Ten, kdo tě miloval Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Ten, kdo tě miloval

Vanda Kalinová žila spokojený život na lázeňském maloměstě. Ale pak zasáhl krutý osud a ona se po ztrátě manžela, elitního vyšetřovatele, musí postavit celému světu a udržet rodinu pohromadě. Snad i předvánoční shon by mohl paradoxně pomoci… Jenže pak v manželových věcech narazí na dokumenty, které ukazují, že Josef k ní nebyl ani zdaleka upřímný… Vanda se tak po boku svých dětí a tchyně vydává po stopách temných tajemství, které vedou nejen k nejmocnějšímu muži kraje, ale i do její vlastní minulosti. Odpovědi, které získá, však mohou ohrozit vše, co miluje…
První kriminální román populární Marie Poledňákové je plný nejen napětí a sympatických postav, ale i humoru a ironie, na které jsme v autorčiných dílech zvyklí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ten, kdo tě miloval zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Ten, kdo tě miloval (0.00 EUR)


Stažení Ten, kdo tě miloval zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Detektivky, Literatura česká
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (41)

  Přidat komentář

  triatlet

  25.12.2017

  Marie Poledňáková má dar vykreslit především humorné situace. I v románu Ten, kdo tě miloval se mi líbily hlavně pasáže, ve kterých vystupují bráchové Daniel a Kuba. Vtipně působí i dvojice policistů na sledovačce, ovšem že by se dnes vyšetřovatelé hlásili "Tady Orel, tady Orel."???
  I když je příběh čtivý, tak samotnou kriminální zápletku autorka posunuje trošku těžkopádně. V Epilogu je nejasná i časová rovina. Jestliže příběh vrcholí v sobotu 23.12., pak první pondělí po svátcích asi není 25.12., ani 1.1., takže věta "Za pár dní začne Nový rok." je zmatečná. (s. 220/221)
  Nejvíc by mě ale zajímalo, za jakých okolností Vanda ztratila mobil. "Nedokázala vymazat z paměti tu chvíli, kdy jí zazvonil mobil, vylítla z postele a lhala manželovi, že právě tankuje benzin." (s. 146)

  Evaneva

  12.12.2017

  Pěkná kniha s nečekaným závěrem.

  Sonia2006

  01.10.2017

  Kniha se velmi dobře čte, ostatně jako všechny knihy autorky mi přišla dostatečně srozumitelná. Neodložila jsem ji, dokud jsem ji nedočetla do konce. Obě lázeňská města jsou mi dobře známa, mohla jsem si tedy snadno příběh představit jako film.

  akinomV

  12.09.2017

  Ačkoliv jsem zahlédla ne moc kladné recenze, tak nakonec se mi knížka líbila a nelituji, že jsem si ji přečetla. Je to příjemná "oddechová" detektivka, která má spád a dobře se čte. Je zajímavé, že jsem si příběh uměla představit jako film, tak třeba na něj i v budoucnu dojde – určitě se ráda podívám.

  sabca

  02.09.2017

  Tento kriminální román byl pro mě bohužel zklamáním.

  boeink

  25.08.2017

  Mě se tahle kniha bohužel moc nelíbila. Četla se dobře, ale chybělo mi tam rozuzlení, vlastně i zápletka..po dočtení jsem měla pocit, jako by mi něco uteklo.

  Evišťátko

  27.07.2017

  Na to, že se autorka věnuje úplně jinému druhu románu, nebyla tahle detektivka až tak zlá. Snad jen mi vadily ty neustále se opakující nové a nové otazníky v průběhu děje, které sice nutily otáčet další a další stránky, ale po čase už jich bylo až moc a člověk se v ději začal trochu ztrácet.

  Perlivav

  16.07.2017

  Četla se dobře, ale nelíbilo se mi rychlé přeskakování od jednotlivých postav. Přišlo mi, že nic nebylo pořádně rozepsané a popsané a chvílemi jsem se i ztrácela a skoro nechápala. Mohla to být lepší knížka, kdyby to nebylo takové celé stručně napsané.

  makacek

  15.07.2017

  kniha, která je velice čtivá, čte se skoro jedním dechem, ale naprosto mi tam chybí nějaké rozuzlení… vše je jen naznačené. Četla jsem ji po kouskách ve chvílích volného času a těšila se až se dovím kdo kdy s kým a za kolik…. prostě to tam chybělo…

  kopretitinka

  19.06.2017

  Knihu jsem měla přečtenou za 1den… četla se dobře. Ale stále jsem čekala, až se "něco" stane, až na "něco" přijdou, až přijde "nějaká" zajímavá zápletka … asi jsem čekala příliš. Pro čtenáře, který s žánrem detektivek teprve koketuje, je kniha dobrým rozjezdem. Víc od ní nelze čekat. Pěkný, ale ne moc zdařilý pokus. Přesto oceňuji čtivost a srozumitelnost nenáročného textu.

  Aknel26

  16.06.2017

  Tato česká detektivka mi vůbec nesedla. Moc jsem se těšila na styl vyprávění paní Poledňákové, jak ho znám z knížek Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny, které se podle mě svou kvalitou vyrovnají stejnojmenným filmům a v něčem děj i obohacují, doplňují. Bohužel tahle kniha mi nesedla ani jazykově, působí velmi zkratkovitě, ani co se týká postav a nezaujal mě ani samotný příběh.

  CAM

  11.06.2017

  Kniha se mi dobře četla, ale je tam spousta nevyjasněných věcí. Autorka píše úžasně komedie, ale tento příběh je průměr.

  Panda11

  26.05.2017

  Za mně bych řekla: sice čtivě napsané, ale bohužel, asi mě moc neuspokojuje příběh, kdy nemohu odhalit žádnou konkrétní zápletku. Pokud již čtu nějaký detektivní příběh, chci mu buď přijít na kloub. Čekala jsem nějaké větší rozuzlení. Zde byla zápletka naznačena velice obecně. Alespoň pro mě. Shrnula bych to: "Někdo někdy povídal, že někdo umřel a bylo to kvůli nějakým pletkám s mafií. Víc nevím."

  Marčullkas

  22.05.2017

  Knížku hodnotím jako čtivou, ale příběh na mě působí jako nedotažený do konce.

  zdehan

  06.05.2017

  Mě se kniha líbila dobře se četla.

  Mark26

  05.05.2017

  Za mě teda nic moc, podle mého názoru děj často bez logiky. Odhalena korupční aféra, ale jaká vlastně? Také jsem se těžko v těch zápletkách orientovala, například těhotná Irena se v ději objevovala a zase mizela. A zápletka jejího těhotenství? Několikrát byla v ději zmíněna úvaha, s kým vlastně to dítě čeká…ale nakonec se to čtenář nedozví. No a ten slíbený humor jsem nenašla ani jednou.

  Hella

  29.04.2017

  Myslím, že coby kriminální prvotina této ověřené spisovatelky, scénáristky, režisérky atd. atd. je to dílko poměrně dosti povedené. Mě bavilo.

  veeverka

  26.04.2017

  čekala jsem víc.

  irefir

  26.04.2017

  Začátek velmi slibný, ale dál…..nic. Došla jsem za polovinu a vzdala jsem to, Mám ráda spletité příběhy, i hodně "zamotané", ale musím se v tom stále orientovat, což se mi tady nedařilo. Příliš přeskakování z postavy na postavu, jednání bez logiky,… prostě ne. Opravdu velké zklamání.

  muzka

  18.04.2017

  Myslím, že paní Poledňáková by měla zůstat u psaní kouzelných komedií. Také jsem se rychle začetla, ale pak jsem se v tom zmatku vůbec nevyznala. Do té zápletky se zapletla i sama autorka. Škoda, mám ráda českou tvorbu, ale tato knížka velmi zklamala.

  HaHa11

  20.03.2017

  Po sérii severského a jiného napětí ze všech koutů světa jsem chtěla pookřát u českých jmen a kvalitní české detektivky. No nepodařilo se mi to. Příběh, zasazený do předvánoční atmosféry dvou našich největších lázeňských měst, mě zaujal pouze na několika úvodních stránkách. Brzy však začal pokulhávat, klopýtat, a už tak zhruba v polovině mu hrozil přímo volný pád do detektivního pekla. Postavy jednají a myslí dosti zmateně, fascinovali mě především oba dětští počítačoví experti, kteří v domě smutku vypátrají, co se dá. Předměty doličné mění majitele jak na běžícím pásu a krkolomné honičky jsou jako vystřižené ze špatné italské komedie. Úlohy mnohých hrdinů mi i po dočtení zůstaly zahaleny temnotou, a abych pravdu řekla, moc mě to netrápí. Padouch (předvídatelný) byl spravedlivě potrestán a Ježíšek může přijít.

  cukrovka

  12.03.2017

  Knihu jsem přečetla velmi rychle, ale příběh mě moc neuspokojil. Vše je psáno v náznacích a korupční skandál po kterém pátral zavražděný manžel hlavní hrdinky se nám stejně nerozkryje.

  pavlinda

  06.03.2017

  Po přečtení S kým mě bavil svět(doporučuji)-celkem zklamání.Dávám dvě hvězdy.

  konicekbily

  03.03.2017

  Výborné odpočinkové počtení slavné autorky. Pochopitelně nesrovnávám s předchozími díly autorky, ale se současnou úrovní tuzemského detektivního žánru. A tento příběh je nadprůměrný.

  Germaina

  24.02.2017

  Přes veškerý obdiv a úctu k paní Poledňákové mám potřebu napsat, že větší slátaninu jsem dlouho nečetla. Jednotlivé odstavce jakoby byly napsány samostatně a pak seřazeny podle náhodného výběru. A k neuvěření je, jak se manželka, matka i sestra vyrovnaly s Josefovou smrtí. Během měsíce se zapojily do vyšetřování, bez jakékoliv přestávky chodily do práce a Vánoce už slavily s písní na
  rtech.

  amysa

  22.02.2017

  Paní Poledňákovou mám moc ráda a přeji jí brzké uzdravení…
  Po její novince jsem sáhla spíš ze zvědavosti a upřímně si musím přiznat, že celkový dojem z příběhu mě nijak neuspokojil a nebyl pro mne ani napínavý ani humorný, tak jak anotace slibuje… Tentokrát opravdu jenom za tři, na víc to nestačilo, bohužel, ale pokud paní Marie zase něco sepíše, přečtu si to moc ráda, protože písmenka umí poskladát moc pěkně a docela hezky se čtou…

  Kopretina_aku

  18.02.2017

  Četla jsem spíše ze zvědavosti, protože detektivka mi k Poledňákové příliš neseděla. Kniha je vcelku povedená, četla se dobře, ale myslím, že znovu bych po ní nesáhla. Zdaleka nedosahuje kvalit předešlých, převážně rodinných příběhů, které byly plné humoru.

  magsan

  16.02.2017

  Prima pocteni

  atka69

  27.01.2017

  Kniha se mi moc líbila. Lehko jsem se vcítila do pocitů ovdovělé Vandy. Rychlý spád. Do konce bylo napětí a čekala jsem jak se vše rozuzlí.
  Pro mě příjemné překvapení.

  ritz

  23.01.2017

  Mě se to teda moc nelíbilo, děj nic moc, hlavní postavy nic moc, možná jsem neměla tu správnou náladu.