Tao sexu – Jak udržovat ženu v blahu a zpomalit stárnutí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Tao sexu - Jak udržovat ženu v blahu a zpomalit stárnutí

Jak udržovat ženu v blahu a zpomalit stárnutí.
Kniha ojedinělých textů známého publicisty, která se zabývá převážně neznámými aspekty lidské sexuality z pohledu čínské taoistické filosofie.
Autorova třináctá kniha Tao sexu opět svědčí o široké paletě jeho zájmů a námětů. S obvyklým humorem, spikleneckým pomrkáváním na znalce a laskavou shovívavostí k neznalcům, zábavně, srozumitelně a svižně nastiňuje obnovování tradic staročínských taoistických sexuálních technik a taoistické životní filozofie. Proplétá je anekdotami ze staré Číny a z nedávné Hané, kde se určité formy taoistického sexu bezděky pěstovaly za dob hlubokého komunismu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Tao sexu – Jak udržovat ženu v blahu a zpomalit stárnutí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Tao sexu – Jak udržovat ženu v blahu a zpomalit stárnutí (0.00 EUR)


Stažení Tao sexu – Jak udržovat ženu v blahu a zpomalit stárnutí zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Erotika
  Vydáno: , Eminent, Mandala
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Jonny

  16.02.2017

  Zprvu vážná, posléze trochu infantilní kniha. Myšlenka samotného Tao-ismu je sympatická. Některé popisované metody a odkazy jsou bizarní. Kniha v první řadě provokuje, v druhé snad něco přináší. Velkým plusem je rozsah, který se drží v rozumných mezích.