Umění žít Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Umění žít

Prožít či přežít? Tomio Okamura se v knize Umění žít zamýšlí nad tím, zda lze prožít opravdu šťastný a plnohodnotný život.

Snaží se připomenout známé, ale námi zapomenuté hodnoty, které dělají lidský život smysluplným.Existuje spolehlivý recept na šťastný život? To je otázka, nad níž se zamýšlí filozofové i náboženští vůdci po celé dějiny lidstva. Bez ohledu na dobu, na víru či politické názory."Život podle abecedy", tak by se mohla nazvat kniha čtivých encyklopedických zamyšlení Tomia Okamury na důležitá i zdánlivě nedůležitá témata našeho života. Láska, smrt, pivo, politika, vzdělání, práce, dětství, stáří, moderní technologie, víra i tradice, to všechno jsou součásti našeho života, které spolurozhodují o tom, jak dobře a spokojeně svůj život prožijeme.

Málokdo se ovšem zamýšlí nad tím, že je rozdíl zda svůj život prožijeme kvalitně a hodnotně pro sebe i své okolí anebo ho jen spokojeně přežijeme.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Umění žít zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Umění žít (0.00 EUR)


Stažení Umění žít zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
  Vydáno: , Fragment (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  lucin_a

  14.09.2013

  Vtipně ilustrovaná kniha. Názory p. Okamury na různou problematiku jsou celkem výstižné.

  Melic

  27.07.2013

  Dá se říct, že s myšlenkami autora vesměs souhlasím. Ta kritika moderních společenských nemravností potěší, jmenovité obvinění některých lidí podložené fakty se mi také líbí. Proč tedy jen 3 hvězdičky? Pan Okamura sice předkládá určitá řešení, která však nejsou tak jednoduchá . Také by měla následky, do kterých by se oponenti mohli opřít. Chtělo by to rozsáhleji rozebrat. Ty kreslené vtipy mi tam taky příliš nesedí, knihu jsem si půjčil pro moudra a fakta. Ale musí se přiznat, že kritika nespravedlností ba dokonce zločinů zametených pod koberec je jedinou nadějí, jak je začít řešit. Autorovy názory budu dále sledovat na facebooku a jelikož více než na sliby hledím na charakterové vlastnosti politiků, přibývá mi 1 vážná alternativa, komu dát hlas ve volbách.

  TerJac

  26.06.2013

  Pan Okamura mne v poslední době v mnoha věcích zklamal …. ale nemůžu jinak než říci, že jeho knihy mi mluví z duše. Většinu jeho názorů sdílím … jen škoda, že on občas zapomíná proměňovat je ve skutky.

  Clash

  08.11.2012odpad!

  Další perlička a trezorová záležitost od moravsko-japonského podnikatele Pana Tomáše Okamury, která šíří po České republice mír a lásku. OK.
  P.S. "Závist zdržuje! Říkejme si více dobrý den, děkuji a na shledanou a bude nám na světě lépe."

  Hřibče

  30.10.2012

  Velmi zajímavá kniha o názorech, myšlenkách a postojích pana Okamury k současné politické situaci, životě, hodnotách, ale i umění. U knihy jsem se ani chvilku nenudila, a to i přesto, že tuto literaturu běžně nevyhledávám. Pan Okamura ví, o čem píše, má přehled a navíc umí dobře psát, takže jeho vyjadřování je inteligentní a navíc lehce pochopitelné i pro toho, kdo se v dané věci příliš neorientuje. Dávám 5 hvězdiček. 🙂

  superrodina

  11.10.2012

  Myslela jsem si, že to přečtu "bez emocí", ale nedokázala jsem to, je to provokující knížka. Dokonce jsem se přistihla, že ovlivnila některé mé chování – např. včera syn obdivoval nějaké větší auto technických služeb s výfukem z boku a stál právě u toho výfuku a já si vzpomněla na ta jeho slova, jak tihle malí tvorečkové jsou nosem blíže k silnicím a nadýchají toho víc… taková drobnost, už jsme odtamtud šli 😀