Temné bratrstvo Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Temné bratrstvo

Je doba temna. Zásoby kouzla čerpaného z mrtvých bohů pomalu docházejí. Démoni a netvoři zamořují zemi a poslední hranice mezi říšemi se začínají hroutit. Žárliví mágové tří velkých měst sedí ve svých kamenných věžích a přemítají nad tou špetkou magie, která zbývá… Není to doba stvořená pro hrdiny. Hrdinské písně jsou už dávno zapomenuty, jejich činy zůstávají nezapsány.
I v takových chvílích se však najde pár odvážlivců, kteří si uchovají jiskru naděje, spojí své síly na obranu proti tyranii nesmrtelných pánů a vytvoří nezvyklou skupinu — Temné bratrstvo.Kniha v českém jazyce!


Stažení Temné bratrstvo zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Temné bratrstvo (0.00 EUR)


Stažení Temné bratrstvo zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Temné bratrstvo (1.)

  Originální název:

  The Grim Company (2013)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Host
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (26)

  Přidat komentář

  KAREL6725

  28. ledna

  Co napsat začátek knihy mi dal zabrat než jsem se z orientoval kdo je kdo . Ale, jinak mě kniha vtáhla do děje a už nepustila dokud jsem to nedočetl. Popravdě mě se to líbilo moc, proto plný počet hvězd. Snad mám výhodu , že jsem nečetl nic Ambercrombieho. Tak že hurá na druhý díl , snad bude tak dobrý jako tento. Na PRACHMISTRY to nemá ani náhodou , ale díky za tuhle sérii , dobré fantasy je opravdu málo.

  Kačkav145

  30.11.2017

  Super knížka moc se mi líbí těším se až přečtu další díl

  tonysojka

  01.11.2017

  mám to rozečtené,jsem v polovině a ano,je to směs Ambercrombieho(jenž je u mne na prvním místě temné fantasy) a Marka Lawrence ( který je u mne na druhém),možná jsou trochu vykradení,ale mně se to stejně líb,í protože jsem na ten žánr vysazený a je ho u nás jako šafránu,kdyby jste někdo z Vás dal tipy na tituly srovnatelné s těmi třema autory ,dejte vědět,budu moc rád,děkuji.

  Weezing

  31.08.2017

  Začátek knihy je celkem zmatený. Na čtenáře se valí spousta jmen, názvů, pojmů (které podle mého názoru nemusí asi hned znát) a chvíli trvá než se člověk zorientuje. Po prvních asi 50 stránkách jsem už většinu používaných pojmů a postav znal a do knihy jsem se začetl. Je zde i pár zajímavých nápadů: příběh se odehrává ve světě, kde mágové vyvraždili bohy, ukradli jim jejich magickou moc a tak ovládli svět, který si potom patřičně rozparcelovali. Dále magie se musí těžit jako jakákoliv jiná surovina (ropa, zlato).

  Fanoušci série První zákon od Joea Abercrombieho si určitě všimnou hned několika velmi podobných postav. Máme tu postaršího barbarského šampiona ze severu Brodara Kayna (Logen), který byl vyhnán ze své domoviny . Dále mladého floutka Davaruse Cola (Jezal), který má přehnané sebevědomí a naivní představy o životě. A třetí podobnost je mrzák Eremul (Glotka), který pracuje pro režim, v jehož službách byl zmrzačen. Máme zde ale i další postavy: ambiciózní čarodějka Ylandris, Barandas – velitel tajné policie tyranského režimu magelorda Salazara a nakonec Sasha, bojovná členka konspiračního hnutí, jehož cílem je Salazarovo svržení.

  Postavy, ač relativně zábavné, mi nepřišly moc komplexní. Jejich role a interakce jsou předvídatelné. Plusem je ale vyrovnané tempo vyprávění a dobrý závěr.

  Charlie119

  08.07.2017

  Ha! Další slabota. Stačilo sto třicet stran a nemohl jsem dál. Nuda, nuda, nuda. Postavy nesympatické, jen se tam vraždí a ten blbeček, který má být jakýsi vyvolený? Nevím, jestli je dobře, když čtenář postavě, k níž by měl mít vztah, přeje smrt, aby měl od její debility pokoj? Řekl bych, že ne.
  Je tam sice starší barbat a ten potenciál měl, ne však takový, aby spasil celou knihu.

  Anio742

  06.07.2017

  Zacist se do tehle knihy da doat zabrat.. mne se to vlastne ani nepovedlo.. Dej se predem jasný, nic noveho nepřináší. Postavy nejsou zajimave, o Colovi nemusim mluvit, Kayne je opravdovy primitiv (toho bych sama uskrtila mnohokrat) .. jedine dobre postave se osud vysmeje do tvare :(((. Od knihy jsem cekala vic ve vsech smerech.

  Beban

  26.06.2017

  Žádná velká šou. Příběh je veskrze průměrný. Až na výjimky jsou mi postavy a jejich osudy naprosto ukradené. Příběh neměl sílu vtáhnout mě do svého fikčního světa, a tak jsem celou dobu jen tak přešlapoval na jeho okraji a doufal, že se konečně ukáže hrdina, který mě zaujme. Což se v druhé třetině příběhu možná trošku, trošičku stalo, ale přesto nemůžu hodnotit ani průměrně.

  skrob

  22.05.2017

  Prvními 100 stranami je potřeba se nějak prokousat. Ale pak je kniha čím dál lepší.

  Bubu24

  17.05.2017

  Kniha se rozjela bohužel od druhé půlky, což ji bohužel dost ubírá na hodnocení.

  Kajaitch

  26.02.2017

  Začátek knihy celkem náročný na jména a názvy, nicméně až se dostanente k opravdovému ději, je to jízda. Závěr je strhující a hned jsem si musel koupit druhý díl.

  nicole1892

  26.01.2017

  Naprosto dokonalá fantasy. Nemůžu se dočkat až přečtu pokračování. 😀

  Likandros

  10.10.2016

  První polovina knihy je zmatená, nemastná a neslaná… celkově se špatně čte. Po měsíci jsem se k ni vrátil a druhou polovinu dočetl se zatajeným dechem. Jsem zvědav na druhý díl. Moji oblíbenou postavou je Brodar Kayne, který by měl dostat v druhém dílu více prostoru. Tak snad!

  DariDerek

  14.09.2016

  Pro mě docela zklamání. Místy jsem měla pocit, že popisy boje a ubývajících částí lidského těla jsou víc než příběh. Ze začátku jsem měla problém se začíst a trvalo to celou dobu. Je to pro mě prostě průměr… :/

  trudoš

  24.01.2016

  Temné bratrstvo je drsnou a morbidně zábavnou četbou v duchu antiromatické fantasy. Podobně jako Joe Abercrombie šlape Luke Scull záměrně po nepsaných pravidlech a často tím nejkrvavějším způsobem. Naneštěstí Abercrombieho tvorbu připomíná až v příliš mnoha detailech, díky čemuž má ode mě mínus. Ovšem kouzlo nepředvídatelnosti udržuje povedeně, což ještě podtrhuje škodolibým výsměchem zaběhnutým klišé. Přitom osudy jeho hrdinů nejsou jen eskapádou negativních scén a ubírají se přirozeně v závislosti na vývoji zápletky. Nápadité prostředí, do kterého román zasadil, pak autorovi jen nahrává pro cynický humor, takže si často nebere servítky, co komu a kdy udělá. Pro své zvrácenosti má sympatických postav víc než dost.
  Příběh si přes všechna ta „anti“ stále ponechává punc staré dobré epiky, kdy ještě je možnost, že dobro zvítězí nad zlem a má smysl za něj bojovat. Jen to holt nebude těmi úplně nejčistšími prostředky. A taky to nebude úplně nejčistší dobro.

  Attia

  12.12.2015

  Rozjezd byl pro mě bezmála utrpením, myslela jsem, že snad prostě nenajdu. Pak jsem ale srovnala krok s bezpočtem dějových linií a hrdinů a naplno se ponořila do příběhu, který sice oplýval mnohdy až přehnanou "dark" atmosférou, ale to jsem brala jako příjemné zpestření po všech těch sladkých young adults. Na konci jsem si s lehkým údivem uvědomila, že vlastně žádný konec nechci!

  Dragita

  18.11.2015

  Hvězda navíc za závěr. Ten mě dostal – já chci další díl. To není fér, to takhle zaříznout.
  Všechny jsem si tu oblíbila, všem jsem fandila, proto mě velmi dojalo, že ne všichni došli až na konec… :/
  Nedělalo mi problém se orientovat v příběhu, nechala jsem jej proudit a pomalu jej louskala stránku po stránce. A bavilo mě to – hlavně díky skvělým postavám a skvěle čtivému stylu. Coleovi jsem se stále smála a Barandase jsem musela obdivovat, ačkoliv za své přesvědčení schovával mnohdy nepěkné věci.

  Možná někomu vadí, že autor trochu přehání "dark atmosféru", ale to ostatní to bohatě vyvažuje. Nevím, co čekat v druhém díle – ale poslední kapitoly ukázaly, že to bude pořádně drsné. Osud lidstva je nahnutý.

  Alex.Barunka

  15.11.2015

  Upřímně si nemyslím, že je kniha tak špatná, jak je tu hodnocena. Ano, má své mouchy, sem tam nějakou tu neoriginalitu, násilné řazení nadávek do děje a Cola, ale kniha se četla skvěle, sice jsem se ze začátku do knihy nemohla začíst, úvod působil poněkud zmateně, ale pak jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Autor umí překvapit a já jsem zvědavá na pokračování.

  bronn

  27.10.2015

  Nějakou dobu mi trvalo než jsem se začetl a začal se orientovat v postavách, ale když se tak stalo, už jsem se nedokázal odtrhnou. Je opravdu znát, že je to autorův debut, ale i tak vytvořil, zajímavý příběh v dobře vymyšleném světě a s barvitými charaktery. U mě nejvíce bodovali Brodar Kayne a Jerek, válečníci jak má být a potom Barandas. Jsem zvědav na pokračování.

  Lorrainee

  25.10.2015

  Cekala jsem to horsi takze jsem mile prekvapena. Jedine co mi nevyhovovalo byla casova linie, to je asi tak jedina chyba. Na dalsi dil se tesim.

  stdriverlc

  21.09.2015

  Celkem jsem se ztrácel. Zábavné vyprávění střídalo nespočet stran "něčeho" a než jsem se znovu chytil, byl jsem myšlenkami někde na Severním pólu. Za mě tři hvězdy s odřenýma ušima. Tuctové dílo, které si rozhodně nebudu pamatovat. Škoda.

  Lenka.Vílka

  24.08.2015

  Já vážně nevim, zkoušela jsem číst na několikrát a přestože je kniha napsána dobře (čti během jedné strany jsem neměla chuť knihu čtyřikrát odložit) mi v ní něco chybělo. Asi není pro mě, ale celkově nebyla špatná, takže nechci prudit mezi nadšenými ohlasy. Možná si prectu i druhý díl a budu překvapená. Momentálně jsem ale docetla díl první a odvarena rozhodně (bohužel) nejsem…

  ElisR1

  25.07.2015

  Průměrný a hlavně hodně chaotický příběh. Od knihy jsem čekala víc.

  cori

  01.07.2015

  Autor vypráví příběh několika hrdinů, jejichž cesty se zkříží ve městě Dormii, kde usilují o svržení Tyrana. Jedná se o mladíka Davara Colea, který je povoláním hrdina, jeho kamarádku osiřelou Sašu, dva Horaly z Klyhor Brodara Kayna a Jereka, kteří prchají před svými Bratry, zmrzačeného Polomága Eremula a jeho sluhu Izáka. Druhou "temnou" stranu zastupuje čarodějnice Yllandris, milenka klyhorského krále, a Nejvyšší Augmentor Barandas, sloužící Tyranovi a bezmezně milující svou ženu Lenu.Po trochu rozvláčném úvodu, v němž se postupně představují všechny figury, začne děj pěkně odsýpat. Líbilo se mi, jak autor tu a tam prozradí něco z minulosti hrdinů, kdy všechno není takové, jak to vypadá. Trochu mně vadilo pár neologismů- jako použití pojmů křížová výprava či derviš ve světě, kde neexistuje žádné náboženství (ani křesťanství, ani islám). Mé největší sympatie si získal Kayne. Už se těším na druhý díl.

  Slooki

  01.02.2015

  No . . . . No . . . . ale jo šlo to. Občas jsem se ztrácel ve jménech, autor rád pokud může dát postavě dvě jména. Určitě pokoutně přemýšlel, že by sem tam vymyslel ještě třetí, ale asi už mu to nepřišlo dost cool bejby. Díky bohu za to. Konec knihy dost překvapil, naštěstí jak jsem postupoval textem jsem si oblíbil postavy, které ze světa nesešli věkem ani jiným nezáviděnihodným způsobem a tak mohu doufat v jejich společnost i v druhém pokračování.

  Janičta

  25.01.2015

  Myslím, že se hlavně musí přihlédnout k tomu, že je to autorova prvotina a jako taková bude mít své chyby.
  Jinak z části souhlasím s komentářem níže. Prvních cca 70 stran jsem v tom docela plavala a říkala jsem si kam tahle nic mi neříkající kaše povede. Pak se to zlomilo a děj začal nabírat na obrátkách. Konec hezky vygradoval.
  Autor by ovšem ještě mohl trochu vybrousit své postavy a jejich počínání, tam má ještě co zlepšovat.
  Nicméně je to slušná kniha co stojí za přečtení a já jsem zvědavá jestli se autor v dalším díle zlepší

  janey88

  26.12.2014

  Knihu jsem odložila po necelým 100 stránkách. Vůbec jsem se nemohla začíst a postavy i příběh se mi zdál nezajímavý.