Trestám chlapy penisem Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Trestám chlapy penisem

Když jsem se zase sprchoval, přišla do koupelny, ale nešla na malou. Hrabala se ve své kosmetice asi 10 minut, a až když jsem vypnul vodu, tak si teprve sedla. Čekal jsem, až bude a odejde, ale nic se nedělo. Pak jsem slyšel, jak otevřela časopis. Až po chvíli jsem do ticha slyšel její čůrání. Ta situace mě hezky vzrušila. Když dočůrala, řekla: „Už jsem, tak můžeš vylézt, chceš podat ručník?“ „V poho, já počkám, až odejdeš.“ „Nemusíš se stydět, podám ti ho.“ Tak jsem trošku pootevřel a stál jsem ve škvírce sprcháče skoro zády, protože mi už sakra stál. Viděla můj nahý zadek a myslím, že jí bylo jasné, že se mi postavil. S bezvýraznou tváří mi podala ručník. Poděkoval jsem a ona odešla. Kvapně jsem se osušil a šel si to rychle do pokoje udělat. Večer táta odjel na povinný firemní večírek a já si šel lehnout dřív.
Vojet někomu ženu je po vraždě ta druhá největší pomsta. A o tom je tato kniha. Vypráví pravdivý příběh člověka žijícího v Praze. Ten se mstí špatným mužům tím, že svádí jejich ženy, partnerky, matky. Zároveň jsou sexuální scény hodně zvrhlé a tak detailně popsány, že několik vydavatelství odmítlo tuto knihu vydat.
Jedna čtenářka mi dokonce napsala: „Knihu jsem roztrhala a spálila! Tak hnusná prasárna, a kdyby to u mě našly moje děti, hnus!“
Incest, homosexualita, animal sex – to je to, co najdete v této knize.
Ale není to jen o zvrácených praktikách. Autor vystudoval psychologii a tak má příběh i hluboký psychologický základ. Tím také vznikl nový literární žánr: PPR. Porno-psychologický román.Kniha v českém jazyce!


Stažení Trestám chlapy penisem zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Trestám chlapy penisem (0.00 EUR)


Stažení Trestám chlapy penisem zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Biografie a memoáry, Erotika, Psychologie a pedagogika
  Vydáno: , Nová Forma
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  nai.ivka

  13. února

  Lákalo mě přečíst si něco erotického od muže, žádná romantika, něco ze života 🙂

  veronika3072

  24.01.2017

  Naprosto luxusní příběhy ze života, nic pro citlivky ani pro lidi s morálními zásadami 😉
  Naprosto jsem si to užila a pobavila se u toho. Je tam jak sexuální tak psychologický podtext. Šokující příběhy to jsou, jen blázen by napsal že ne. Za mne rozhodně doporučuji.