Televize Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Televize

Román belgického spisovatele, který ve své tvorbě volně navazuje na tradici nového románu. Univerzitní učitel, čtyřicátník, hodlá sepsat odborné pojednání o Tizianovi. Získá studijní pobyt v Berlíně, rodinu pošle do Itálie, vypne televizor, uklidí si v pracovně, zasedne k počítači. Inspirace ale nepřichází. Popisování tvůrčích rituálů spisovatele, odhalování drobných fází v procesu psaní mísí Jean-Philippe Toussaint s detailními, často lehce ironickými náhledy na Berlín a jeho obyvatele.Kniha v českém jazyce!


Stažení Televize zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Televize (0.00 EUR)


Stažení Televize zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  La Télévision (1997)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Dauphin
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  TakySimona

  22.03.2012

  Ta knížka trošku mate titulem.

  Jistě, je to příběh souboje jednoho západoevropského intelektuála s většinovým chováním a především se SEBOU samým a svou potřebou cítit se lepším, ale jinak je to jedna obrovská apologie až apoteóza prokrastinace 🙂
  Velmi vtipné, velmi nenásilně poučné, rozhodně doporučuji těm, co by právě teď měli dělat něco velmi důležitého a závazného a hrozně se jim do toho nechce.
  Moc děkuji HTO (http://www.databazeknih.cz/uzivatele/hto-428 ) za tip, sama bych se k ní asi nepročetla, přestože od pana Toussainta mám moc ráda duologii (Opravdu takové slovo existuje? Nevyanalogovala jsem si ho sama?) Milovat se – Utíkat.

  HTO

  26.02.2012

  Pán se rozhodne přestat se dívat na televizi. Myslíte, že to nestačí na děj, notabene děj románu? Ujišťuji vás, že to nejen stačí, ale že knihu jsem nedokázal odložit, dokud jsem ji celou nepřečetl. O životnosti nového románu se pochybuje. Nevím, jestli se pochybuje i o životnosti nového nového románu – "And from our fathers’ fathers’ fathers. And from our fathers’ fathers’ fathers’ fathers." – ale pokud je jako takhle kniha, osobně o jeho životnosti příliš nepochybuju. – – Navíc se čtenáři dostane bonusu v podobě v ději se nezapomenutelně mihnuvšího holandského spisovatele Ceese Nootebooma.