Ukradené srdce Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Ukradené srdce

Z ožehavé rodinné situace může Natalii Haislettové pomoct jediný člověk: Černý rytíř. I když vůbec netuší, o koho jde, už dlouho sleduje jeho pozoruhodné činy a má pocit, že tohoto hrdinu dobře zná. Zdá se však, že spojit se s ním může jedině prostřednictvím Jonathana Drakea, muže, s nímž se před časem potkala na maškarním plese a jenž jí tehdy ukradl polibek – polibek, na který nikdy nezapomněla.

Jonathan je známý sukničkář, ale nikdy na setkání s Natalií nezapomněl. Při vzpomínce na ni stále cítí elektrizující napětí, které mezi nimi bylo. A když se Natalie objeví u jeho dveří a dožaduje se, aby ji seznámil s Černým rytířem, neodolá jí. Má ale jednu podmínku: Natalie s ním musí odjet do Francie a vystupovat jako jeho manželka.

Přestože je to k sobě oba přitahuje, má Natalie také svou podmínku: i když budou cestovat jako manželé, intimnosti budou tabu – NIKDY se nestane Jonathanovou milenkou! Čím více času spolu tráví, tím je oběma jasnější, že rozejít se nebude snadné. Může vůbec Jonathan seznámit Natalii s Černým rytířem, aniž ohrozí své poslání a vyhne se bolestným důsledkům? Jak to, že se Černý rytíř z Nataliiných snů pomalu vytrácí a do jejího srdce se vkrádá někdo jiný? Bude Nataliina láska natolik silná, aby překonala všechny překážky, které se jí staví do cesty?
Kniha v českém jazyce!


Stažení Ukradené srdce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Ukradené srdce (0.00 EUR)


Stažení Ukradené srdce zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Zimní zahrada (1.)

  Originální název:

  Stolen Charms (1999)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Baronet
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  dr.romca

  29.12.2017

  Klasika pro ty, kteří hledají historickou romanci.

  Enny4

  09.11.2017

  Knížka se mi líbila, tak jako všechny ostatní knížky od autorky.

  alnahu

  01.11.2017

  Tentokrát jsem sáhla po romantice a příběh Natálie ,kterou okouzlil v jejích snech Černý rytíř a ona se za ním vydává v dobrodružné cestě ve společnosti hraběte Jonathana se mi četl dobře ,kniha se mi líbila.

  havrmoni

  05.10.2016

  Dozvěděla jsem se něco o francouzké historii,nějaká ta práce pro vládu a nádherná romantika na konec. I když podle kometu šup sem šup tam,jsem čekala hodně nenáročnou četbu a ejhle ono šup se objevilo až cca v poslední třetině.

  LibraryGirl

  22.08.2016

  Nádherná romantika na pozadí politické situace 19. století. Adele umí napsat krásný příběh, její hrdinové mají vždy ty nejlepší úmysly, i když některé prostředky nejsou tak dobré. Mně se příběh četl moc pěkně, ale stále u mě vede Moje drahá Caroline, ta je prostě nepřekonatelná.

  Kamiliana

  21.10.2015

  U mě vede Záhadná žena. Zkráceně vyjádřeno – pro samé šup sem šup tam nestihnou málem hlavní postavy ani vyřešit prvotní bod zápletky (vydírání matky). A intimní scény jsem raději přeskakovala, všeho moc škodí.

  smartasan

  17.06.2015

  Knížka se mi líbila. Zajímavý děj, vášnivý vztah mezi hlavními hrdiny…. co víc si od romantiky přát?!