Trollové. Knížka na celý rok Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Trollové. Knížka na celý rok

Vydej se za Poppy, Větvíkem a jejich přáteli z nejnovějšího animovaného filmu společnosti Dreamworks! Knižní průvodce po pestrém světě optimistických trollů a jejich nešťastných sousedů – Bergenů, kteří byli šťastní jen při trollobraní. Alespoň do té doby, dokud všichni trollové neutekli. Jenže jednoho dne se cesty trollů a Bergenů opět zkřížily…



Kniha v českém jazyce!


Stažení Trollové. Knížka na celý rok zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Trollové. Knížka na celý rok (0.00 EUR)


Stažení Trollové. Knížka na celý rok zdarma kniha:

MIRROR-2




Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Trolls

  Originální název:

  Trolls Anual 2017 (2016)

  Žánr:
  Pohádky
  Vydáno: , Egmont (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  tatjana1737

  07. února

  Velmi příjemné překvapení. Film o trollech je sice trochu moc hippie na můj vkus, ale obsahuje dobré momenty, hlášky a vtípky, takže teď na něm s chlapečkem ulítáváme. Hledala jsem proto nějakou "troll-knížku" a sáhla po téhle. Sice obsahuje hlavně úkoly, (d)omalovánky, hříčky a rébusy, ale jsou tam i kapitoly obsahující shrnutí děje, takže knížka může posloužit i jako čtecí verze k filmu. Vytkla bych jen nesrovnalosti v překladu, které neodpovídají filmu (např. jméno trolla Třpytky je uvedeno jako "Dragy Diamant" a Lady Jiskra Třpytka je citována jako "Lady Třpytková"). Jednu hvězdu pak strhávám za to, že úkoly k řešení nejsou úplně pro prťata, ale spíše pro starší děti. Vyžívám se v hledání rozdílů a některé byly na obrázcích tak mikroskopické, že jsem ani ve svém věku 30+ neměla šanci. A pořád nevím, který obrázek se odlišuje od ostatních hned na začátku knížky! A taky je ta hvězda dolů za to, že v knize není náš oblíbený pan Mráček :-).