Světýlko Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Světýlko

Anywhere out of the World… Název jedné z Baudelairových Malých básní v próze by mohl být mottem sugestivní novely, jejíž vypravěč se táže: „Kde to jsem? Na co se to dívám? Opravdu tohle místo mimo svět, které teď vidí moje oči, existuje?“ Zpočátku je jeho jediným přáním zmizet, odejít „kamkoli mimo tento svět“, jeho zvědavost však upoutá záhadné, pravidelně se rozsvěcující světýlko, zářící z hlubin rostlinné říše… Kdo ho rozsvěcí? Kde? A proč?Kniha v českém jazyce!


Stažení Světýlko zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Světýlko (0.00 EUR)


Stažení Světýlko zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  La lucina (2013)

  Žánr:
  Literatura světová, Novely
  Vydáno: , Dybbuk
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  medialstar

  15.10.2017

  Tohle byl dokonalý zážitek. Chci ji mít doma a zažít to zase znovu. Znovu vnímat, pochopit, zažívat, přemýšlet a nechat se unášet za světýlkem…

  Palivo

  26.02.2017

  Maník žije v kopcích v chalupě a každej večer vidí světýlko. A tak ho zajímá, co to má bejt. Podobně funguji i já, když jdu okolo hospody. Začátek mi přivodil husí kůži, protože hlavní hrdina si povídá s kytkama, stromama a vlaštovkama, takže jsem měl strach, že to bude celý o přírodě. Na světě není moc horších věcí než příroda. Horší je už snad jen lečo a zácpa. Naštěstí se frajer začne zajímat důkladněji o to světýlko, což ho vede k lokalizování pokémona, který má podobu malého kluka. A zde nastal twist, kterej knížku napumpoval jiným směrem a mě naopak vypumpoval.

  Konec solidní a já říkám, jednohubka jak má bejt.

  puml

  21.01.2017

  Magický román/novela současného italského autora. Styl vyprávění mi připomněl Julia Llamazarese a jeho Žlutý déšť, který vyšel taktéž u dybbuku. Rád bych si přečetl některé další práce autora, především pak jeho rozsáhlé romány Zpěvy chaosu a Nestvoření. Nezbývá než doufat v přízeň nakladatelství a překladatelky Alice Flemrové, a v to, že si tento nenápadný literární klenot najde cestu k co největšímu počtu čtenářů. Doporučuji.