Superflirt Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Superflirt

Příručka nabízí množství metod a technik k podpoře sex-apealu, interpretaci vlastní a cizí řeči těla a zlepšení partnerských i obecně mezilidských vztahů. Kapitoly: Vše o těle-Hrajte, dokud vám role nepřejde do krve, Za vším je chůze…, Deset vteřin slávy, Oni a ony, Ať si vás všimnou !, Když já se stydím…, Průzkum terénu, Optické klamy, Řeč rukou. Tajemství sex-appealu-Jak působit svůdneji…, Lákavé kadeře, V jakém stylu flirtujete ?, Co prozrazují věci, Magická proměna, Jako ze žurnálu. Esence flirtu-Magnetismus, Práce nohou, Opičení je sexy, Zajímám ho ?, Zajímám ji ?, Co prozradí paže, Nezapomeňte na pomůcky, Noha nohu nemine. Síla řeči-Sexy hlas, Jak mluvit, aby druzí poslouchali, Umění číst z obličeje, Co napoví ústa. Na plný plyn-Zkouška doteku, Popleťte hlavu, komu budete chtít, Flirtuje se mnou, nebo se jen chová přátelsky ?, Zabodujte na party…, Zabodujte kdekoli…, Jak rozhodit sítě, když jste ve společnosti s přáteli, Pohled řekne vše. Když se něco pokazí-O 180 stupňů, Kdo je tu lhář a co vlastně skrývá ?, Jak odhalit erotický trojúhelník, Faux pas při flirtování, Pomoc, ono to nějak nezabírá !, Ukažte , co chcete. Strategie svádění-Nechte mluvit své tělo, Muži budou šílet…, Ženy budou tát…, Všechny smysly světa, Společné spaní, Co říct druhý den…, Síla doteku.Kniha v českém jazyce!


Stažení Superflirt zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Superflirt (0.00 EUR)


Stažení Superflirt zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Superflirt (2003)

  Žánr:
  Erotika, Psychologie a pedagogika
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Květinka008

  03.12.2017

  Kniha maximálně pro mladé slečny, které začínají randit a chytají se každého stébla podpory a rady. Typická kniha přelomu století, která si hraje na populárně-naučnou, byla vydána na křídovém papíře a anotace je klamavá. Pryč s ní 🙂