Talíř plný jedu / Postup číslo tři / Vražda mezi kovboji Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Talíř plný jedu / Postup číslo tři / Vražda mezi kovboji

Tři detektivní povídky, které vyšetřuje Nero Wolf se svým detektivem Archie Goodwinem. Pěstitel exotických orchideí a velký znalec žen, to je nerozlučná dvojice, která nás i v této detektivní knize provází. V první povídce(Talíř plný jedu) se během večeře odehraje vražda, při které jsou podezřelé obsluhující hostesky, neboť všechny mají motiv, ale pouze jedna se chytí do pasti, kterou jí nastraží Nero Wolf. Ve druhé povídce(Postup číslo tři) je motivem žárlivost. Poslední (Vražda mezi kovboji)se odehrává na soukromém pozemku, kde milovníci rodea měří své síly v házení lasem.
(www.pitaval.cz)Kniha v českém jazyce!


Stažení Talíř plný jedu / Postup číslo tři / Vražda mezi kovboji zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Talíř plný jedu / Postup číslo tři / Vražda mezi kovboji (0.00 EUR)


Stažení Talíř plný jedu / Postup číslo tři / Vražda mezi kovboji zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Nero Wolfe (33.)

  Originální název:

  Three at Wolfe´s Door (1960)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Beta-Dobrovský
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  pepa4081

  23.10.2016

  Tři kratší detektivní příběhy s opět skvělým Nero Wolfem a Archie Goodwinem. Pro mne luxusně strávené odpoledne při jejich čtení. Vrcholně uspokojivé. Doporučuji.

  woodward

  17.08.2015

  Vrcholným okamžikem tohoto triptychu je pochopitelně začátek druhé povídky, kdy Archie zase jednou dá výpověď, odchází, a hned na schodech před domem se mu naskytne klientka. Jenže se ukáže, že je namočená do vraždy, inspektor Cramer chce mluvit s Wolfem, jenže pro toho už Archie nepracuje… Moc pěkná polízanice, přečtěte si to sami.