Tvoje dítě jako šance pro tebe Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Tvoje dítě jako šance pro tebe

Je konečně na světě… Jaká událost. Jako by svět byl najednou jiný, než byl dosud, čekáš snad zázrak, čekáš, že se stane NĚCO… Máš dítě…
Vše je nové a výjimečné. To nádherné a malé tělíčko, vyžadující zvláštní péči, obsluhuješ zpočátku s velkou úctou a ostychem. Pomalu si zvykáš na ten nový a zvláštní pocit jeho blízkosti. Slavnostní pocit pomalinku odchází. Již ho vnímáš jen občas, neboť nové se stává běžným. A teď je ta chvíle, kdy pochop, že tvoje dítě je totiž šance pro tebe! Šance dozvědět se o sobě všechno, šance pohnout se ve svém životě dál, šance poznat se a pochopit. Využij jedinečnou příležitost tohoto dokonalého zrcadla. Naslouchej svému dítěti a využívej jeho nekonečnou moudrost a jeho dokonalé přijetí. Již nikdy v životě tě nebude mít nikdo tolik rád a tolik ti důvěřovat. Již nikdy nikdo o tobě nebude tolik vědět a tolik tě znát… Tato kniha je již autorčina čvrtá v pořadí a má všechny předpoklady se stát jejím nejúspěšným titulem.Kniha v českém jazyce!


Stažení Tvoje dítě jako šance pro tebe zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Tvoje dítě jako šance pro tebe (0.00 EUR)


Stažení Tvoje dítě jako šance pro tebe zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Rodina
  Vydáno: , Vodnář
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  Philoun

  03.11.2017

  Pár věcí se z toho dá odnést, ale něco je zase úplná blbost.

  Petratra

  01.02.2017

  Rozumím tomu, co píše Between o 3 komentáře níže. On opravdu může být rád, že to nechápe a ty věci popsané jsou mu cizí. Když jsem kdysi dostala knížku Souvislosti, nechápala jsem a říkala si, co je to za bláboly. Pak jsem ze zvědavosti nakoukla do knihy Muž nebo žena? a najednou se to všechno otevřelo a všechno začalo zapadat do sebe… Forma je opravdu zvláštní a chápu, že mnohým nesedne. Ale mnoho věcí popsaných je hodně trefných a tvoří to takovou dobrou skládanku. Je to ale skládanka pro ty, kteří popisované prožili nebo prožívají. Ostatní, vyrovnání a sebevědomí jedinci bez traumat tam tu skládanku asi spíš neobjeví.

  makkuska

  21.11.2016

  Pro mne velice přínosná kniha vedoucí k zamyšlení nad vztahem k své dceři. Nejvíc mi utkvěla myšlenka (volně cituji): Ujasněte si své záměry. Děti vše vytuší, ví, kdy lžete a proto říkejte a dělejte jen to, co si opravdu myslíte a co je v souladu s Vaším přesvědčením.

  lucatr

  31.08.2016

  Úžasná kniha, díky níž jsem spoustu věcí ze svého života pochopila. Navíc si odnáším tipy, jak přistupovat ke své dceři. Určitě si ji s odstupem času přečtu znova.

  between

  21.10.2014

  Dočetl jsem jen na 60. stránku. Na víc jsem neměl a kdybychom nečekali dítě, tak jsem to zahodil mnohem dřív.
  Celé (tedy to co jsem přečetl) by se to dalo shrnout do jedné věty: Nevymlouvej se a uvědom si, že jsi pánem svého života.
  Tohle je zaobaleno do spousty podivných příběhů a rádoby odlišných situací, jejichž počátek mi připadá dost absurdní. Přesto jsem si říkal, čti dál a poznáš jiný pohled na svět. Příhoda pána, kdy si "pamatuje" jak je vajíčko a na něco čeká, jehož pointou je, že si nevšiml, že už je oplodněný, tak to mě dostalo do kolen. To už bylo příliš.
  Asi jsem měl tu "smůlu", že jsem měl dokonalé rodiče, kteří mi nevytvořili mindrák, či nějakou psychickou anomálii, která by mne trápila a holt nejsem schopen tyhle věci chápat. Nedávno mi moje máma na trochu podobné téma řekla "Buď rád, že to nechápeš." a já opravdu jsem rád, že nechápu co všechno lidi řeší a čím se zabývají.
  Přestože z mého pohledu naprosto nesmyslná forma, tak i tak věřím, že to možná někomu, kdo se sám najde v těch příbězích, otevře oči a bude to pro něj mít přínos. Ostatně podle předešlých komentářů je zřejmé, že si to své publikum našlo.

  lailaj

  21.08.2014

  Nejdříve jsem si musela zvyknout na styl psaní a na to, že kniha se nedá přečíst na jeden zátah, ale je dobré o jednotlvých myšlenkách přemýšlet. Ale teď ,když už jsem na konci, tak je mi to líto a uvažuji o přečtení dalších knih této autorky. Knížku můžu vřele doporučit

  Jessie_K

  20.05.2014

  I když tento typ knih, jen málokdy dočtu do konce, tato mě skutečně zaujala a byla zajímavá od začátku do konce. Osobně si nemyslím, že je to jen pro čtenáře, kteří již rodiči jsou. Já sama jsem si kolikrát při čtení vybavila právě své dětství a přístup vlastních rodičů. Samozřejmě mi také hodně pomohla pochopit chování mé dcery. S paní Jordánovou bych se velmi ráda poznala někdy osobně a probrala svojí životní cestu nebo navštívila nějaký její kurz. Tak třeba se někdy poštěstí. 🙂

  KetrinZel

  08.04.2014

  Opravdu moudrá kniha pro každého rodiče, pro pochopení a uchopení "problému".

  Listicka.witch

  17.11.2013

  Skvělá, úžasná, moudrá kniha. Autorka je sama příkladem šťastného, nejen rodinného, života. Navíc pomáhá i ostatním, najít sebe sama a žít svůj sen. Souhlasím s jejími názory a životními pravdami. Doporučuji všem.

  Micka4

  28.07.2013

  Kniha se mi velmi líbila. Doporučuji.

  Kat123

  07.04.2013

  Doporučuji nastávajícím i stávajícím maminkám… Já si osvětlila spoustu věci a jdu ji číst zase znovu od začátku 🙂 Hezké počtení. K.

  KONDOR

  05.01.2013

  Hustá knížka, podívám – li se do svého života, pak říkám i pravdivá ……. bez předchozí edukace v oblasti rodinných konstelací bych ji asi nepochopil.

  Danafantom

  03.11.2012

  Knížka vede člověka k zamyšlení, jak to měl se svými rodiči, a jak to má se svými dětmi. "Pochopte svůj problém a nemusíte ho mít. Pomozte vašim dětem pochopit. Každou lekcí, kterou zvládnou, stoupá jejich schopnost tvořit si v budoucnosti život podle svých představ." Autorka má přímočarý pohled na život, a pro mě je její poselství jasné – svůj život, ať dobrý nebo ne, si vytváříme sami, a jen my sami ho můžeme změnit. Je to rozhodně velká výzva, protože je často snažší vymluvit se, že za naše problémy může někdo jiný (třeba zrovna rodiče). Vidím hodně kolem sebe, že lidé to takto vůbec nevnímají, pro mnohé je jejich vlastní život něco, co se jim děje, a ne něco, co by sami vytvářeli. To pak asi musí být velká beznaděj, když člověk nedrží svůj život s rukou (alespoň částečně). Knížku rozhodně doporučuju.

  Faith

  03.04.2012

  Velmi vydařená kniha paní Jordánové, která je poučná nejen pro nastávající nebo čerstvé rodiče, ale také pro ostatní, kteří kdysi bývali dětmi a potřebují pochopit něco ze své minulosti, smířit se, odpustit…protože každý si v knize najde to své. Ať už jako rodič nebo dítě. Nespočet příběhů odhaluje vztahy a situace ze života, které nám pomohou objasnit to, co se třeba stalo kdysi i nám a proč se nyní chováme tak, jak se chováme. Velmi doporučuji. Pro mě zatím nejpřínosnější kniha od této autorky.