Tajemství ženské sexuality Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Tajemství ženské sexuality

Přední český sexuolog Zlatko Pastor odkrývá Tajemství ženské sexuality. Kniha vtipně pojednává o sexuálních prožitcích, normách, fantaziích i zákazech. S přemírou sexu se setkáváme na každém rohu, paradoxně tato záplava výjevů nemusí znamenat dostatek informací.
Univerzální recept na to, jak zmapovat sexualitu, a už vůbec ne ženskou sexualitu, neexistuje. Z biologického hlediska jsme si všichni dokonale podobní, z individuálního pohledu má každé tělo svá vlastní tajemství. Z hlediska sexu jsou ženy oproti mužům ve své sexualitě emotivnější a podřízenější, a také více tíhnou k monogamním vztahům.
MUDr. Pastor se citlivě dotýká také otázek sexuálních úchylek, například transsexualismu nebo sadomasochismu. Vysvětluje možná pro a proti sexuální výchovy ve školách. Zaměřuje se na to, jak by měli být připraveni vyučující z hlediska znalostí i vyrovnání s vlastní sexualitou. A na závěr se věnuje specifickým problémům moderní doby, jakými jsou sex po telefonu nebo na internetu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Tajemství ženské sexuality zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Tajemství ženské sexuality (0.00 EUR)


Stažení Tajemství ženské sexuality zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Erotika
  Vydáno: , Computer Media
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)