Těžký prachy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Těžký prachy

Ke starostem bohatého průmyslníka Kinga o obchod a výdělky se přidruží další, daleko závažnější problém – má zaplatit horentní výkupné za uneseného chlapce. Jak se rozhodne? Hazardovat se životem dítěte si nedovolí ani ten nejotrlejší chlap. Ale únosci se musí zmocnit peněz tak, aby nebyli dopadeni. Sledují policejní vůz, takže ani řidič vozu, ani jeho posádka nevědí, v kterém okamžiku dojde k předání výkupného. Vypadá to důmyslně. Pro Steva Carellu a jeho kolegy z 87. revíru však dokonalý zločin neexistuje.Kniha v českém jazyce!


Stažení Těžký prachy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Těžký prachy (0.00 EUR)


Stažení Těžký prachy zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  87. revír (10.)

  Originální název:

  King’s Ransom (1959)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky, Romány
  Vydáno: , Český spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  soukroma

  03. března

  Těžký prachy nebyly lehký čtení.
  Při opětovném čtení se mi kniha líbila víc.

  moničina

  18.04.2017

  Na Slovensku vyšlo pod názvom Kráľovské výkupné. Až tak ma dej nezaujal.

  heavy66

  31.08.2015

  Klasický detektivní román s morálním dilematem typu "jsi-li jediný kdo může, pak musíš!" Škoda, že na rozdíl od filmů, se nedělají remake knih. Se současnou telekomunikační technikou by byl příběh ještě napínavější a zajímavější.

  woodward

  17.08.2015

  Chápu, že původní titul "King’s Ransom" by neměl v českém překladu touž prvoplánovou údernost jako v originále, ale i tak by název "Královské výkupné" byl mnohem lepší a vhodnější než "Těžký prachy". Nicméně to je jen malá piha na kráse. Jinak je to McBain se vším všudy. Pět hvězd.

  Kubíííína

  30.04.2015

  Celkový dojem byl výborný.

  justify

  02.05.2014

  Tuto knihu jsem dostala k Vánocům. Od autora už jsem hodně knih přečetla, tak jsem se těšila až si přečtu další. Ale děj mě zklamal. Pro mě to bylo dost chaoticky napsané, na začátku byl dlouhý popis osob, rodiny, města. Příběh začíná setkáním obchodníků, jejich dialogem, a to jsem ze začátku opravdu nevěděla která bije. Postupně jsem se do děje dostala ale nebýt toho že od autora jsem četla jiné – mnohem lepší knihy, tak bych tuhle knihu vzdala po pár stránkách. Takto jsem jí sice dočetla ale i tak patří k těm slabším.