Svoboda – Kréda ze silnice Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Svoboda - Kréda ze silnice

Tajemství vůdcovství drsného válečníka a válečného umění v tomto neobvyklém průvodci životem od legendárního Pekelného anděla. Sonny Barger je člověk, který zná cenu svobody. Užíval si ji, když trávil nesčetné hodiny jěžděním na svém harleyi po otevřené silnici, ale také má osobní zkušenost z jejího nedostatku, když léta seděl za mřížemi vězení. Tento ojedinělý člověk, který zažil extrémy společnosti a dostal tvrdé lekce, se nyní se čtenáři podělí o své znalosti a názory. Kniha nabízí praktické rady, když předestírá pravidla, podle kterých Sonny žije.Kniha v českém jazyce!


Stažení Svoboda – Kréda ze silnice zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Svoboda – Kréda ze silnice (0.00 EUR)


Stažení Svoboda – Kréda ze silnice zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura světová
  Vydáno: , Talpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Maat2

  21.10.2013

  Knížka, která by neměla chybět v motorkářské knihovničce. Je to „průvodce“ životem na silnici od Sonnyho Bargera, a věřím že si v ní každý dokáže něco najít. Navíc je velice čtivá, pevné vazby a velikost je v podstatě tak akorát do vnitřní kapsy kožené bundy.Sonny v této knize mimo jiné shrnuje svoje pravidla podle kterých žije a jež mu pomáhají sjednotit život na silnici s životem v reálném světě. Těchto jeho „pravidel“ je tam 50 a řada z nich je vhodná pro všechny lidi a nejenom pro motorkáře.
  ú)ryvek:
  Jednou z věcí, na které poldové u motorkářů pořád zapomínají, je fakt, že máme sklony držet pospolu. A i když jste třeba v životě neseděli na motorce, na tuhle věc byste nikdy neměli zapomínat.

  Vzpomínám si na jednoho soudce, který na nás shlížel ze své stolice a připravoval se na žhavý a brutální proces ve věci spiknutí.Během tohoto předběžného slyšení ohledně kauce, kdy se poldové předháněli v tom, jak mě očernit jsem na tom byl bledě. Pak, když došlo k tomu, že jeden náš kámoš poskytl jako zástavu svou farmu. Aby se jeho kámoš dostal ven na kauci, soudce udiveně vzhlédl skrze brýle. „Vy skutečně poskytnete svůj dům a domov jako kauci za někoho, kdo není ani váš příbuzný?“ zeptal se konsternovaně. „To já bych neudělal.“

  Na což ten kámoš odvětil: „A v tom se právě lišíme, vaše ctihodnosti.“

  kuSty

  16.10.2013

  Sony, jeho názory, myšlenky, rady a události,…