Umění diplomacie – Od Richelieua k pádu Berlínské zdi Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Umění diplomacie - Od Richelieua k pádu Berlínské zdi

V jedenatřiceti kapitolách se Henry Kissinger z pohledu zkušeného politika-diplomata a historika zabývá klíčovými událostmi světových dějin, počínaje dobou kardinála Richelieua přes napoleonské války a velmocenskou rovnováhu 19. století až k dramatům století dvacátého. Zvláště pozoruhodné jsou jeho analýzy současné světové situace, kdy odešel ze scény Sovětský svaz, hlavní protivník Spojených států v období studené války. S důvěrnou obeznámeností dává autor čtenáři nahlédnout do světa nejvyšší – především americké – politiky.Kniha v českém jazyce!


Stažení Umění diplomacie – Od Richelieua k pádu Berlínské zdi zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Umění diplomacie – Od Richelieua k pádu Berlínské zdi (0.00 EUR)


Stažení Umění diplomacie – Od Richelieua k pádu Berlínské zdi zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Diplomacy (1994)

  Žánr:
  Politologie, mezinárodní vztahy
  Vydáno: , Prostor
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  woodward

  19.08.2015

  Henry Kissinger prostě ví, o čem mluví.

  achilles

  19.08.2015

  Geniální diplomat, perfektní kniha. Těžko psát něco více,to se musí přečíst. Pro zájemce o politiku, diplomacii či historii samotnou povinná četba.

  Koňadra

  05.02.2015

  Jediné, čo by sa tejto rozsiahlej analýze medzinárodných vzťahov dalo vyčítať je možno trošku nadsadzovaný význam USA v dejinách, najmä v dejinách do Druhej svetovej vojny. Ale, s prihliadnutím na autora, sa asi ani nič iné očakávať nedá. Na druhej strane vám Kissinger ukáže mnohé súvislosti medzi historickými udalosťami, ktoré by ste nikdy nehľadali. Vrstevnaté, inteligentne a sviežo napísané, určite odporúčam. Hoci hrúbka knihy môže odradiť, prečítate ju oveľa rýchlejšie, ako by ste očakávali, Kissingerovi nemožno uprieť schopnosť narábať s jazykom. Prečítajte si.