Temno přichází Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Temno přichází

Rytíři řádu Kai podlehli ničivému útoku Temného pána Zagarny, vedenému proti jejich klášteru. Strašlivý masakr přežil pouze jediný mladík – Silent Wolf. Rozhodne se pomstít smrt svých druhů. Kouzelnický učeň Banedon a tajemná bytost Alyss jsou jeho jedinými pomocníky. Silent Wolf se vydá na zoufalou cestu plnou nástrah do hlavního města, aby varoval krále Ulnara před hrozícím nebezpečím sil Temnoty.Kniha v českém jazyce!


Stažení Temno přichází zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Temno přichází (0.00 EUR)


Stažení Temno přichází zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Legendy o Lone Wolfovi (2.)

  Originální název:

  The Dark Door Opens (1989)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Fantasy
  Vydáno: , AFSF – Asociace fanoušků science fiction
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  MišákB

  12.05.2017

  Moc hezká oddechová záležitost, narozdíl od gamebooků o Lone Wolfovi, u kterých je dost poznat, že jsou určené i pro mladšího čtenáře – zuří v nich válka s odporným a zvráceným nepřítelem, ale tak nějak se nemluví o těch opravdových hrůzách. Tady se s tím autor už ne***e a nebojí se toho, je to daleko opravdovější a na to, že je to v podstatě pohádka, je místy dost drsná. A je to zábava.

  Ardein

  18.04.2014

  Nesehnal jsem jedničku a ani pokračování. Do dneška mě to trochu mrzí, protože tento díl byl perfektním kouskem fantasy. Přečetl jsem ho několikrát a hlavní postavy si velice oblíbil. Vím, že to vychází z řady gamebooků od stejného autora a zkoušel jsem je i číst, ale nějak to není pro mě, protože radši čtu souvislé vyprávění, než abych furt někam otáčel. Snad se mi někdy poštěstí a já v nějakém antikvariátu narazím na zbylé díly o posledním rytíři z řádu Kai. 🙂

  Yarwen

  01.05.2013

  Druhý díl ze tří, které vyšly k sérii gamebooků o Lone Wolfovi. Děj Temna přichází odpovídá prvnímu dílu gamebooků Útok ze tmy a čtenář tak má možnost srovnávat svou cestu s tou, po jaké se vydal Lone Wolf.