Údolie kráľov Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Údolie kráľov

Údolie kráľov patrí medzi nejposvätnejšie miesta starého Egypta. Pochovávali v ňom kráľov troch dynastií. Jeho novodobé dejiny začínajúce sa Napoleonovou vojenskou výpravou do Egypta, sú dejinami hľadania pokladov, ktoré v tomto Údolí zhromaždila dávna ľudská civilizácia. Prečo však starovekí Egypťania vytvorili svoju nekropolu práve na týchto miestach? A prečo ju vôbec vytvorili? Bolo to prestížne pohrebisko faraónov, zástupcov božstiev na zemi, no prečo sa tu našli aj nekráľovské hrobky? Objavili sa už naozaj všetky kráľovské hrobky a bohatstvá tejto lokality, ktorá prinajmenšom poldruha storočia pútala záujmy svetových veľmocí i dobrodruhov?
Na tieto otázky hľadá odpoveď dielo populárneho historika, archeológa a egyptológa Christiana Jacqa.Kniha v českém jazyce!


Stažení Údolie kráľov zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Údolie kráľov (0.00 EUR)


Stažení Údolie kráľov zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  La Vallée des Rois (1997)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Remedium
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Lessana

  17.10.2016

  Táto kniha sa mi dostala do rúk v čase, keď som chodila na základnú školu. Vtedy som sa do nej vôbec nevedela začítať. Bola som v období Slávnych pätiek a podobnej literatúry a takéto skĺbenie faktografického a beletristického ma nezaujalo. Časom som sa k nej vrátila, ale zrejme to nie je typ literatúry pre mňa…