U dveří zazněl zvonek Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

U dveří zazněl zvonek

Detektivní román seniora amerických detektivkářů, v němž vystupují dvě postavy společné pro všechny autorovy detektivky, obtloustlý detektiv, mistr „lenoškové metody“ (protože v obchodních záležitostech nikdy neopouští svůj dům) Nero Wolfe a jeho tajemník, pohyblivý Archie Goodwin, který příběh svěžím a humorným způsobem vypráví. V příběhu, který svou zápletku těží z nevraživosti mezi newyorskou policií a federální policií FBI a ve kterém častozazní u dveří zvonek, snaží se oba detektivové očistit čest své klientky a zachránit ji z moci FBI.Kniha v českém jazyce!


Stažení U dveří zazněl zvonek zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


U dveří zazněl zvonek (0.00 EUR)


Stažení U dveří zazněl zvonek zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Nero Wolfe (41.)

  Originální název:

  The Doorbell Rang (1965)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Československý spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  milan3144

  19. února

  Přirovnám-li výběr knížek k jídelnímu lístku, tak jsem prostě dostal chuť na takovou tu klasickou, americkou detektivku se soukromým očkem. I když se nepočítám k vášnivým čtenářům tohoto žánru, občas je třeba pestrosti a tak jako při stravování se nelze cpát jen svým oblíbeným jídlem, jinak se i oblíbená krmě po čase zprotiví, tak je i v četbě dobrá rozmanitost.
  Pokud mě paměť neklame, je to moje první setkání s R. Stoutem a jeho sérií Nero Wolfe. Díky tomu některé souvislosti překračující rámec této knihy, ale nemající žádný zásadní vliv na samotnou zápletku, jsem mohl jen dedukovat. Přidržím-li se gastronomického projevu, tak mohu říci, že jsem velmi dobře a při tom lehce "pojedl". Příběh je chuťově vyvážený a kuchař projevil znalost gurmánských požadavků pro většinu (soudím dle hodnocení ostatních) konzumentů.
  Velmi dobré 4 hvězdy.

  AelinAshryver

  13.08.2017

  Tato kniha pro mne byla ohromné překvapení, musím ovšem říct, že pozitivní. Velmi jsem si čtení této knihy užila. Kniha vás překvapí svou čtivostí, originalitou i vtipem. Rozhodně doporučuji.

  AndrewMaxwell

  21.03.2017

  Moje první nerowolfovka. Navnadila mě na čtení dalších. Profesionální i přátelský vztah Archieho a Nera je nádherně vyobrazený. A asi začnu vařit.

  Shuma

  02.12.2015

  Vtipně napsáno, nic neni nesmyslně vytrhující z reality. Napínavé hezké čtení.

  woodward

  20.06.2015

  Pro ty, kdo Rexe Stouta neznají, je tahle detektivka napoprvé zřejmě příliš velké sousto. Ale pro zkušené milovníky příběhů u o gargantuovském pěstiteli orchidejí ze Západní 35. ulice historka o tom, jak Nero Wolfe "vyběhnul" s celým FBI i s Johnem Edgarem Hooverem, představuje dokonalý majstrštyk. Je pravda, že pátrání po vrahovi se tu vede jaksi po vedlejší koleji a vyvrcholením příběhu tentokrát není usvědčení a zatčení pachatele, ale sklapnutá past nalíčená na zlotřilé agenty, jakož i široký úsměv na líci inspektora Cramera, když mu o tom Wolfe vypráví. Pro mne je "U dveří zazněl zvonek" absolutní jedničkou celé Wolfovské ságy.

  mgeisselreiter

  02.11.2013

  Autor píše s nadhledem, s humorem a čtivě. To ale nestačí. Dějová zápletka je hodně slabá, občas není vůbec jasné, kdo je kdo, vlastně po přečtení ani nevím, o co šlo.
  Pro ty, kdo si jen chtějí něco přečíst, nechtějí u toho přemýšlet, tak možná. Pro mě to moc není. 60%, 2.11.2013.