Třikrát Nero Wolfe Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Třikrát Nero Wolfe

Tři detektivní romány úspěšného amerického detektivkáře (nar. 1886), individuálně spojujícího principy tzv. „drsné školy", zavádějí do amerického prostředí dvacátých až padesátých let a vystupuje v nich řada společných postav Wolfovy detektivní agentury v čele s detektivem, milovníkem orchidejí Wolfem a jeho sekretářem a tělesným strážcem Goodwinem. Příběhy se vyznačují originalitou kresby prostředí a překvapivým logickým rozuzlením.

Obsahuje: Příliš mnoho kuchařů — Liga vyděšených — Zlatí pavouci
Kniha v českém jazyce!


Stažení Třikrát Nero Wolfe zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Třikrát Nero Wolfe (0.00 EUR)


Stažení Třikrát Nero Wolfe zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Nero Wolfe

  Originální název:

  Too Many Cooks,The League of Frightened Men,The Golden Spiders

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Odeon
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Nunynka

  16.05.2017

  Knihu jsem našla u dědy v knihovně a jako vášnivá čtenářka detektivek jsem nemohla odolat. Detektiv Nero Wolf a jeho poskok jsou moc sympatičtí. Ale ve finále mě jejich případy až tak nenadchly. Byly moc komplikované a stále jsem musela přemýšlet kdo je kdo. Takže za mě průměr. Vracet se ke knize nebudu.

  kalache

  22.11.2015

  …Archie je boží!…

  woodward

  15.08.2015

  Co se týče detektivního žánru, jsou Nero Wolfe a Archie Goodwin ve Spojených státech absolutními jedničkami – možná ne podle (současné) obliby ale pokud jde o kvalitu, tak určitě.
  A v příběhu o kuchařích se mimo jiné najde i velmi povedená myšlenka, když Marko Vukčič před Nerem Wolfem dělá rozervané scény kvůli svojí bejvalce a Nero Wolfe ho okřikne a sdělí mu, že v životě záleží především na lidskosti, jež spočívá v přiměřeném ovládání choutek, které máme společné se psy. Nikdo nemůže říct, že to není chytrý.

  honajz

  11.07.2015

  Příliš mnoho kuchařů – slabé 4 hvězdy – Rex Stout zde více rozvázal, co se humoru týče, některé špeky jsou vynikající, ale vydrželo mu to tak do poloviny knihy. Samotným rozsahem jde v podstatě o povídku roztahanou na velký formát, a je to znát, protože často se neděje nic zajímavého, nic podstatného k příběhu, osoby se navštěvují a mají různě dlouhé, ale dlouhé, dialogy, a nakonec i to rozuzlení je takové nijaké. Vezměte si jen, že než dojde k vraždě, tak uplyne zhruba třetina knihy (!). Mezitím se líčí strasti Wolfa ve vlaku, snaha získat recept, ubytování, jídlo… Takže humorem jde kniha oproti předchozím nahoru, děj je řídký a slabý.

  Liga vyděšených – viz zde: http://www.databazeknih.cz/knihy/nero-wolfe-liga-vydesenych-5381

  bezprezdivky

  23.11.2014

  Oceňuji vtipné hlášky, které jako by vypadly z Marlowa, nicméně ve zbytku to nejsou detektivky, ale intelektuální honění ega hlavní postavy, tedy detektiva Wolfa. Závěrečná vyřešení případů před nastoupenými podezřelými a policisty se reálně nikdy nemohla odehrávat ….

  marlowe

  04.03.2014

  1) Příliš mnoho kuchařů: O co méně se v „Kuchařích“ spí, o to více se tam vaří a debužíruje. Román má ve „Wolfovské“ sérii zcela výjimečné postavení, neboť celý jeho děj se odehrává „v terénu“, což je – s ohledem na Nerův chronický peciválismus – naprostá rarita.
  Mottem knihy by mohla být sentence: „Pro získání receptu na klobásky jsem ochoten udělat NAPROSTO VŠECHNO – dokonce se nechat posadit i do vlaku“.

  Předsevzetí pohrát si s rozborem motivace, zápletky či postupu vyšetřování, raději vzdám, zato si neodpustím připomenutí všudepřítomného humoru:

  Wolfe se na něho utrhl: „Střelil mě před šesti hodinami. Teď jsem už mohl být po smrti.“
  „Ale jdi, Nero! To jistě ne. Slyšel jsem, že tě to jen škráblo na tváři, a sám teď vidím –“
  „Ztratil jsem litr krve. – Archie! Říkal jste litr?“
  Neříkal jsem ráno nic, ale jsem vždycky loajální. „Ano, pane. Přinejmenším litr. Spíš dva. Neměl jsem samozřejmě čas tu krev měřit, ale proudila jako řeka, jako Niagara, jako –“
  „To stačí. Děkuju vám.“

  2) Liga vyděšených: viz můj komentář zde: http://www.databazeknih.cz/knihy/nero-wolfe-liga-vydesenych-5381

  3) Zlatí pavouci: Příběh má skvělou expozici (chlapec přes okénko auta zahlédne ženu, prosící o pomoc) ale postupem času kouzlo pomine a celá story uhne kamsi do postranních uliček druhořadých překombinovaných zápletek. Škoda.
  Z celé knihy si zapamatuji asi jenom ty zlaté náušnice ve tvaru pavouka.

  Nestyďme se to přiznat: literární slávu a oblíbenost u čtenářů nevydobyly Rexu Stoutovi jeho klopotně skloubené příběhy, nýbrž JEDINEČNÝ A NEOPAKOVATELNÝ ZPŮSOB, jakým tyto příběhy dokáže vyprávět…

  marlowe

  13.01.2014

  Příliš mnoho kuchařů (Too Many Cooks) – 1938
  Liga vyděšených (The League of Frightened Men,) – 1935
  Zlatí pavouci (The Golden Spiders) – 1953

  čef

  24.02.2013

  Z drsné školy v tomto výběru moc nenajdete, spíše jde o klasické detektivky, kde při hromadné závěrečné sešlosti geniální detektiv typu Sherlocka a Poirota vše vyjasní. Trochu akce se dočkáte pouze ve Zlatých pavoucích, ale tep vám to nezrychlí. Abychom si rozuměli, nekritizuji, pouze konstatuji, že jde o detektivky z první poloviny minulého století, z gentlemanského prostředí starých zlatých časů v USA. Příběhy jsou plné ironie, logiky a vtipu – prostě super, dnešní thrillery jsou však někde úplně jinde. Jako retro – bomba.