Třídenní kurz NLP Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Třídenní kurz NLP

Dr. Bandler zve čtenáře k účasti na svém workshopu, kde zábavnou formou představuje techniky, které vyvinul během mnohaleté praxe v oboru neurolingvistického programování. Kniha je příběhem muže, který se účastní Bandlerova workshopu a prochází fázemi od prvotní nedůvěry v NLP až k vnitřní proměně, jež posune jeho život zcela jiným směrem, a to během pouhých tří dnů. Staňte se na chvíli také účastníkem a vyzkoušejte si techniky, s jejichž pomocí miliony lidí po celém světě úspěšně změnily svá životní nastavení. Zažijte působení NLP na vlastní kůži a začněte s efektivními změnami ještě dnes. Naučíte se zvýšit sebedůvěru a ovládat své emoce a negativní myšlení.
Pusťte se do čtení a vytvořte si život, jaký opravdu chcete! Dr. Richard Bandler patří v posledních čtyřiceti letech k nejvýznamnějším přispěvatelům v oboru osobnostních proměn. Napsal množství knih, vytvořil videa i audiozáznamy, které navždy změnily terapii i vzdělávání. Alessio Roberti a Owen Fitzpatrick jsou Master Trainery NLP a více než 10 let asistovali Dr. Bandlerovi při jeho workshopech. Neurolingvistické Programování (zkráceně NLP) je psychoterapeutická metoda vyvinutá Richardem Bandlerem a Johnem Grinderem v 70. letech minulého století na základě studie uskutečněné na Kalifornské univerzitě v Santa Cruz. Jejím cílem bylo modelování vzorců myšlení a chování úspěšných profesionálů v různých oblastech. Vznikl tak souhrn praktických osobněrozvojových znalostí a jednoduchých postupů, který lidem mění životy k lepšímu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Třídenní kurz NLP zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Třídenní kurz NLP (0.00 EUR)


Stažení Třídenní kurz NLP zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Psychologie a pedagogika
  Vydáno: , BizBooks
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Desper

  05.10.2017

  Základní představení technik NLP. Člověku kniha pomůže si uvědomit principy, které může využívat ve svůj prospěch a prosperitu. Vžijete se do situace hlavní postavy a zažíváte s ním jeho zklamání i uvědomění. Hodně záleží s jakým životním pohledem člověk knihu čtete. Pokud si dokážete za uvedenými příklady přiřadit svoji vlastní zkušenost je to o to více čtivé. Každopádně jde o velmi lehké nastínění metody.

  Irimie

  24.09.2017

  Jelikož už se o oblast osobního rozvoje nějakou dobu zajímám, tak tato knížka mi moc nového nepřinesla. Zajímavý byl tip, jak pracovat se svými emocemi – SPOILER: Představit si ošklivou událost retrospektivně, aby si mysl uvědomila, že už je to minulost, zmenšit a představit si černobíle x hezké představy si zvětšit apod.