Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku

Kniha Trhák je knihou o vašem mozku. V knize se dozvíte šokující informace z nejnovějších neurologických výzkumů mozků s propojením do praktické roviny našeho života. Všechno je jinak! Autor Jiří Vokáč Čmolík seznamuje ve 21 kapitolách čtenáře s výsledky svého vlastního výzkumu mozku, ale také s výzkumy kolegů neurologů z celého světa ve více jak 50 převratných výzkumech. V knize najdete všechny aspekty našeho života a seznámíte se s tím, kdo ovládá váš život. S vaším mozkem! V knize je také unikátní kód, díky kterému se dostanete zdarma do bonusové části ke knize na webu. Název knihy Trhák odkazuje na trhací stránky v knize s praktickými návody a cvičeními pro váš mozek. Mozek a peníze, sex, vztahy, jak se mozek učí, mozek v byznysu, mozek a děti, spiritualita a mozek.Kniha v českém jazyce!


Stažení Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku (0.00 EUR)


Stažení Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
  Vydáno: , INNER WINNER
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  Lucif

  27.12.2016

  jan9024

  Čmolda je egáč a má své mouchy, ale zároveň je velmi chytrý a dokáže snadno, stručně a jasně předat co si načetl a co kde slyšel = dokáže to předat dál a to je super.

  Mnoho věcí, o kterých mluví znám z knížek či od jiných lidí, ale několikrát jsem něco zapomněla využívat v praxi nebo mi chyběl někaký dílek skládačky, takže jsem za jeho "tlumočení (dejme tomu) ráda. Nechápu co se vám zdá tak špatného na osobním rozvoji? Je mnoho lidí, kteří utratí statisíce za různé kurzy. Věci od JVČ jsou za hubičku a něco i zdarma na youtube. Je to super, že ho zajímá osobní rozvoj i těch co nemají velký balík peněz. Ať si z toho má miliony. Setkala jsem se z mnoha lidmi, kterým těch pár korun, (které do svého osobního rozvoje dalo), naprosto změnilo život k lepšímu – dělají, co je baví, v čem jsou dobří. Ať si za to má odměnu. Zaslouží si jí.

  Nic z toho, co si načetl, slyšel, předává, nevydává za své. Lidi, kteří jsou kolem něj, nejsou žádní fanatici, ani lidi bez mozku (naopak je tam mnoho velmi chytrých a úspěšných lidí). Nechápu jak můžete někoho tak sprostě urážet jen proto, že máte jiný názor?! Mějte si na něj názor jaký chcete, ale laskavě to samé dopřejte ostatním.

  Každému se líbí a vyhovuje něco jiného. A to je v pořádku ;0).

  Lidi utratí peníze za různé nesmysly (hadry, šperky aj. – pro někoho zbytečnosti – za desetitisíce či miliony ..), ale je to jejich věc. Osobní rozvoj má podle mě mnohem větší hodnotu, ale nenutím vás se mnou souhlasit nebo se kvůli tomu začít učit. Lidi jsou různí a to je super. Zkuste respektovat své okolí a neurážet lidi, o kterých nic nevíte. Hezký den

  Lucif

  03.10.2016

  Hodně zajímavá kniha, jiný pohled (spojení vědy a spirituality – nikoliv náboženství, jak říká sám autor). Četla jsem jim hned v roce vydání, takže už nevím podrobnosti, ale byla zajímavá a rozhodně ji DOPORUČUJI KAŽDÉMU, kdo ji nečetl!

  Vracet se k ní asi zatím nebudu, protože JVČ roste a jeho nové knihy vlastně s ním – navazují, připomínají co už bylo řečeno a navíc dodává stále nové informace a zkušenosti, postřehy i příběhy.., např. Rychlovka je hodně zajímavá a stručná (takové 5 minutovky = jako má i ve svém programu Neurorestart Institute) + kniha Dreamvestice se mi hezky četla, je tam i mnoho příběhů a je tenká, vlastně jako všechny jeho knihy.

  DOKÁŽE STRUČNĚ A JASNĚ vysvětlit i obsáhlejší témata. Většinu věcí jsem znala, ale některé jsem zjistila, že vlastně nepoužívám, přestože bych měla :0)

  Márinka

  05.05.2016

  Kniha sice pro mne neobsahovala "převratné informace", je psána trochu populisticky, ale není úplně hloupá a člověku, který by chtěl začít něco dělat se svým mozkem prospěje.

  Lucek

  23.02.2016

  Tak nevím. JVČ jsem nějak nepřišla na chuť – ani po knize, po webináři, ani naživo na semináři. Dokáže být zábavný, ale nějak se mi nedostal pod kůži. Myslím, že je spousta lepších a kvalitnějších koučů…

  lucin_a

  11.08.2014

  Kniha obsahuje velmi zajímavé a podnětné kapitoly o našem mozku, ALE většina informací není dostatečně popsána a vysvětlena hlouběji, jak by si toto téma vyžadovalo. V průběhu čtení narazíte, že detailnější pokračování je na webu. Autor asi pomýšlí na to, že při čtení budete sjíždět jeho web. Moje očekávání od knihy bylo větší než ve skutečnosti, celkově mě autor zklamal.

  LordSnape

  06.08.2014odpad!

  Čmolík má už vtipné jen samotné jméno a životopis na zadní straně knihy. Čeho všeho je mistrem, zakladatelem či členem mi fakt hlava nebere. Jeho kniha je na tom dost obdobně. Normálně to nedělám, ale tentokrát jsem si při čtení musel dělat i poznámky, které shrnu tady.

  Už z počátku mě docela vadil onen familiérní tón, který je čtenáři předkládán. Zas se není čemu divit, vždyť je to klasický postup u new age publikací. Nesmyslů je zde celá řada, a to od starých, folklórních fórů a vydávajících se za reálné události, motání klasických náboženských motivů se spiritualitou, přes notoricky známé psychologické pokusy, až po trhání stránek z knihy a lepení kamsi. Tak či tak, musíme se smířit s faktem, že Čmolík Ameriku neobjevil, ale recykluje jen tradiční new age postupy, které maskuje za něco vědeckého, přičemž o mozku a jeho učení ví asi tolik, jako student biologie na gymnáziu.

  Hlavní myšlenkou je tedy propagace businessu v podobě Neurorestartu s pomocí myšlenkových map odvozeného z konceptu Tonyho Buzana. Navíc je vidět na spoustě gramatických chyb a duplikaci stran 105 – 117, že si to vydává sám v rámci svého "super institutu" bez potřebné kontroly a korektury. Nevím, někomu přijde Jiří Vokáč Čmolík jako kouč a šaman v jedné osobě, který vám umožní transformační výstup z matrixu tohoto žití, vydělá vám peníze z ničeho nebo naučí chodit po žhavých uhlících, ale pro mě je stejný, nedůvěryhodný guru asi jako Libor Činka se kterým mimochodem i spolupracuje. Tato kniha je toho jen důkazem.

  Pokud se chcete opravdu dozvědět, jak funguje mozek a látky, které nám do těla uvolňuje, doporučuji knihu od lékaře, Dr. Josepha Zehentbauera – Drogy lidského těla. Ten vás aspoň nebude nutit ocucávat osahané mince. 🙂

  momo01

  30.06.2014odpad!

  Populisticky napsaná kniha. Autor nemá dostatečné odborné znalosti. Skládá jen vedle sebe fakta, jak se mu hodí. Je psaná stylem vymývačů mozků.

  janulka1310

  08.03.2014

  Naprosto skvělá kniha! Je to přesně ten typ knížky, kdy po jejím přečtení začínáte mít strach, co kdyby to všechno byla pravda…a ono asi zřejmě je:) Kniha obsahuje hodně vědeckých informací o mozku, které jsou podložené skutečnými výzkumy. Je pravda, že někdy jsem se trochu ztrácela, ale i tak je kniha psaná způsobem, který zvládne každý. Takže teď už jen uvést do praxe!

  pecka02

  02.02.2014

  Rozhodně zajímavá a poučná knížka. Moc se mi líbí to propojení s internetem, kde si člověk může najít více informací o tom, co ho zaujalo nejvíc. Je trochu vědecká, ale není nudná. Všechno je srozumitelné, autorův styl psaní dokáže zaujmout a je i vtipný. Pro mě určitě odrazový můstek k bližšímu zkoumání ovlivňování reality 🙂

  tormenta

  23.10.2013

  Hodně zajímavá kniha, která vám otevře oči!

  Oceňuji propojení knihy s webem, kde si každý podle svého gusta může znovu projít dané témata, shlédnout videa… Je to zábavné zpestření četby, které za to fakt stojí. V knize jsou uvedena i "cvičení pro váš mozek" díky, kterým se z pouhého čtení stane i jakýsi denní rituál, na který se (aspoň teda já i můj přítel) každý večer těšíme, až to vyplníme 🙂

  Knihu si doporučuji koupit, změní vám to pohled na váš život, na vaše okolí a hlavně na to, jak funguje, a jak máte zacházet se svým mozkem. Cena, za kterou se tato kniha prodává, je podle mě opravdu minimální s tím, jaké kvanta informací (užitečných!) se k vám dostane!

  kamibe

  30.08.2013

  Odjakživa mě zajímalo, jak vlastně mozek funguje, takže mi tahle kniha moc dobře sedla. Je nabitá spoustou zajímavostí a novinek, o kterých jsem neměla ani ponětí. Výzkumy ukazují věci, které boří předchozí naučené představy o fungování našeho mozku. Některé jsou skoro magické. Kniha je trochu zvláštní taky proto, že po každé kapitole nás nutí do nějaké akce. To v knihách podobného ražení není obvyklé. Ale jít do akce je dobrá věc, začala jsem pak nahlížet na život a lidi a svět ještě jinak. Vlastně si v knize pořád průběžně listuji.
  Mám jedinou výhradu – opravila bych tam několikero chyb a překlepů.
  Ovšem na to, aby si člověk po zaregistrování na webu postupně pouštěl další a další úžasnosti, by potřeboval dvojnásobně dlouhé dny.