Tři mušketýři Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Tři mušketýři

Slavný román o cti a zradě, lásce a nenávisti, a především o přátelství a odvaze se odehrává ve Francii v roce 1625, kdy zemi vládne Ludvík XIII. Skutečným panovníkem je však kardinál Richelieu, v historii nechvalně proslulý svou proradností. Právě ten stojí v pozadí mnoha zápletek, v nichž hrají roli tři mušketýři – Athos, Porthos a Aramis. Jejich společnost se záhy rozroste o postavu d’Artagnana, mladého Gaskoňce, který opouští rodný dům a vydává se do Paříže aby se pokud možno stal mušketýrem. A právě líčením jeho osudů celé vyprávění začíná – a už od samého počátku může čtenář tušit, že cesta za snem bude plná dobrodružství a záhad. Příběh Tří mušketýrů je v dnešní době notoricky známý i díky mnoha ?lmovým adaptacím, avšak jen literární předloha poskytne čtenářům možnost skutečně se ponořit do pařížských uliček a porozumět charakterům postav, které je zaplňují. Naše vydání jej přináší v nezkrácené podobě, spolu s ilustracemi Adolfa Borna, které mu dodávají speci?ckou atmosféru. Adolf Born (1930–2016), český malíř, ilustrátor, animátor, karikaturista a kostýmní výtvarník vyznamenaný řadou cen, ilustroval více než 250 děl české i světové literatury, pracoval na řadě animovaných seriálů, vystavoval po celém světě. V roce 2003 obdržel českou státní medaili Za zásluhy. Adolf Born nejednou mluvil o tom, že ilustrace vždy stavěl ve své tvorbě na první místo: „Je prima, že jsem se stal ilustrátorem, protože co může být lepšího, než když se vám splní dětský sen?“Kniha v českém jazyce!


Stažení Tři mušketýři zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Tři mušketýři (0.00 EUR)


Stažení Tři mušketýři zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Tři mušketýři

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Brio
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (21)

  Přidat komentář

  MDKrupka

  17. února

  Moc pěkná kniha. Člověk se začte a nemůže se od knihy odtrhnout. Vřele doporučuju

  knihovnička007

  22.03.2017

  Nádherná klasika, co víc napsat… každý zná… Přelouskala jsem před několika lety za hodně krátký čas, nádherná kniha 🙂

  Peťulka8

  09.03.2017

  Tři mušketýři jsou klasika, je to skvělá kniha plná dobrodružství a přátelství. 🙂 Příběh je úžasně promyšlený a je v něm mnoho zajímavého.

  Majdule

  25.02.2017

  Vydařený návrat po dvaceti letech. Příběh, který jsem jako dítě milovala, má pro mě pořád šmrnc a eleganci, je zábavný, výborně se čte, umí dojmout i rozesmát. Jediné, co se změnilo, jsem já. Najednou vnímám D’Artagnana spíš jako nezralého klučinu s přehnaným sebevědomím. Athose jako snobského chlápka, který svou uzavřeností škodí zejména sobě. Aramise jako okouzlujícího pokrytce a Porthose jako trochu jednoduššího chvastouna. A co hůř, ten mnou nenáviděný Rochefort se vlastně v ději moc neprojevuje, a když, tak buď plní rozkazy a při setkání s D’Artagnanem si ho (celkem pochopitelně) moc nevšímá, stvůru tedy nepřipomíná. To samé Richelieu, kterého vnímám spíš jako šikovného politika. Snad jen král je pořád stejný slaboch.
  Tak si říkám, jak je budu vidět za dalších dvacet let?

  RiverSong

  29.06.2016

  Tři mušketýři jsou klasika, které se prostě nedá odolat. Knihu jsem měla přečtenou za tři dny (a to jsem se přitom připravovala na testy do školy) a byla jsem nadšená. Kniha plná akce a zároveň i přátelství, které se jen tak nedá zlomit.

  Lessana

  29.03.2016

  Príjemné čítanie s trošku pomalším tempom rozprávania na letné chvíle oddychu, v ktorom nádherne rezonujú rytierske cnosti hlavných hrdinov a kde sa môžete spoľahnúť, že zlo bude spravodlivo potrestané.

  Atuin

  01.02.2016

  Jsem na tom úplně stejně jako Pink Martini kdesi v komentáři níže, dokonce i o ten papírový obal jsem při jednom ze stěhování přišla. Oni a Monte Christo jsou monumenty dávné éry mého dětství…

  Je to pořád funkční kniha, když se chce člověk zašít funguje spolehlivě jako všichni tihle mistři. Pobaví na jedné straně kde je to prostě jen ženy, víno, zpěv a přinutí zpozornět na té straně druhé.Je to prostě pohár který nelze odsunout, lze ho jen znovu a znovu pít, či alespoň popíjet, protože byl a je bude inspirací pro další. 5/5

  Mánička178

  24.01.2016

  Naprosto geniální… Před maturitou si člověk myslí, že klasika je jenom nutné zlo, s odporem se drtí dvojice autor – dílo, autor – dílo, autor – dílo… Teprve nedávno mě se zvědavostí přišlo na mysl, že by bylo vhodné čichnout k něčemu vyloženě klasickému a okusit, jaké že ty nabiflované klasiky vlastně jsou… V knihovničce mé mámy mě zaujala ta nejtlustší kniha, vydání ilustrované Adolfem Bornem… a nestačila jsem zírat. Neskutečně obdivuhodné – historický background, propracované charaktery nespočtu postav, různě proplétaný syžet, vykonstruovanost osudů a motivací hrdinů – prostě a jednoduše: WAU a za mě 5*****.

  kacaabba

  06.08.2015

  Poslechnuto jako rozhlasová hra. Rozhlasová zpracování jsou minimálně 3. Jedno z toho využívá verše V. Nezvala. Jako rozhlasovka moc pěkné, určitě je čtivá i kniha.

  Nunee

  15.05.2015

  Krásná klasika, doporučuji přečíst, ikdyž jste viděli miliardu filmových zpracování…

  jaja1989

  17.04.2015

  Film je film.

  Ryan

  24.11.2014

  Naprosto geniální, superčtivá kniha. Dobrodružná story v tom nejkvalitnějším balení, legendární postavy tří-čtyř mušketýrů, nevinná Constance, neodolatelná intrikářka de Winter a to všechno pod drobnohledem pravděpodobně nejslavnějšího kardinála francouzské historie. Dumas těch klasik světové literatury vytvořil víc, tohle je ale ta nejslavnější z nich a pro mě je to jedna z nejoblíbenějších knih vůbec.

  notburga

  30.09.2014

  Zjišťuji, že jsem téhle knize křivdila. když nám ji ve škole předestřeli jako povinné čtení, něco se ve mně vzepřelo a udělala jsem si prachsprostý výtah z internetu. Odhodlala jsem se až po hodně dlouhé době, neb mě už nebavila různá televizní i hudební zpracování a chtěla jsem vědět, jak to bylo doopravdy.

  Jedním slovem nádhera. Krásně čtivé i poučné (i když v zápalu nedočkavosti jsem většinu vysvětlivek k historickým tématům přeskakovala. I přes značnou objemnost si určitě knihu brzy přečtu zas.

  gabio

  25.08.2014

  Knihu jsem četla asi pětkrát. Pokaždé se mi velice líbila. Jedná se o celkem lehké čtení a u Tří mušketýrů lze relaxovat. Doporučuji 🙂

  Seraphin

  19.11.2013

  Kniha je strašně dlouhá a obsáhlá, hlavně po historických datech. Čekala bych více napětí a akce. Jediná vypjatá situace byla SPOILER když My Lady popravili. Jinak mě to docela nudilo. Rozhodně už jsem četla lepší knížky.

  MayB2

  11.11.2013

  Ačkoliv už jsme doma měli dvě různá vydání, to s ilustracemi Adolfa Borna jsem musela mít!

  Ivan F

  03.09.2013

  Aj keď je to klasika, nadšený som nebol, mohlo to byť podstatne kratšie.

  Medvezh

  21.01.2013

  Musím říci, že je to v podstatě příšerný dobový brak se vším co k tomu patří – podivně přehnané náhody, zlomy na poslední chvíli, pokulhávající časová posloupnost a především výborná čtivost. Jakmile se tahle záležitost dostane do ruky, odmítá ji opustit. Dlouho jsem se podobné klasice vzpouzel, ale po přečtení jsem se zařídil do brzké budoucnosti – na polici už čeká Hrabě Monte Cristo.

  Alix

  Kdo by neznal tři mušketýry, kteří pak byli vlastně čtyři?
  _______
  šimek s grossmannem jich napočítali PĚT……………

  Márinka

  Dumas je moje "srdeční" záležitost :o)

  Jíťa

  Klasický a všeobecně známý příběh tří mušketýrů a jejich prvních dobrodružství. Plný lásky, přátelství, intrik a dobrodružství jak se na pravý romantický příběh sluší.