Tajný deník královny Kunhuty Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Tajný deník královny Kunhuty

Mladá spisovatelka a historička Anna Březinová objevila v knihovně jednoho rakouského kláštera svazek pergamenů s latinským rukopisem obsahujícím údajně deník české královny Kunhuty, druhé manželky Přemysla Otakara II. Přeložila ho do současné češtiny, upravila a nyní předkládá čtenářům. Není sice jisté, zda se jedná o královnin autentický deník, nebo pozdější podvrh, každopádně však jde o strhující a vášnivou zpověď ženy, kterou dramatické události 13. století vynesly do čela české země.Kniha v českém jazyce!


Stažení Tajný deník královny Kunhuty zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Tajný deník královny Kunhuty (0.00 EUR)


Stažení Tajný deník královny Kunhuty zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Literatura česká, Historie
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  quendery

  30.10.2017

  Hezké odpočinkové čtení, zajímavě psané, doporučuji.

  rozvera

  09.05.2017

  " Vy umíte latinsky?" Tak začíná historický román, napsaný podle údajně nalezeného deníku královny Kunhuty, druhé manželky Přemysla Otakara II., převedený do současné ho jazyka. Deník mi kniha nepřipomíná, spíše paměti, nebo vzpomínky na kus života, strávený po boku krále. Je to příjemné čtení , děj má spád, bez hluchých míst a myslím, že pseudonym autora (muže) není na závadu, román o ženě se snad píše líp, pokud se použije jméno autorky, zvl. v kombinaci současnosti a historie.

  LuckyZ

  24.04.2017

  Psané příliš současně, a nelze poznat co je pravda a co fikce. Zajímavý pohled. Ale zas byly dost nenápadné přechody minulosti a současti. Historii budu nasávat raději od jiného autora. Když jsem zjistila, že Anna Březinová je ve skutečnosti pseudonym chlapa, dost mi to vadilo:-)))))

  likaf

  02.03.2017

  Kniha se velmi dobře čte. Bylo by opravdu moc zajímavé, kdyby se takový deník našel…

  alnahu

  31.05.2016

  V knize se prolíná současnost s minulostí ,mladá spisovatelka nám přeložila zpověď ,královny Kunhuty.Příjemné čtení.

  tomaton

  02.10.2015

  Kniha je zajímavě podaná, nicméně nejde příliš do hloubky charakterů postav a nevyužívá bohatství jazyka ve srovnání s jinými romány na podobné historizující téma, jenž i prostým dialogům atmosféru středověku dáti může. Kdybych uměl psát knihy, historické, nebál bych se okořenit je i občas staromluvou. Nicméně díky autorce (či autorovy pod pseudonymem) za příjemné lehčí čtení. Na podobné téma pak doporučuji romány od J. Mařánka, na kterého se v knize taktéž naráží.

  alabra

  01.07.2015

  Pro milovníky historie, zajímavý pohled ženy – královny na úsek našich slavných dějin.

  nai.ivka

  21.05.2014

  Mrzí mě jedině, že na Záviše se nedostalo a byla jsem tak zvědavá jak to mezi nimi bylo.

  modranka

  04.02.2014

  Z tohto krátkeho románu som konečne našla niečo pozitívne na kráľovnej Kunhute. Čo mi však vadilo, bol štýl písania. Prelínanie časových línii sa zlievali dohromady. V oboch prípadoch totiž autorka nechala rozprávanie v 1. osobe, čím svojou prítomnosťou ako autorky potlačila Kunhutin denník. Asi by bolo lepšie, keby zvolila iný spôsob, čím by oddelila prítomnosť od minulosti. Za to sťahujem 1 hviezdičku.

  bookcase

  02.02.2012

  Prolíná se tady současnost a historie, autorka popisuje vlastní zážitek, když získala vzácný rukopis a pustila se do jeho přepracování. Sledujeme tak její pobyt na chatě, kde píše a zároveň i osudy královny Kunhuty. Příjemný čtenářský zážitek.