Temná trilogie Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Temná trilogie

Zpověď válečníka
Uprostřed nelítostného světa stojí malý chlapec – Olaf Hangeron. Krutá zima, boje znepřátelených klanů. Olafa a jeho strýce spojuje pouze společný nepřítel. Že jsou příbuzní, je to nejbezvýznamnější. Strýc je jako z kamene – nejen jeho svaly, ale i jeho srdce. Servítky si rozhodně nebere před nikým, ani před Olafem, který ho začíná opravdu nenávidět. Jinou možnost, než jít s ním, však nemá. Ale takový je kraj, takové jsou podmínky.

Ocel, krev a smrt
Z Olafa je čtrnáctiletý chlapec. Přidal se ke skupině Vikingů, kteří se plaví na svém drakaru a okrádají jiné lodě. Olaf postupně dospívá a není divu, že se z něho za takových podmínek stává „něco“ ještě horšího, než byl kdysi jeho strýc. Krvavé dobrodružství na moři, plné smrti a utrpení, je příběh trochu odlišný od předchozí povídky. Na škodu to ovšem není.

Hangeron před zrcadlem
Krutá zima je vystřídána krutým vedrem. Společně s Olafem se ocitáme kdesi na jihu v pouštní oblasti. Povídka je daleko více „fantasy“ než předchozí. Vedle monstrózní postavy a umění boje se začínají v Olafovi probouzet zvláštní schopnosti. Jeho cestu také překříží žena, k níž si vybuduje vztah. Ač se většinou Olaf chová jako mladík, kterým je, v úzkých se promění v děsivé zabíjející monstrum, což ubíjí i jeho samotného. Podivné plány s ním má i jakýsi čaroděj…
Kniha v českém jazyce!


Stažení Temná trilogie zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Temná trilogie (0.00 EUR)


Stažení Temná trilogie zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDB
  Vydáno:
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  mi-380

  10.02.2016

  Měl jsem příjemný pocit návratu do Koniášova světa, s tím rozdílem, že tam nebyl ani Koniáš, ani Bakly, ani Herbert, a vlastně… asi ani Vegaš: 75% (v tuto chvíli 17 hodnotících, 93%).

  Covenant

  25.08.2014

  V první povídce se poučíme, jak se mají vychovávat děti, aby nám vrátily lásku do nich vloženou. Ve druhé se dozvíme, jak si teenageři vyjednávají respekt mezi svými spolužáky. A ve třetí, jak sbalit holku a pozvat ji na drink. No ono to vlastně není ani moc složitý. Stačí mít na výšku tak tři metry a mít šířku ramen takovou, abyste procházeli dveřmi bokem. No a taky neuškodí, být trochu neporazitelný.

  Eigis

  12.01.2014

  Název opravdu sedí, všechny povídky provází skutečně velice temná a ponurá atmosféra. Až na konci té třetí lze hovořit o šťastném konci. Na povídkách je vidět, že Žamboch své postupy moc nemění a drží se osvědčených receptů na dobrou fantasy.