Tajné území 51/S4 Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Tajné území 51/S4

Území Dreamlandu (Země snů) s tajnými základnami Area 51 a S-4 představuje nejstřeženější vojenský experimentální prostor na světě. Jeho existence je tak důsledně utajována, že úřady nejen neobjasnily, ale nadále záměrně zamlžují jeho skutečné poslání, přestože se právě zde zrodil nebo alespoň byl zkoušen proslulý letoun U-2, legendární neviditelný bombardér Stealth nebo stroj SR-71. Existují však i hodnověrné zprávy, že právě tady byly (nebo možná stále jsou) zkoumány a testovány zřícené vesmírné lodě neznámé mimozemské civilizace. Autor kontaktoval mnoho špičkových vědců, techniků i pracovníků ostrahy, kteří kdysi na těchto základnách pracovali, a seznamuje nás s vyprávěném fyzika, který dostal za úkol prozkoumat technologii pohonu havarovaného UFO, od dalšího očitého svědka se dovíme o utajovaných kontaktech s humanoidními tvory a jeho podílu na vývoji simulátorů sloužících ke zvládnutí řízení létajících talířů…
Neméně zajímavou část vyprávění však představují i autorovy osobní zkušenosti získané při pokusech o nahlédnutí za hranice tohoto tajemného území i do prostředí plného dezinformací, šířených jak podvodníky, tak agenty tajných služeb.Kniha v českém jazyce!


Stažení Tajné území 51/S4 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Tajné území 51/S4 (0.00 EUR)


Stažení Tajné území 51/S4 zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Největší záhady světa (86.)

  Originální název:

  Geheimbasis Area 51 (1998)

  Žánr:
  Záhady
  Vydáno: , Dialog
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)