚTĚK DO SAMOTY
  Mám moc ráda knížky od Nicholase Sparkse – patří mezi mé nejmilejší spisovatele v žánru čtení pro ženy.. Umí psát krásné a srdcervoucí příběhy, jakoby je psal sám život.. Útěk do samoty je fajn knížka. Oddechová knížka. Ale nemůžu si pomoci – když ji srovám s dalšími knihami od Sparkse, patří k těm slabším… Hezky se čte a za přečtení stojí – pokud chcete úplně vypnout – ale za mě tam něco chybělo.. Měla jsem pocit, že se celou knížku ani nic moc neděje – jen se hodně řeší vztahy, o tom to celé je..
  Sparks popisuje silný vztah mezi matkou a dítětem (maminka Denisa dává maximum svému malému synovi Kylovi, který má problém s mluvením) a samozřejmě nechybí láska…. Bylo to příjemné, ale za mě (na Sparkse) příliš průměrné.. Pokud si však chcete odpočinout, je to dobrá volba.:)

  marketav94

  10.09.2017

  Tentokrát pan Sparks tolik nezamával s mými pocity. Jelikož jsem od něj četla mnohem emotivnější knihy, tak tuhle řadím spíše k těm slabším. Příběh pro mě vygradoval hned na začátku a pak byla taková dlouhá dohra. Bylo to příjemné letní počtení, téměř jednohubka, ale konkrétně do tohoto Sparksova románu bych narozdíl od jiných už znovu nešla.

  Více dojmu v recenzi na blogu: http://cteme-s-meggie.blog.cz/1709/nicholas-sparks-utek-do-samoty

  Dymond

  16.08.2017

  Jak bylo řečeno u karerina2660, je to sázka na jistotu. Musím si dokoupit jeho další knihy, protože zrovna toto je druh čtení ke kterému se klidně s radostí za nějaký čas zase vrátím. Je to jak u dobrého filmu, prostě se na něj podívám víckrát.

  katerina2660

  11.08.2017

  Sparks = sázka na jistotu. Četla jsem snad všechny jeho knihy, všechny jsou krásné… i filmy dle jeho knih stojí za shlédnutí 🙂
  I přesto, že hned na začátku víte, jak to celé skončí, tak je to napsáno krásně čtivě, poutavě, hltala jsem stránku za stránkou. Obdivuji Denisu a v duchu jsem jí smekala poklonu (jsem také matka) a moc jsem jí přála šťastný konec….
  Ke konci pár slziček ukáplo a když jsem je usušila, tak na další stránce začaly kapat další… Knížka je moc krásná i když příběh je opravdu "čitelný" předem…

  Lauralex

  06.08.2017

  Dlouho jsem teď nečetla Sparkse. Pokaždé je to jako vracet se za starým dobrým přítelem. To je ta jeho síla. Možná jsem se teď z určitých důvodů romantice v jakékoliv podobě vyhýbala, ale jestli mě něco vždycky bezpečně navodí do té správné atmosféry a celou pohltí, je to on.

  Těch dlouhých skoro 10 let, co ho znám a čtu jeho knihy, přemýšlím, v čem to je. A při této knize už jsem na to přišla. Ten jeho dar spočívá v tom, že dokáže plně, chytře a hodnotně pojmout celý koncept a naplnit ho vším, co vykazuje tvárnost a nepůsobí to plytce nebo monotónně. A tím promluví i ke čtenářům. A ať to skončí jakkoliv, vlastně je to vždy šťastné, záleží jen na úhlu pohledu, protože jestli on něco umí, tak konce. A to jsem zatím u nikoho jiného neobjevila.

  Věděla jsem, že to bude skvělé, tím jsem si absolutně jistá. Nikdy mě nezklamal a nezklame, a proto se k němu stále s láskou vracím. Poznala bych ho snad i poslepu. Potvrdilo se mi to, co vím od okamžiku, kdy jsem ho četla poprvé, a proto ho mám ráda. Je to víc než jen romantika. Nepíše jen srdcem, ale především hlavou. Na chlapa má neuvěřitelně přirozený a podmanivý styl vyjadřování, a tím si mě zrovna tenhle příběh získal. Nečekala jsem žádný jednoduchý, oddechový příběh, na to ho moc dobře znám, ale vtáhlo mě to až překvapivě intenzivně. Kdybych řekla, že mě to zaujalo, je to slabé slovo. Já do toho vložila snad veškerou svou energii a empatii. Dá do toho vždy něco navíc, čím se víc a víc utvrzuji v tom, že vybočuje od veškerých spisovatelů i spisovatelek tohoto žánru. V tom nejlepším smyslu slova.

  Umí propojit téma lásky a k tomu něco navíc a ani jedna dějová linka není opomíjená. Tentokrát to bylo drama, možná nadneseně řečeno místy trochu detektivka, a to mě přitáhlo už na prvních stránkách a od té chvíle jsem se od knihy takřka neodtrhla. Zcela originální, nápadité, protkané napětím a nestrojenou láskou. A slzy také byly. Dalo mi to od všeho něco, jak jsem zvyklá, a přesto i něco navíc, co jsem od této knihy, nevím proč, ani nepředpokládala. Poskytlo mi to zážitek eminentní a rozmanitý v každém ohledu.

  Říkám to asi o každé jeho knize, ale tahle je jedna z jeho nejlepších. Neříkám to proto, že je to můj nejoblíbenější spisovatel, nýbrž proto, že mě dovede uhranout a pokaždé je to snad ještě lepší.

  (tento komentář už jsem jednou psala, ale nějaký imbecil, který má potřebu se nabourávat do profilů, mi ho smazal, takže někdo ho už možná jednou četl)

  Kecallka

  09.07.2017

  První kniha od tohoto spisovatele. Krásné čtení, ukápla i mi slza.

  MartinaPri

  09.07.2017

  Romány od spisovatele muže mě nikterak nelákaly, ale N. Sparks mě přesvědčil a jeho knihy se mi velmi líbí. Kniha se čte velmi pěkně, zajímavý příběh, který se prostě musí dočíst 🙂 Myslím si, že ke konci je to už trochu moc, za mě zbytečná smutná vsuvka, ale jinak dobré.

  Peťulka8

  06.07.2017

  Sparks mě jako vždy nezklamal, kniha je velmi pěkně napsaná 🙂

  yetti74

  20.06.2017

  Přesto, že toto není úplně můj šálek, tak ale musím uznat, že se kniha četla dobře. Oddechovka, chvílemi ke konci smutná. Stále ale nemůžu Sparksovi přijít na chuť. První kniha (Ve tvých očích) mě vůbec nebavila, nedočetla jsem, druhá (Útěk do samoty) šla, tak teď zvažuji, jestli zkusím do třetice všeho dobrého.

  zdehan

  18.06.2017

  Moc pěkná kniha.

  Flowers

  16.06.2017

  Prostě Sparks, kniha mě moc bavila.

  Hana86

  09.06.2017

  Tak tento příběh mě zase až tak neoslovil, i když mám Sparkse velmi ráda. Pěkně byl popsán vztah matky a synka s vadou řeči, její obětavost, láska a trpělivost byly úžasné. Ale kdo mi moc neseděl byl Taylor. Na to, že mu bylo skoro 40 let se někdy choval, jako nevyrovnaný puberťák, asi jsem se do něj nedokázala správně vcítit. Příběh se četl hezky a byl napínavý až do konce. Byla to dobrá oddechovka a s pěkným koncem 🙂 .

  Nita17

  07.06.2017

  První moje kniha tohoto autora. Poutavý příběh o síle lidské mysli, jak v tom dobrém i zlém. Dokáže nás spoustat a zároveň i osvobodit. Našli se dva lidé, kteří jsi ve svém životě prožili nepríjemné, vyrovnávájí se s tím každý po svém. Podělit se o radost i smutek.

  akdar72

  07.06.2017

  Opět Sparks nezklamal.

  Katerinasmoliko

  27.04.2017

  Krásný a dojemný příběh 🙂 knížka se moc hezky četla, můžu ji jen doporučit. Nicholas Sparks mě osobně ještě nikdy nezklamal a vždy jsem z jeho knížek unesená.

  essterkaa

  23.04.2017

  Woow, naprosto skvělá knížka, u které jsem zanechala kousek svého srdce! Jsem si jistá, že teď na chvíli zůstanu s výběrem knih u Nicholase Sparkse. 🙂

  KatastrofaK

  30.03.2017

  Dočetla jsem to, ale v podstatě mě to zas až tak nebavilo. Je to taková lépe napsaná harlekýnka s divně protahovaným dějem. Na druhou stranu linka se synem a s jeho poruchou řeči byla zajímavá.

  JankaV80

  18.03.2017

  Milý Johne, Vzkaz v lahvi a Noci v Rodanthe jsem viděla v televizi zfilmované (knihy jsem zatím nečetla) a moc se mi na nich líbilo, že ne každý příběh musí za každou cenu končit happyendem. Když jsem tedy v knihovně objevila knihu Útěk do samoty od tohoto spisovatele, kamžitě jsem se rozhodla, že si ji přečtu. A rozhodně mě nezklamala. Na jednu stranu je to odpočinkové čtení, kniha vtáhne čtenáře okamžitě do děje a většině je na začátku jasné, že půjde částěčně i o milostrný příběh dvou lidí. Na stranu druhou autor popisuje silnou osobnost matky, která se rozhodne, že s nemocí syna bude bojovat a nevzdá to za žádnou cenu. Taktéž doufám, že kniha bude jednoho dne zfilmována.

  WerczaG

  14.03.2017

  Moje druhá knížka od tohoto spisovatele a opět skvělá. Bylo tam snad úložné vše smích,smutek… Moc jsem si zamilovala malého Kyla…Doufám ze příběh bude sfilmovany…

  KydlochMoris

  03.03.2017

  Co dodat… Pár slziček tam bylo… 🙂

  Kacula8

  31.01.2017

  Tak tohle pro mne bylo velké zklamání….

  Dreisii

  21.01.2017

  Moje první kniha od tohoto autora a jsem nadšená. Přečteno jedním dechem aj slzicka mi uronila se. Doporučuji