Tátovy slzy a jiné povídky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Tátovy slzy a jiné povídky

Slavný americký prozaik se ve své poslední, posmrtně vydané povídkové sbírce vrací k tématům, jež provázejí jeho tvorbu od samého počátku. Její stárnoucí protagonisté, postupně ztrácející kontakt se světem svého mládí a dezorientovaní změnami ve svém okolí, se ještě trýznivěji než dříve zaobírají myšlenkami na blížící se smrt a pochybnostmi o smyslu vlastní existence, dokážou ale i furiantsky „připít na zdraví světu“, který se chystají opustit. Důvěrně známý mikrokosmos každodenních radostí a strastí americké střední vrstvy dokáže Updike i tentokrát naplnit úchvatně popsanými konkrétními osudy hrdinů, kteří – podobně jako autor sám – jako by toužili především po důstojném a smírném rozloučení se životem. (paseka)Kniha v českém jazyce!


Stažení Tátovy slzy a jiné povídky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Tátovy slzy a jiné povídky (0.00 EUR)


Stažení Tátovy slzy a jiné povídky zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura světová, Povídky
  Vydáno: , Paseka
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Marbo

  13.01.2017

  U Updikea jsem měl vždy nejraději delší, propracovanější prozy, kde měl jako autor dostatek prostoru pro zaznamenání vývoje postav v rámci delšího časového úseku. Tátovy slzy jako soubor povídek nezapřou autorův rukopis, byť v porovnání s dřívějšími texty je zde vidět určitý posun v optice vypravěčů, nostalgii a bilancování se meze nekladou, což vedu k tomu, že jsem musel knihu odkládat, abych se stařeckých lamentací nepřejedl.