Štvanice napříč časem Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Štvanice napříč časem

Šlo to lépe, než Jeffrey Holder čekal. Navzdory hroznému zážitku před dvěma dny, který stál jeho kamaráda život a jeho samotného uvedl do smrtelného nebezpečí, necítil Holder strach a nebo třeba jen úzkost, když opět seděl v kabině helikoptéry a řídil letící stroj.
„To jsem rád, že jsi to všechno přežil v pořádku,“ pronikl mu do vědomí ze sluchátek hlas jeho průvodce. Bill Collins byl ve svých padesáti u armády už veteránem. „Nevím, jestli bych v sobě taky našel dost sil, abych byl schopen hned nastoupit službu, jako by se nic nestalo.“

— zdroj: www.legie.info —
Kniha v českém jazyce!


Stažení Štvanice napříč časem zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Štvanice napříč časem (0.00 EUR)


Stažení Štvanice napříč časem zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Dinoland (5.)

  Originální název:

  Hetzjagd durch die Zeit (1997)

  Žánr:
  Literatura světová, Dobrodružné, Sci-fi
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  yaoiyuri

  06.09.2017

  Zbožňuji to retro. Vzhledem k době vydání si užijete „normální“ telefony se šnůrou, telefonní budky, faxy, prehistorické počítače, žádný internet nebo mobily a nadupanou elektroniku, zkrátka nic, bez čeho si život dnes už nedokážeme představit… takže hrdinové na vše musí čekat a vy s nimi.
  Některé myšlenkové pochody hlavního záporák mi přišly až moc patetické, celý ten jeho plán je prostě naprosto a totálně uhozený… no a pro tuhle sešitovku jak vyšitý.
  Vzhledem k rozsahu jednotlivých částí není moc prostoru na závratné technické a jiné podrobnosti, proto mě poněkud irituje neustálé a často i několikeré opakování událostí, které se staly v předchozích dílech. Chápu, že vydání od sebe dělil určitý časový dostup, ale proboha, mnohdy to spíš vypadá, jako by čtenáři měli trpět opakovanými totálními výpadky paměti, protože třeba motivace hlavního padoucha je omílána poměrně detailně snad třikrát čtyřikrát a v dalším díle zase, podobně původ prehistorického lesa v poušti se všemi detaily.
  Překladateli (či autorovi?) tentokrát kromě zmatených jednotek ujela ruka ve jménech postav… Indián byl v prvním díle Marc, tady z něj byl Mark, Cormanova žena byla Helen, tady je z ní Helena a v dalším díle je opět „jen“ Helen, ale to jsou jen drobnosti.