Utajené vládkyně Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Utajené vládkyně

Naděžda Allilujevová-Stalinová, Mileva Marićová-Einsteinová, Virginia Eliza Clemmová-Poeová, Linda Keithová a Olga Šplíchalová-Havlová: říká se, že za každým velkým mužem se skrývá ještě větší žena. Žena, obdařená stejně výrazným talentem jako její partner – byť jde jen o nadání věřit a zbožňovat. Při bližším pohledu zjistíme, že právě tato vlastnost, tato unikátní schopnost podpírat génia tak, aby mohl mít hlavu stále v oblacích a své dílo (někdy ďábelské) dotáhnout do zdárného konce, je rozhodující. A právě těmto ženám je věnována tato kniha.Kniha v českém jazyce!


Stažení Utajené vládkyně zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Utajené vládkyně (0.00 EUR)


Stažení Utajené vládkyně zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura faktu, Biografie a memoáry, Historie
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  hajrys

  02. ledna

  Pro mě to byla kniha asi zbytečná. Těšila jsem se na ni, ale přišlo mi to jako sbírka známých informací. O některý manželkách již bylo napsáno mnohé, o některých jsem nevěděla nic. Nejsem si jistá, zda je anotace ke knize správná. Neřekla bych, že všechny ženy, o nichž kniha je, své manžely zbožňovaly. Rozhodně ne po celou délku vztahu. Spíše mám dojem, že to byl v určitých okamžicích strach, stereotyp a možná i nenávist, ve které se počáteční láska proměnila. Spíše než obdiv k těmto ženám, ve mně čtení zanechalo zhnusení nad jejich muži.

  Alix

  12.11.2017

  Jediné, co k tomu mohu napsat je to, že těch žen je mi líto. Nedokážu a ani je nechci pochopit. Ani jednu…..
  Paradox je ovšem pro mne ten, že nejlíp, aspoň pro mne, z toho vyšel Stalin. Ne proto, že byl "nejlepší", ale proto, že o něm jsem už všechno věděla a nepřekvapovalo mne to. Je symbol zla a krutosti, tak nemám co řešit. Ale Einstein, Poe, Hendrix a Havel, mne překvapili. A nijak příjemně. Chybí tam jen Marx, ten se taky nechal živit svou ženou a její rodinou a přitom psal o vykořisťování proletariátu.
  Geniální manipulátor, geniální vědec, geniální spisovatel a geniální kytarista. Nevím, co říct, po přečtení této knihy, o Havlovi. Asi nic…

  indyka

  23.09.2017

  Kniha je nabitá fakty a zajímavostmi, o tom žádná. Osobně mi ovšem přišlo, že některé z uvedených žen těmi utajenými vládkyněmi nebyly – jejich muži je sice milovali, ale ony na ně takový vliv zase neměly. Nejvíce se to týká první a zároveň nejdelší kapitoly – je mnohem více o NĚM než o NÍ. Každopádně kniha za přečtení stojí, hlavně pokud vás zajímají i ti muži samotní, dozvíte se mnoho zajímavého.