Učebnice jezdectví a vozatajství 1. díl – základní výcvik jezdce a koně Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Učebnice jezdectví a vozatajství 1. díl - základní výcvik jezdce a koně

Překlad německého originálu, který se doma dočkal 26 vydání a který je základní kuchařkou pro úplné začátečníky. Věnuje se všem oblastem od etických zásad přítele koní přes práci na jízdárně a výstroj až např. po takové detaily, jakými jsou nasedání, sed či pomůcky a zvláštnosti v jejich používání.
Z obsahu: vlastnosti koně – učitel – místo výcviku – výstroj – příprava k ježdění – sed a výcvik sedu, chyby – pomůcky – cit jezdce – uvolňovací práce – základní cviky v drezúrním ježdění, skokovém výcviku, v terénu – dálkové a honební jízdy – základní výcvik koně – ježdění drezurních, skokových a terénních zkoušek
Kniha je systematickou učebnicí, doporučenou Ministerstvem zemědělství jako učební text pro zemědělské školy a je doplněna množstvím nákresů a vysvětlivek.Kniha v českém jazyce!


Stažení Učebnice jezdectví a vozatajství 1. díl – základní výcvik jezdce a koně zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Učebnice jezdectví a vozatajství 1. díl – základní výcvik jezdce a koně (0.00 EUR)


Stažení Učebnice jezdectví a vozatajství 1. díl – základní výcvik jezdce a koně zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Richtlinien für Reiten und Fahren (1994)

  Žánr:
  Literatura naučná
  Vydáno:
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  angloumene

  20.11.2015

  Zcela základní učebnice pro výuku drezúrního a parkurového ježdění. Všechny informace v ní jsou podány jasně a výstižně.