Šumavský upír Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Šumavský upír

3 x 100 hororů – kniha I.
Projekt 3x 100 hororů přináší čtenářům ve třech svazcích kompletní soubor všech povídek, které na téma hrůzy, mystiky, záhrobí a nevysvětlitelných záhad napsal Miloslav Švandrlík. Autorův vynalézavý způsob, jak čtenáře vyděsit či alespoň postrašit, a přitom ho vtipně pobavit, si konzumenti příběhů o upírech, krvelačných monstrech nebo vlkodlacích oblíbili už dávno. Důkazem je mimo jiné i umístění Švandrlíkovy knihy „100 nejlepších hororů“ v první desítce knih, které si mládež zapsala do čtenářských deníků žáků 9. tříd základních škol.
První svazek obsahuje z velké části nejstarší povídky, zveřejněné v knihách Draculův švagr a Rakev do domu, které vzbudily nebývalý ohlas u čtenářů i televizních diváků.Kniha v českém jazyce!


Stažení Šumavský upír zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Šumavský upír (0.00 EUR)


Stažení Šumavský upír zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  3x 100 hororů (1.)

  Žánr:
  Humor, Povídky, Literatura česká
  Vydáno: , Epocha (ČR, od r. 1989)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  petrarka72

  29. ledna

  Příjemné připomenout si, co člověk na přelomu dětství a dospívání hltal (chápejte, nebyl Pratchett, Gaiman ani Kopřiva) – ale všeho moc škodí, ta záměrná anekdotičnost se rychle vyčerpá a pak už jen listujete a doufáte, že narazíte na povídku, jejíž konec nepochopíte už podle expozice…

  ruza07

  24.12.2017

  Výborné povídky, ale velice, velice mi chybí ilustrace……

  gordon13

  14.12.2017

  Excelentní…. opravdu se mi velice líbí styl humoru a psaní pana Švandrlíka, myslím, že to musel být i úžasný člověk…

  Hezy

  31.08.2017

  Zavítal jsem do vzpomínek mého dětství v prvních třídách na základní škole, kdy jsem tyto příběhy četl hrozně rád. Se Švandrlíkem jsem začal poznávati svět literatury. Příběhy plné hypochondrů, podivínů, kriminálních činů, nebožtíků a obyčejných lidí spolu s jejich nečekanými či někdy lehce předvídatelnými osudovými zvraty, často geniálně ukončenými humorem, či děje s humorem celkově propletené díky hláškám, které Miloslav Švandrlík uměl podávati znamenitě. Příběhy jsou zasazené do českých měst, městeček či vesnic a jména lidí jsou ryze česká. Stejně tak Švandrlíkův humor. Atmosféra příběhů se stále nese v onom duchu té převážně porevoluční doby a v některých povídkách je atmosféra i před revolucí. V některých povídkách se autor lehce strefuje do komunistů, takže o to více je tam znát doba, ve které byly některé příběhy sepsány. Ovšem znalý člověk v knihách pozná, že Miloslav Švandrlík byl velikým zájemcem o záhady ať už z tajů našich pověstí, či z moderního folkloru, který je v některých povídkách pozornému oku k vidění spolu s jeho obrovskou láskou ke všemu, co jest tajemné. Povídky jsou velice příjemné pro odpočinek s chutí se od srdce zasmát. Ovšem, ne každému může tento humor sedět. Mne se ovšem líbí na sto procent. Ocenil jsem tuto vzpomínkovou edici. Samozřejmě se neubráním dojmu ohledně zhoršování se naší doby, jelikož když vedle Švandrlíkových povídek už nejsou ilustrace Jiřího Wintera Neprakty, pak už to jest dosti zlé!

  mr.Zdenek

  29.07.2017

  Lehké, odpočinkové čtení k vodě, nebo když je špatné počasí. Některé povídky již byly knižně vydány dříve a mám dojem, že i zfilmovány.