Tajemství mayské studny Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Tajemství mayské studny

Příběh plný ironie a vtipu, který se v jiné podobě skutečně odehrál… Dva chlapci z doby Mayů mají být obětováni bohu Kukulkanovi a jejich osudem je utonout v posvátném jezírku. S pomocí velekněze se pokusí zachránit a proplavat prastarou štolou ústící v podzemí pyramidy. Záhadným skokem v čase se však oba chlapci náhle ocitnou na konci 2. tisíciletí. O vědomosti a vzpomínky – ze své doby před sedmi stoletími – Xixli a Yum nepřišli. Naopak to, co prožívají v naší přítomnosti, jim vyráží dech. Se svými znalostmi přinesenými z minulosti dokážou vyřešit nejednu dnešní archeologickou hádanku. Jak na to zareaguje oficiální věda?Kniha v českém jazyce!


Stažení Tajemství mayské studny zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Tajemství mayské studny (0.00 EUR)


Stažení Tajemství mayské studny zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Seltsame Geschichte von Xixli und Yum (2003)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Pajan28

  09.08.2017

  Sice toto téma není můj "šálek kávy" ale přesto mě kniha velmi překvapila. Že se bude číst takhle pěkně jsem netušila.

  Peleus

  01.08.2016

  Velké zklamání.

  Chápal jsem Planetu lhářů, v níž se autor pokusil o jiný přístup ve vyprávění, než bylo jeho zvykem. Dobrá, vyzkoušel si příklon k beletristickému stylu. Proč ne?

  Skřípal jsem zubama u Záhad staré Evropy. Tohle pobíhání s dětičkama a jejich referáty s diskusemi u večeře bylo moc, ale vem to čert, autor chce přilákat mladší čtenáře. Opět proč ne?

  Jenomže co je proboha tohle za výtvor? Pro dospělé je příběh Mayské studny dětinsky naivní (nejvíc mi vadilo, že už od začátku všichni naprosto v klidu pracovali s myšlenkou, že kluci jsou z minulosti, ani jedno překvapením zdvižené obočí), pro děti, naprosto nepřekvapivě, rovněž naivní. Nikdo se totiž ve čtrnácti letech nechová, ani nemluví jako tito správní hoši z Rychlých šípů.

  Komu je tedy kniha určená?
  Leda tak Dänikenovým vnoučatům.

  Nunee

  04.05.2016

  Po delší době kniha, kterou jsem hltala. Skvělý příběh. Zapsala se do žebříčku těch nejlepších, co jsem četla. Ikdyž možná je to dáno tím, že se odmítám ztotožnit s Darwinovou teorií…. 😉 tu úplně tato kniha nepopírá, ale připouští, že historie lidstva by mohla být mnohem složitější.

  Mondie

  12.04.2016

  Pěkný a čtivý příběh, který čtenáře vtáhne do děje. Dozvíte se přinejmenším i nějaká, již známá fakta. Díky vypravěčské schopnosti autora, si dovedete též živě představit, jak to v Mayské době, alespoň trošku chodilo. Zároveň si také můžete uvědomit, že bůh Kukulkán nemusel být opeřený bájný tvor – nějaký Bůh, nýbrž pouze mimozemšťan na létajícím stroji a z mnohem vyspělejší kultury (naší budoucnosti?). Přečtu si jen nejdříve za rok či dva, až "zapomenu" o čem kniha je. 😉

  Terva

  07.06.2015

  Tohle mi moc nesedlo. Jiná forma vyprávění a jakýsi pokus o roadmovie z Mayského světa.

  Lusinkaoko

  17.01.2013

  Zajímavá kniha s několika nečekanými zvraty, dobře se čte, celkově pěkný a poutavý příběh, dle mého názoru jak pro mladší, tak i pro starší generace. Doporučuji. 🙂

  Alix

  04.12.2012

  Sice zajímavý, ale trošku dojemný pokus pana Dänikena, přiblížit čtenáři své teorie pomocí příběhu dvou mayských chlapců, kteří byli obětováni, ale skokem v čase se ocitli v naší současnosti. Tím pádem mohou vysvětlit mnohé, s čím si dnešní věda neví rady. Přečetla jsem to se zájmem, ale já osobně dám přednost jeho běžnému stylu psaní.

  ivulakeli

  05.06.2012

  Zajímavé, napínavé, nečekaný konec…