Tajemství zvídavé slečny Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Tajemství zvídavé slečny

Nový titul z pera Roberta B. Parkera s názvem Tajemství zvídavé slečny o krásném a úspěšném detektivovi v sukních – Sonye "Sunny" Randallové, která nyní stojí před nečekanou událostí: svatbou svého exmanžela Richieho. Přestože se formálně rozvedli, vztah Sunny a Richieho trval i nadále. Richieho potřeba manželského svazku však posléze převážila a Richie si našel jinou ženu. Sunny se nyní snaží z té rány sebrat a překonat svou emocionální nevyrovnanost.
Když dostane příležitost ujmout se případu mladé Sáry Markhamové, která chce nalézt své biologické rodiče, Sunny nejprve váhá. Pak se však rozhodne pustit se do pátrání, aby tak rozptýlila svou sebelítost. Zjišťuje, že kolem Sářiny rodiny panuje řada nejasností. Její rodiče nemohou najít dceřin rodný list, nevzpomínají si, ve které nemocnici se narodila, a odmítají jít na test DNA, který by dokázal jejich příbuznost. A přestože otec Sáře vždy projevoval lásku, její matka se k ní odjakživa chovala přinejmenším chladně.
Soukromý i profesionální život detektiva Sunny Randallové se začíná protínat: krátce po zahájení pátrání jsou dva klíčoví hráči nalezeni mrtví a Sunny opět dochází za psycholožkou, aby zkoumala své nejniternější pocity. Postupně odhaluje skutečnosti, které nejen vedou k odhalení tajemství Sářiny rodiny, ale samotnou Sunny přimějí přehodnotit vlastní postoj k životu i svým mezilidským vztahům.Kniha v českém jazyce!


Stažení Tajemství zvídavé slečny zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Tajemství zvídavé slečny (0.00 EUR)


Stažení Tajemství zvídavé slečny zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Sunny Randallová (4.)

  Originální název:

  Melancholy Baby (2004)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Stanas513

  dnes

  R.B.Parkera čtu moc ráda, takže jedině doporučuji. Kniha má zajímavé téma.

  avad

  19.04.2014

  Zajímavě se rozvíjející detektivní příběh, kolem rodiny Sáry Markhamové, která chce nalézt své biologické rodiče. Soukromý detektiv Sonye Randallová objeví řadu nesrovnalostí a nejasností a při hledání pravdy je jí i její klience vyhrožovano smrtí.