Tajné mise – Co zažívají speciální policejní jednotky v boji proti zločinu a teroru Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Tajné mise - Co zažívají speciální policejní jednotky v boji proti zločinu a teroru

UTAJENÁ ELITA Intimní pohled do uzavřeného světa GSG 9, EKO Cobra, týmy SWAT – elitní policejní jednotky jsou povolávány vždy, když je situace obzvlášť nebezpečná. Mezi úkoly zásahových komand patří vysvobozování rukojmí a nasazení proti organizovanému zločinu stejně jako boj proti terorismu. Speciální síly z celého světa se scházejí stále častěji, aby si vyměňovaly zkušenosti. Novinářka Judith Grohmannová získala jako první osoba zvenčí přístup k tomuto mužskému spolku, a tak přináší exkluzivní reportáž z neveřejného světa elitních jednotek. Popisuje nejnebezpečnější zásahy, výcvik a psychologické školení. To, jak se nejlepší z nejlepších policistů při každé akci znovu a znovu ocitají až na samé hranici svých psychických i fyzických možností a jak se vyrovnávají s traumatickými zážitky.Kniha v českém jazyce!


Stažení Tajné mise – Co zažívají speciální policejní jednotky v boji proti zločinu a teroru zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Tajné mise – Co zažívají speciální policejní jednotky v boji proti zločinu a teroru (0.00 EUR)


Stažení Tajné mise – Co zažívají speciální policejní jednotky v boji proti zločinu a teroru zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  In geheimer Mission: Was Polizeispezialeinheiten im Kampf gegen Verbrechen und Terror erleben (2013)

  Žánr:
  Literatura faktu, Politologie, mezinárodní vztahy
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Jamra

  13.06.2017

  Tak nějak jsem čekala víc. V podstatě kniha popisuje různé akce, ale vždy je to stejné…. dlouhá příprava, komunikace, vyjednávání, samotná akce. Očekávala bych ty zákulisní informace (vím, že některé jsou tajné), ale třeba signály jednotek, rozestavení nevím…prostě něco navíc.