Tvůj stín Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Tvůj stín

Někteří fanoušci jsou ochotni pro své idoly i vraždit…
Pro Kayleigh Towneovou, krásnou a úspěšnou zpěvačku, to byla jen rutinní odpověď nadšenému fanouškovi. Pro Edwina Sharpa byl její mail nezpochybnitelným důkazem, že ho Kayleigh miluje. Ano, oni dva jsou spřízněné duše a na tom nic nezmění ani výhrůžné dopisy od jejích právníků, ani předběžná opatření soudu. Edwin o její lásce nepochybuje. A nepochybuje tudíž ani o tom, že svůj poslední hit nazvaný Tvůj stín napsala jen a jen pro něj. Kayleigh se připravuje na koncert ve svém domovském městě a má podivný pocit, že ji někdo sleduje. Co když je to zase ten podivín Edwin? Copak se ho nikdy nezbaví? Ten člověk o ní ví děsivě mnoho a stále podléhá své šílené představě o tom, že si jsou souzeni…
Kayleigh to teď ale nemůže řešit, a tak požádá o pomoc svou přítelkyni Kathryn Danceovou. A pak jí kdosi v noci zavolá a do telefonu pustí začátek písničky Tvůj stín. Krátce poté je nalezena zohavená mrtvola člena kapely a způsob, jakým byl hrůzný čin vykonán, evokuje slova první sloky přehraného hitu. Kathryn Danceová velmi dobře ví, že psychopati se nikdy nespokojí s jednou vraždou – a samozřejmě stejně dobře ví, že Tvůj stín má mnohem více než jednu sloku…Kniha v českém jazyce!


Stažení Tvůj stín zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Tvůj stín (0.00 EUR)


Stažení Tvůj stín zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Kathryn Danceová (3.)

  Originální název:

  XO (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (77)

  Přidat komentář

  bararich8

  04. února

  Možná to bylo tím, že jsem četla v originále, ale ze začátku jsem se nemohla moc dostat do děje. Což se hlavně cca po polovině rapidně změnilo a nejradši bych knihu vůbec neodkládala. Ty zvraty! Ve výsledku hodnotím knihu jako výbornou, Jeffery Deaver fakt ví, jak čtenáře překvapit a udržet v napětí až do poslední chvíle.

  Gity

  06. ledna

  Tato kniha mě překvapila tím, že narozdíl od jiných deaverovek postrádala morbiditu a nechutnost, byla spíš uhlazená, hodně se zabývala životem hlavní hrdinky a měla jsem pocit, že čtu v první řadě román a až ve druhé detektivku. Že by na Jefferyho při psaní přišla nějaká touha přisladit detektivku trochou citu, něhy a lásky? Myslím, že mně tentokrát nic moc z knížky v paměti neuvízne a za pár týdnů už vůbec nebudu vědět, o čem to vlastně bylo. I přesto se mně kniha hodně líbila, byla čtivá, příjemná a hodnotím plným počtem hvězdiček.

  Merlinit

  02. ledna

  Svižné, čtivé, zábavné, Jeffery je můj kůň!

  technolog

  06.12.2017

  Zatím asi nejslabší počin. Asi bych uvítal přímočařejší akci a cíl.

  Nestorkea

  05.12.2017

  Nejslabší díl serie s Kathryn. Kniha se trochu podobala dílu předchozímu, závěr byl překombinovaný a prostředek nudný. Nic moc.

  TerezaMondeková

  16.11.2017

  Kniha se mi líbila, ale na detektivky moc nejsem. Znova bych to asi nečetla.

  Iva B.

  26.10.2017

  Jeffery mě zase dostal :-)!

  Bohdana11

  20.10.2017

  Kniha je hodně podobná druhému dilu"kříže u cesty"nejdříve mají vraha,pak je to někdo jiný a ten to taky pak není.I ten děj a ta zápletka je slabší.

  ivoiro

  12.08.2017

  Z mé strany spokojenost. Jde o pohodové čtení.

  Lusa

  09.08.2017

  Potřebuji něco na čtení, říkala jsem si. Čeká mě pět hodin vlakem a busem, potřebuji něco na čtení. A pak mi najednou padla do oka (co na tom že byla v akci :D). Celkově se kniha četla velice dobře, občas překvapila, tedy konečný zvrat údálosti mě hodně překvapil. Sice jsem necítila hmatatelné napětí při čtení, ale i tak jsem měla nutkání číst dál a dál. Možná zkusím i další autorovy knihy.

  raty

  15.07.2017

  Kniha a vlastně celá série, která určitě stojí za přečtení. Napínavý příběh, kde každá kapitola končí tak, že si řeknete: Tak ještě jednu. Povedená obálka.

  Makaja

  08.07.2017

  Moje první setkání s autorem a pro mě dobré, sice jsem jeden dějový zvrat naznala zbytečným a nelogickým, ale jinak se mi to líbilo a i když jsem se v jednu chvíli sešla s autorem (můj odhad pachatele), nakonec bylo vše jinak. A to mám ráda, u hodně knih totiž prokouknu pointu už v prostředku knihy.

  helenkan

  29.06.2017

  Pokud si myslíte,že už znáte vraha, je to omyl. A tak si s váma autor hraje až do konce. A tam vás čeká překvapení. 🙂 Výborné čteníčko.

  Kerberos

  19.06.2017

  Dobře se to četlo a nebylo to překombinované.

  Ree

  14.06.2017

  Musím říct, že po dlouhé době mě zase Deaverova kniha bavila. Nebylo to tak překombinováno jako většina jeho knih a rozhodně potěšil cameem Rhymese a Sachsové.

  Beky

  17.04.2017

  Zajímavý příběh s překvapivým koncem…

  katka9574

  10.04.2017

  Po fantastické Zahradě bestií, Prázdném křesle, Ďáblově slze nebo Modré sféře jsem byla trošku zklamaná… četlo se to dobře, o tom žádná, napínavě psát pan Deaver umí, to víme (skoro) všichni, ale Tvůj stín už byl tak překombinovaný, zvraty za každou cenu – že už mi to připadalo hodně neuvěřitelné a přitažené za vlasy. A "pár" stránek ubrat by asi taky neuškodilo. Těším se na sérii s Lincolnem 🙂

  katushah

  31.03.2017

  Taky jedna z těch slabších od Deavera, ale pořád samozřejmě velice dobrá. Příběh se mi líbil, jen se to trochu táhlo a nebylo tam zrovna nic, co by mně nějak posadilo do židle.

  Adelschutzova

  24.03.2017

  nic moc no 😀

  Market = )

  08.02.2017

  Checht, tak tentokrát mě "doubleblaf" docela oblafnul, ve finále jsem příjemně překvapená. Ale je vtipný, že některý věci se prostě dějou prakticky vždycky stejně (i bez těch očekávaně neočekávaných zvratů) – mini spoiler – zavezte všechny do střeženýho domu a je jasný, že se bude něco dít! 😀 Ale jako vždy prima počtení, měla jsem tam ráda i Rhyma, Amelii a Thoma. 🙂

  BlackBlade

  09.01.2017

  Průměrná detektivka z odvětví show-businessu, kde hlavní hrdinkou je talentovaná country-zpěvačka, kterou pronásleduje stalker. Příběh má dva pěkné a za mě nečekané zvraty (u prvního jsem tušil, u druhého vůbec). Za mě 75 %.

  Skripi

  25.11.2016

  Príliš to naťahuje, country neznášam, veľmi predvídatelné … Ešte že som to počúval nahovorené a v práci. 😀

  jiri77

  13.11.2016

  Tak jsem se pustil do čtení třetího pokračování s Kathryn Danceovou a připadá mi ,že celá série jde s dalším dílem nějak dolů. Příběh se mi zdál neúměrné natahovaný a tím pádem i nudný a nezachránil to ani Lincoln Rhyme ,který se v příběhu na chvíli objevil. Odvětví country hudby také není zrovna můj oblíbený druh muziky,tak to celkově na dojmu knihy něco ubralo .Za mě velké zklamání a doufám že mě čtvrtý případ vyvede z omylu a konečně si přečtu skvělý detektivní thriller.

  koki.veru

  07.11.2016

  Velmi povedená detektivka. Agentku Danceovou mám velmi ráda, a tak jsem se po poměrně dlouhé době pustila do dalšího dílu této série. Velmi mě zároveň potěšilo, že se v knize opět objevil Lincoln s Amélií 🙂 Kniha byla poměrně napínavá, i když některé pasáže byly trošku zdlouhavé, ale zápletka zajímavá, a nakonec i velmi pěkný závěr.

  Niu

  01.11.2016

  Četla jsem už lepší Deaverovku, ale i tak se mi kniha líbila. Kniha plná zvratů, jak je pro tohoto spisovatele typické.

  edith79

  25.09.2016

  Takové celkem zdlouhavé, spoustou liomonády okolo polité čtení. Dost předvídatelné. Trošičku mi to připomínalo mnou v pubertě milované Stopy hrůzy. Na Deavera průměr, umí to určitě i lépe.

  furunkl

  21.09.2016

  Série je čím dál tím horší. Snaha o zvraty působí kostrbatě, nuceně a neuvěřitelně a celé je to nudné.

  Aymira

  26.08.2016

  Pro mě opět pomalejší úvod, ale pak se kniha rozjela a já musela číst dál a dál… Celou dobu jsem měla tušení, kdo by mohl být vrahem, no a když se moje podezření začalo naplňovat, chybělo do konce ještě asi 100 stran. To už bylo divné i mně 🙂 Samozřejmě jsem čekala spoustu zvratů, protože znám Deavera a nakonec z toho byl v podstatě zvrat o třistašedesát stupňů, takže návrat na začátek. Malinko mě zklamal samotný konec – připadal mi jako jeden veliký happyend a ty texty písní na konci, to snad ani nemohlo být myšleno vážně. Proto nemůžu dát plný počet.

  Lenča89

  05.07.2016

  Výborná kniha

  Anet1994

  27.05.2016

  Pro mě průměrná detektivka, celkem předvídatelná a v některých pasážích i zdlouhavá 🙂