Třetí přání 3 (splněno) Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Třetí přání 3 (splněno)

Přání se mají plnit, a také do třetice všeho dobrého a zlého, či třikrát a dost. Toho všeho si je dobře vědom populární americký autor Robert Fulghum. Ve třetím svazku jeho Třetího přání, románové pentalogie – Třetí přání, Třetí přání 2. Zbytek příběhu (skoro) – vezme dosavadní vyprávění velmi nečekaný obrat. Do děje vstupuje možná fiktivní čtenářka románu, aby možná fiktivnímu autorovi, který nechal svou hlavní hrdinku Alici na konci čtvrtého dílu zemřít, předvedla – neb je herečka a jmenuje se Alice-Alice – svoji verzi jeho románu, jak jej četla a vnímala ona. Příběh je teď zcela v jejích rukou, a ona doplňuje chybějící místa v románu. Zároveň se rozvíjí její románek s autorem. V románu opět najdete CD, tentokrát s písničkami, které hrají roli i v textu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Třetí přání 3 (splněno) zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Třetí přání 3 (splněno) (0.00 EUR)


Stažení Třetí přání 3 (splněno) zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Třetí Přání (3.)

  Originální název:

  Third Wish Granted (2006)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  Petass

  28. ledna

  Souhlasím s každým slovem od Nejpet. Byla jsem naštavná a nechtěla jiný příběh. Svému tátovi jsem třetí díl ani nedala, že se mu nebude líbit… Nakonec jsem trojku přečetla a nelituji. Fulghum se přesně trefil… Mně prostě nestačí jen dobrý děj s překvapivým vrahem na konci. Asi o knihách moc přemýšlím a chci od nich něco víc. Fulghum mě celým svým Třetím přáním prostě dostal. Kolik z nás nežije teď a tady?? jen přežívá?? a čeká? ale na co?

  nejpet

  03.08.2017

  Přiznám se, že se mi do čtení třetího dílu moc nechtělo. Byla jsem zaskočená koncem dílu druhého a trucovitě jsem chtěla číst pokračování příběhů Alice, Max-Pola, Aleka a ostatních a nééé úplně jiný příběh! Dala jsem si pauzu a nakonec jsem si třetí díl užila stejně jako ty předchozí dva. To nejsou jen romány, kde čtenář zhltne příběh, to jsou knihy postavené na zážitcích, na kouzle okamžiku, na radosti ze života a schopnosti ho prožít naplno tady a teď. Krááása!

  BLeeCraleek

  25.05.2016

  Tento díl už nemusel být vůbec napsán. Nicméně líbil se mi, je to zajímavý nápad.

  DejnaDee

  10.11.2015

  Myslím, že splněno již nemuselo být vůbec napsáno, klidně stačily dva předešlé díly aby měl člověk pocit příjemně strávených chvil nad knihou, pocitu pohlazení po duši a krásně vykresleného přiběhu. Ve třetím díle jsem se propadala do pocitu bezradnosti a svým zpsobem i zbytečnosti s otázkou zdali číst až do úplného konce. Přeci jen jsem dočetla, ale požitek jako u prvního a druhého dílu nebyl v podstatě žádný.

  alef

  01.07.2015

  Začnu od začátku – první díl knihy mě dá se říci okouzlil 🙂 … krásné zpracování knihy, obrázky, zajímavý lehce plynoucí příběh, dokonalé odpočinkové čtení, a zajímavý otevřený konec, dávající prostor pro vlastní fantazii … takže jsem trochu váhala, zda pokračovat s dvojkou, ale jak už jsem u dvojky napsala, když prostě víte, že existuje pokračování, zvědavost mi nedala, … a musím říct, že ani nezklamala, jiné ilustrace /opět krásné/, stejně plynoucí příběh z atraktivního prostředí /zajímavé postřehy – příjemné čtení/ … a konec … jiný než bych si ve své fantazii představila já, přesto nezklamal … příběh se prostě uzavřel … tak, jak si to autor přál … a tak mně nezbylo, než dát opět vysoké hodnocení.
  Moje váhání s tímto pokračováním bylo trochu větší než u dvojky … jak jsem řekla, příběh se uzavřel … a podle mě tak měl i zůstat … trojce bych dala místo přídavku „splněno“ přídavek „navíc“ – kouzlo, spočívající v objevování pestrosti příběhů hlavních hrdinů, epizod z jejich životů, zajímavých prostředí … vyprchalo, … zůstaly jen formy – ilustrace a melodie, … objevování zmizelo … a nový příběh, který se rozvinul, … to kouzlo prostě ztratil.

  mira.l

  13.08.2014

  Je to už nějakou dobu, co jsem tuhle trilogii četl, ale nějak mi v paměti neutkvěla a mám dojem, že jsem ji dočítal dosti ztuha.
  Ale je pravda, že po grafické stránce je to moc pěkně udělaná knížka, platí to pro všechny 3 díly.

  kamibe

  23.10.2013

  Někoho můžou potěšit zajímavosti o cibuli nebo jinanu a dalších stromech, někdo se může nechat inspirovat pobytem ve větvích, pro někoho budou zajímavé drobnosti z cizích kultur. Někomu mohou připadat ilustrace krásné, protože jsou plné zvláštního prosvětlení. A pro mne byl zajímavý tento odstavec, protože je o slovech:
  "Učíme děti, že na rozdíl od klacků a kamení ti slova neublíží, nic ti nepolámou. To ovšem není pravda. Slova ti můžou zlikvidovat rozum, zlomit srdce anebo tě zavést na hodně nebezpečné cesty. Slova, věty a odstavce tě můžou zničit. Představivost tě klidně zabije. Anebo si budeš přát, abys byla radši mrtvá."

  Mám Fulghumovy příběhy ráda, ale u tohoto jsem vydržela až do konce jen proto, že jsem čekala nějaký obzvláštní konec. Nápad, že se knižní příběh přelije do spisovatelova života, je zajímavý. Zpracování bylo pro mne zdlouhavé, odhaduji, že by se mohlo líbit někomu, kdo miluje divadlo. I když byl konec druhé knihy krutý, je pro mne jako konec přijatelnější než toto pokračování.

  Sandy007

  28.09.2013

  Z prvních dílů jsem byla nadšená, ale třetí jsem ani nedočetla. Je to poprvé, co mě Fulghuum zklamal.

  Skawin

  20.04.2013

  Po knize jsem sáhla ihned jak jsem dočetla druhý díl. Zezačátku jsem byla překvapená jakou formu autor zvolil. Přistupuje k předchozím dvěma dílům jako k literární fikci. Netradiční, nezvyklé. Myslím, že se zde Robert Fulghum opravdu vyznal ze svých pocitů, ale bohužel ani mě tato kniha neupoutala tak, jako první dva díly.

  Jiri_Jaros

  14.03.2011

  Třetí část byla něco jako facka. Kvalitativně odpovídá, o tom u Fulghuma nemůže být řeč, ale co do příběhu. Ne. Třetí přání pro mě končí druhým dílem.

  Alma-Nacida

  Právě ten románek mi připadal trochu nadbytečný. Předchozí dvě knihy se mi zdají lepší.