Svět tajemných sil Arthura C. Clarka Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Svět tajemných sil Arthura C. Clarka

Knižní podoba světoznámého seriálu A. C. Clarka o záhadách.
Za hranicemi světa, který můžeme měřit a analyzovat je ještě jiný, tajemnější svět.
A právě tento nadvědecký svět pro nás v této knize odhaluje Arthur C. Clarke, jehož brilantní prorocké a varovné povídky čtou miliony lidí. Na jeho pokyn procestovali Simon Welfare a John Fairley 5 světadílů, aby zpovídali svědky podivných událostí a nevysvětlitelných jevů. Rozmlouvali s muži i ženami, kteří viděli obludy z hlubin oceánů a jezer, s těmi, na něž padaly z nebes žáby a ryby, ale i s těmi, kteří viděli neidentifikovatelné létající objekty (UFO), křižující noční oblohu v oslnivém jasu. Mluvili též s cestovateli a horaly, kteří viděli Yettiho, sněžného muže, dlouho ignorovaného jakožto produkt fantazie, i jeho bratrance, Bigfoota/Sasquatche, neboli Velkou stopu, který se krade severoamerickými lesy. Hrozivější události byly mimoto vyhodnocovány v naději, že můžeme shromáždit taková svědectví, jež možná zabrání budoucí katastrofě. Ohnivý předmět z nebes, který v roce 1908 zničil rozsáhlé území sibiřské tajgy, mohl koneckonců srovnat se zemí Paříž, New York nebo Londýn. Kdy máme čekat příští návštěvu?
Arthur C. Clarke, tvůrce klasického díla 2001: Vesmírná Odysea, který se zahleděl zpět, k počátkům člověka, i dopředu, k meziplanetárním letům, by nerad dával odpovědi (jako že to stejně není možné) na všechny otázky, jež tato kniha klade. Napsal: "Vesmír je tak podivný a podivuhodný, že vždycky překoná tu nejbujnější představivost." (zdroj: kniha Svět tajemných sil A. C. Clarka)Kniha v českém jazyce!


Stažení Svět tajemných sil Arthura C. Clarka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Svět tajemných sil Arthura C. Clarka (0.00 EUR)


Stažení Svět tajemných sil Arthura C. Clarka zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Arthur C. Clarke´s mysterious world (1980)

  Žánr:
  Záhady
  Vydáno: , Columbus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Vlk.kh

  05. ledna

  Jako dítko školou povinné jsem se zatajeným dechem sledoval seriál Svět tajemných sil, takže jakmile jsem vyčenichal, že existuje i kniha, okamžitě jsem bafnul našetřené kapesné a šel si jí koupit. Čekal jsem tehdy více duchařiny, co si vzpomínám, ale i tak se mi kniha hodně líbila.

  kannibal28

  01.12.2017

  celkom slušná kniha

  OldaB

  21.12.2016

  Tohle jsem jako dítě miloval. Záhady, tajemno, možnost objevovat něco nového. Škoda, že i po létech je plno záhad nevyřešených. A nebo je to dobře?

  WolfIssen

  13.01.2016

  Myslím, že pro milovníky záhad není třeba dalšího popisu jak samotné knihy, tak autora stejnojmenného seriálu a spoluautora tohoto významného záhadologického díla. Obrovským přínosem knihy je kromě výborné čtivosti a množství informací také fotografická část knihy. Dle mého názoru jsou fotogradie velmi zdařilé (musíte brát v potaz, že kniha vyšla před více než 30-ti lety). Jsem toho názoru, že žijeme na jednom z nejúžasnějších míst vesmíru a člověk bude ještě dlouho žasnout nad tím, co všechno zajímavého, tajemného a záhadného tento překrásný svět nabízí nebo ukrývá. Pokud jej tedy dříve nezničíme nebo nevyhubíme sami sebe… nemáme k tomu příliš daleko…

  Bob34

  15.09.2015

  Hodně zajímavá kniha.Měl jsem rád i původní seriál.

  Obuvník

  07.07.2015

  Jakožto fanoušek všemožných záhad jsem se do knihy s radostí ponořil. Škoda, že jednotlivé kapitoly jsou podány výrazně faktograficky – záplava míst a jmen působí místy únavně a ubírá napětí ze samotných výpovědí "očitých" svědků. Sesbírat všechny případy včetně fotografií do přehledného svazku chtělo celoživotní vášeň a spoustu energie. Smekám klobouk. Nejcennější pasáže jsou doslovy od samotného A. C. Clarka, které oddělují zrno od plev. Clarke nehraje divadýlko a některé mýty posílá rovnou k šípku svými pádnými argumenty. Tam, kde váhá… panečku, z toho běhá mráz po zádech 🙂