Tajemství parfému Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Tajemství parfému

V předvečer začátku první světové války je Fleurette, dcera majitele význačného parfumérského domu, starším bratrem přinucena provdat se za muže, kterého nenávidí. Ale protože Aimery de Lasset vlastní manufakturu na výrobu parfémů, v zájmu zachování obou dynastií Fleurette souhlasí. Manželství však zůstane nenaplněno, protože je vyhlášena válka a Aimery nastupuje do francouzské armády bojovat proti Němcům. Fleurette začíná nový život a nezbývá jí, než sama se poprat s povinnostmi, s nimiž nemá žádné zkušenosti. Daří se jí to, ale jen do chvíle, než dostane dopis od manželova bratra Sebastiena. Když se Sebastian objeví v jejím domě, Fleurettin život se obrátí vzhůru nohama. Tajemství, které jí odhalí, totiž může zničit obě rodiny!Kniha v českém jazyce!


Stažení Tajemství parfému zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Tajemství parfému (0.00 EUR)


Stažení Tajemství parfému zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Perfumer’s Secret (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Baronet
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  putpuda

  24.11.2017

  Docela zdlouhavé, místy sladké až moc, ale jako romantická oddechovka se to dalo :). Já u toho tedy usínala….

  martinaandulka

  05.11.2017

  Tajemství parfémů se odehrávalo v průběhu 1 světové války,příběh se odehrává ve Francii,který spisovatelka pěkně popsala stejně jako výroba parfémů,jen co se týče lásky zavání to červenou knihovnou.Doporučuji přečíst .

  Aires

  28.07.2017

  Hezký příběh, odehrávající se na začátku 1. světové války, plný vůní. Je div, že stránky samotné nevoní parfémem nebo po jasmínu. Milá kniha o jednom velkém snu, která se příjemně čte. Jen je možná místy až moc pomalá a rozvleklá…

  Baushka

  01.07.2017

  Slabší příběh košatě rozepsaný, kde jediný den trvá přes 100 stránek. Snaha o probuzení smyslu čichu častými a velmi podrobnými popisy vůni. PS. často opěvovanou obálku já radši zabalila do novin…

  ADAMILA

  19.06.2017

  V knize měla spisovatelka několik silných témat / začátek 1 světové války , vynucený sňatek hlavní hrdinky s mužem kterého nenávidí a na závěr románu vyhrocená scéna končící smrtí / ale podle mého názoru mohl mít děj rychlejší spád, některé pasáže byly docela zdlouhavé. Ale jinak to rozhodně není žádná hloupá kniha,stojí za to si ji přečíst.

  alnahu

  11.06.2017

  Kniha z doby ,kdy žena byla považována za poklad,který lze vyměnit za peníze a s čím by mohli muži obchodovat.Příběh Fleurette ,která přesně tak dopadla-musela se provdat bez lásky za muže,kterého nenáviděla,pouze proto ,že vlastnil manufakturu na výrobu parfémů.Do jejího života zasáhne první světová válka a i Aimery její manžel musí do francouzké armády, v knize jsou popsány hrůzy války s té doby .Její život se změní po dopise manželova bratra Sebastiena a po setkání s ním.Fleurette se nakonec podaří si splnit svůj sen, vyrobit svůj parfém,který si po celou dobu představovala "vůně Fleurette:…láska ve své nejčistší podobě.Kniha se mi líbila .

  milunka21

  30.05.2017

  Moc nádherný příběh. Osud ženy, která to v těch časech neměla lehké, rodinné tajemství a vše doplněno o nádherné květiny a vůně.

  bookcase

  18.05.2017

  Romantická, ale opravdu hodně romantická oodechovka.

  Janamarie

  25.04.2017

  Romantika, zajímavé, zkrátka oddechovka…

  zuzana2599

  03.03.2017

  Knihu s tak kouzelnou obálkou jsem nemohla nepřečíst. Hezký příběh, odehrávající se na začátku 1. světové války, kde je všudypřítomná vůně a staré tajemství, které zasáhne do osudů hlavních hrdinů. Kniha se četla dobře, největšího napětí jsem se dočkala ke konci, to mě příběh bavil nejvíc, místy jsem naopak trošku akčnosti postrádala. Ale i tak můžu knihu doporučit, líbila se mi 🙂

  Danago

  22.02.2017

  Bohužel mě knížka moc nebavila, čekala jsem trochu kouzelnější příběh. Knížka má nádhernou obálku , ale jinak mě příběh moc neoslovil. Asi nejsem ten správný čtenář na tento typ knížek, potřebuji trochu víc napětí a akčnosti.

  michpa

  18.02.2017

  Kniha se četla dobře, ale hvězdičku jsem ubrala za poslední kapitolu, která byla zbytečně zdlouhavá a protahovaná a nakonec když se vrátí milenec z války je konec. Čekala jsem, že na konci se dočkám jak spolu vytvoří ten vysněný parfém.

  lenka5535

  03.02.2017

  Ocitneme sa v oblasti južného Francúzska v roku 1914, keď je krajina na pokraji vojny s Nemeckom a Európou sa preháňa 1. svetová vojna.
  Hlavná hrdinka Fleurette je po smrti otca donútená starším bratom Henrim vydať sa za Aimeryho, ktorého nielenže nemiluje, ale dokonca ho nenávidí. Nakoľko však obaja pochádzajú z 2-och najbohatších "parfémových" rodín tejto oblasti, tak ich manželské spojenie bolo veľmi výhodné.
  Pre Fleurette je však veľké šťastie, že v deň ich sobáša vyhlásia mobilizáciu vojska a Aimery odchádza do boja a ich manželstvo ostane nenaplnené.
  1. svetová vojna priniesla Európe množstvo strát na životoch. Všetko autorka opisuje prostredníctvom listov, ktoré posielajú Fleurette jej bratia.
  Po nejakej dobe sa objaví vo Francúzsku Sebastien, ktorý je Aimeryho brat a prezradí jej zdrvujúce rodinné tajomstvo. Fleurettin život sa prevráti hore nohami.
  Fleurette ako postava sa mi veľmi páčila. V tejto dobe boli ženy považované za menejcenné a nemohli sa angažovať v mužskom svete. Fleurettinym snom bolo, aby mohla vytvárať vlastné parfémy a podpísať sa pod ich výrobu.
  Knihu vrelo odporúčam, mne sa veľmi páčila.