Tajemství Šumavských skřítků Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Tajemství Šumavských skřítků

Tato kniha obsahuje pověsti a lidovou slovesnost ze staré Šumavy, zejména z okolí Kašperských hor. Objevuje se zde mnoho nadpřirozených bytostí, kteří ztělesňují přírodní živly, klady i úskalí horského života. Rozhodně se nejedná výlučně o literaturu pro děti. Příběhy mají velmi často drsné konce. Kvalitativně se dají srovnávat s Erbenovou Kyticí či Severskými baladami.Kniha v českém jazyce!


Stažení Tajemství Šumavských skřítků zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Tajemství Šumavských skřítků (0.00 EUR)


Stažení Tajemství Šumavských skřítků zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura česká
  Vydáno: , Typos (Klatovy)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Hezy

  26.11.2017

  Knížka s velmi hezkými sběry pověstí, Jaroslavy Voráčkové, která naší Šumavu chová ve svém srdci a naslouchá tomu dávnému odkazu našich předků s velikým porozuměním a láskou, která je v těch pověstech velmi znát. Do knížky jest sice trochu zasahováno vypravěčstvím, leč naprosto lidským způsobem, tudíž to čtenářovi ani vůbec nepřipadá a knížka se celkově čte velmi příjemně. Nejzajímavější pro mne byl závěr knihy, kde autorka poodhaluje tajemství pověstí a velmi zajímavě tak pojednává o našich předcích i o jejich vyprávění.

  viktorie1097

  05.08.2014

  Na tuto knihu jsem náhodou narazila, když jsem se chystala na Šumavu. Bylo rozhodnuto, musela jsem si ji koupit, čehož jsem ani v nejmenším nelitovala. Všechna tato vyprávění dala místům, která jsme prošli, naprosto jedinečný nádech. Pověsti jsme přečetli takřka jedním dechem. Natolik mne symbióza kraje a příběhů okouzlily, že jsem ihned po příjezdu objednala veškeré knihy, které v souvislosti s touto tématikou vyšly…