Tak trochu šílení Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Tak trochu šílení

Podle autorova mínění název vystihuje řadu postav knihy. A pokud prý někdo shledá, že vystihuje i samotného autora, je rozhodnut považovat to za lichotku.

Když spatříme jméno Jeffery Deaver, okamžitě se nám vybaví nervy drásající thriller plný nečekaných zvratů, které postaví na hlavu veškeré naše detektivní dedukce, na které jsme byli tak pyšní.

Bylo by ovšem nanejvýš nespravedlivé opomenout Deaverovy detektivní povídky, které autor označuje za svou "literární lásku". A ze sbírky Tak trochu šílení autorská radost přímo čiší. Podobně jako v předchozích antologiích se i zde setkáváme s plejádou barvitých postav: pokřivených asociálů, zhrzených partnerů, domněle uťáplých agresorů… Všichni tito aktéři si bezpochyby zaslouží nálepku, kterou jim autor přidělil v samotném názvu. Ano, jsou tak trochu šílení – což je přesně ten důvod, proč si jejich příběhy vychutnáme s gustem čtenáře, který se tak rád nechá svým oblíbeným autorem vodit za nos…

Kdykoli by se vám totiž mohlo zdát, že v dané povídce už bylo řečeno vše a žádné další překvapení na vás nečeká, čtěte dál a přesvědčte se, jaký zvrat si autor vyšetřil na poslední stránku. Nebo do posledního odstavce.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Tak trochu šílení zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Tak trochu šílení (0.00 EUR)


Stažení Tak trochu šílení zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (28)

  Přidat komentář

  domi6006

  26. ledna

  Není co dodat. Báječně se mi povídky četli a jediné co ja zatím v mém pohledu překonává jsou Tři slepé myšky.

  Jack Bauer

  11.11.2017

  Nemám rád povídky. sotva se začtu už je konec. Některé se mě líbí a některé ne, nevyvážené. Od tohoto vynikajícího spisovatele kriminálních thrillerů nečekaných zápletek plných zvratů raději delší román.

  Johncze

  11.07.2017

  Kvalitní soubor povídek, kde je zápletka opravdu často dost překvapivá, ale přesto působí bytelně (možná až na poslední příběh, který se vymyká i svou délkou). Každopádně velice příjemné počtení a pro mě i velké překvapení v podobě dalšího kvalitního autora, který umí podat solidní příběh i na malém prostoru.

  SilvieSisinka

  07.07.2017

  Dobrá detektivka.

  Pumpkin

  27.03.2017

  Mám ráda detektivky a napětí a mám ráda Deavera, takže nebylo proč otálet s touto knihou 🙂

  pkweb.eu

  02.01.2017

  Přečetl jsem tři povídky a dál již nepokračoval. Není to špatné, ale jsou zajímavější příběhy. Nevím, jestli to je tím, že autor v úvodu prozradí, že se snaží o nějaké překvapení, ale mě to přišlo všechno více či méně očekávané.

  helenkan

  02.12.2016

  Povídky celkem dobrý,ale neni to zrovna moje oblíbené čtení.

  TeaPeter

  05.11.2016

  Celkem dobrá sbírka slušných povídek. Knihám plné délky se to ale nevyrovná.

  Eva88

  20.08.2016

  Trhá mi to srdce, povídkám dávám jen tři hvězdičky. 🙂 Ale jen proto, že jsem přečetla většinu díla Jefferyho a neubráním se srovnání s romány a thrillery, které jsem vždy přečetla jedním dechem. I tak je to ale kniha velmi povedená, některé příběhy horší, ale počtení příjemné. Jak jinak, pořád je to přeci mistr Jeffery Deaver. 🙂

  ewisek22

  27.07.2016

  Snad poprvé jsem četla povídkovou knihu kriminálního žánru. A musím říct, že jsem měla celkem obavy, zda se mi to bude líbiti. Ovšem pochybnosti byly zbytečné, protože tyhle povídky napsal Jeffery Deaver:) Moooc se mi to líbilo. Nic nebylo tak jak se zdálo a vše bylo tak, jak to očekávám od tohoto skvělého spisovatele:) Mezi top povídky bych určitě zařadila Hru, Učebnicový případ, Usmíření. Málokdy se stane, že knihám od tohoto spisovatele dám méně jak pět hvězdiček. A ani tentokrát to nehodlám měnit:)

  DarkFireflies

  24.07.2016

  Moje první kniha od tohoto autora a byla dobrá, opravdu dobrá… Ale přesto jsem ji četla dost dlouho a do čtení se docela tlačila. Především povídka Navždy (ale samozřejmě nejenom ta) ale opravdu za přečtení stála.

  Dymond

  08.06.2016

  Deaver je super spisovatel, ale povídky mě bohužel nebaví…

  čef

  25.03.2016

  Raději si přečtu román, ale povídky od takového mistra jako je Jeffery Deaver jsem si nemohl nechat ujít. Setkal jsem se opět s postavami jeho nosných románů, ale i dalšími docela zajímavými pátrači. Vcelku jsem spokojen a těším se na další.

  Gibis

  27.02.2016

  Nemám ráda povídkové knihy….ale tady jsem moc ráda, že jsem udělala výjimku! Parádní kousek 🙂

  cathyblack

  17.11.2015

  Deaverovic povídky mi dělaly společnost několik nocí. Byly delšíí než v jeho předešlých sbírkách, byly ale také napínavější, nápaditější a velice různorodé. Doporučuji každému fandovi Deavera, protože všichni, my všichni, lidé, jsou opravdu stejní. Všichni jsme svým způsobem šílení.

  lampernaqui

  07.07.2015

  Další povídková sbírka a další dobrá kniha od Deavera. Škoda jen, že slovní spojení "neočekávaný zvrat" se postupem času s každou další knihou mění na "očekávaný zvrat", člověk zná celkovou šablonu románů, stejná je i u povídek. To však neznamená, že bych se nebavil. Dokonce mě potěšilo, že hned první povídku jsem si vyřešil sám a dopadlo stejně jako od autora. U další jsem byl vedle a potom jsem raději už nehádal, protože to nemělo cenu. Staří známí potěšili a přiznám se, že stejně jako ostatním tady, se mi zalíbila – doufejme nová – dvojice matematika s drsným poldou.

  Eskandriel

  27.03.2015

  Nesplnila moje očekávání. Přišlo mi, že čtu scénář k americkému krimiseriálu…

  Oksalakka

  21.01.2015

  Dosud nejlepší sbírka Deaverových povídek. Hlavně ta pokerová 😉 4 1/2*

  Jančislava

  26.11.2014

  Z těchto povídek jsem nadšená. Zejména z Hry, Učebnicový případ, Paradice, Protivníci, Usmíření, ale i z ostatních. Deaver je opravdu mistr překvapení a změny pohledu. U některých se závěr dal očekávat, ale u většiny to bylo překvapení. Šance odhadnout konec byla " velká jak zadek bacila". 🙂

  Nelly

  27.09.2014

  Ach jo, pro mne velké zklamání. Už jsem od Vás četla lepší povídky, pane Deavre. Tři hvězdičky jsou v rámci Vašeho díla, v obecném by to bylo skoro na čtyři. Tak snad to bude příště lepší!

  hromes

  10.08.2014

  Nepřišel jsem na chuť ,,šíleným" zápletkám, ale jako oddychové čtení fajn. 🙂

  Pivísek

  21.07.2014

  Deaver mě nikdy nezklamal a musím říct, že to platí i u této knihy. Povídka "Navždy" byla perfektní, ale ani ostatní nezaostávaly jak kvalitou tak čtivostí. Nezbývá než vřele doporučit! :o)

  jiri77

  29.06.2014

  Po povídkové knize Panoptikum je to druhá povídková kniha co jsem od autora přečetl a musím říct že se mi Panoptikum líbila o něco více. Z povídek se mi nejvíce líbily Navždy,Fanda a Hra ,zato povídky Nakopnutí a Nekrolog u mě propadly ,přesto knihu hodnotím kladně a všem bych ji doporučil. Je to skvělé oddechové čtení 🙂

  bezzink

  05.06.2014

  Kniha byla fajn. Pri zkouskovem se hodila. Rozhodne vypichuji povidky Ucebnicovy pripad a Navzdy. Bohuzel ale Deaver uz ve me nedokaze moc vyvolat napeti. Az moc dobre uz znam jeho sablonu. Coz ale neznamena, ze bych ho snad prestala cist :)). Rozhodne povidkovou knihu doporucuji.

  Evik30

  05.06.2014

  Tahle knížka se mi docela líbila. Většina povídek byla na úrovni, jen pár jich bylo slabších. U Deavera to mám tak. Některé jeho knihy mě baví, do některých se nezačtu. Ale tato kniha byla zajímavá. Spousta povídek by se dala zařadit i do skutečného života. Přečtení mi trvalo cca. týden. Je toi docela velká bichle, ale jak se začtete tak ji neodložíte.

  Helianthus

  19.05.2014

  Kniha se mi líbila, očekávané zvraty v povídkách přesně v autorově stylu. Co mě naprosto nadchlo je poslední povídka, díky ní zvyšuji hodnocení o jednu hvězdičku a doufám, že hlavní hrdinové se ještě objeví v dalších dílech.

  adicek8

  18.04.2014

  Další skvělá sbírka povídek od mistra oboru Jefferyho Deavera. Je trochu jiná než jedinečné Panoptikum, kde vždy nastal rychlý užaslý šok po 10 minutách četby. Tady jsou povídky v průměru delší, skoro až dvojnásobně, ovšem opět velmi zábavné a originální. Kvůli dvěma možná třem slabším kouskům jsem měl v plánu udělit slabší hodnocení, ale poslední skvělá povídka "Navždy" je opravdovým zlatým hřebem celé sbírky a se svými 160 stranami působí skoro jak poloviční román. Díky této povídce zvedám hodnocení na 5 hvězd a přiznám se, že by mi vůbec nevadilo přečíst si plnohodnotný román s matematikem a statistikem Talbotem Simmsem a Gregem LaTourem, hezky jsem si je oblíbil 🙂 Dál se mi například moc líbily povídky "Hra", "Nakopnutí", "Zápletka" a "Usmíření", stejně tak svojí kvalitou potěšily povídky se starými známými hrdiny: Katryn Danceovou, s Johnem Pellamem i obě povídky s Lincolnem Rhymem. (pobavil netradiční "Nekrolog") Sečteno-podtrženo: Díky moc Jeffery, skvěle jsem se pobavil! 😉

  Boboking

  17.04.2014

  Tak trochu šílení – bravurní povídky J. Deavera. Dočteno a vřele doporučuji. Třináct příběhů, někdy spíše šibalských, někdy typicky deaverovských. Všechny parádní. Potěší jeho fandy thrillerů, i ty, kteří hledají něco originálního. (Taková je už obálka, fakt suprová)
  Recenze brzy 🙂