Toulky tajemnými místy Čech Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Toulky tajemnými místy Čech

Výpravná publikace přibližuje čtenářům nejtajemnější místa Čech. Menhiry, zázračné prameny, strašidelné zámky, posvátná geometrie, poklady, podzemí, přírodní kuriozity, upíři, světci a démoni, místa dávných a tajemných kultů, obětiště. Vydáme se po stopách keltských druidů, po stopách mágů i alchymistů, nevynecháme ani svobodné zednáře, templáře a rosekruciány.Kniha v českém jazyce!


Stažení Toulky tajemnými místy Čech zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Toulky tajemnými místy Čech (0.00 EUR)


Stažení Toulky tajemnými místy Čech zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Cestopisy a místopisy, Historie, Záhady
  Vydáno: , XYZ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  WolfIssen

  10.10.2017

  Zajímavá a vkusně provedená kniha o zajímavých a záhadných místech Čech (místa na Moravě v ní nehledejte). Každý milovník tajemna si zde příjde na své. Mně osobně více nadchla první polovina knihy. Fotografie jsou opět černobílé, stejně jako v knize Toulky českým tajemnem, ale z mého úhlu pohledu mohli autoři alespoň některé zvolit v barevné formě. V anotaci na zadní straně přebalu knihy se píše: "Všechna místa jsou doplněna přehledným popisem cesty a lokality ležící mimo známé turistické trasy jsou zaměřeny pomocí GPS." Přehledný popis cesty ani GPS souřadnice jsem v knize nenašel". Poslední věta stejné anotace zní: "Knihu doprovází množství fotografií, dobových rytin, plánků a map." Plánky a mapy budete v knize hledat marně…

  simecef

  01.03.2016

  Příjemná četba. Čtenář očekává duchařinu, téma se však točí spíše okolo menhirů a smírčích křízů. Místa popisovaná v knize jsou v tomto případě tajemná spíše svou atmosférou, než výskytem paranormálních jevů.