Studená kůže Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Studená kůže

Dobrodružný román z "konce světa" – ostrůvku ztraceného v antarktických vodách, kam odjíždí v 19. století hlavní hrdina, Ir rozčarovaný nezdarem v bojích o nezávislost, provádět meteorologická měření. Když ho kapitán lodi vysadí na ostrově se zásobou jídla, puškou a slibem, že pro něj zase za rok přijede, vypravěč a zároveň hrdina netuší, jaké hrůzy ho čekají. Jediný obyvatel, zjevně šílený strážce majáku Batís Caffó, je víc než nerudný; meteorologovu chatrč v noci přepadnou záhadné bytosti vylézající za tmy z moře, půl lidé, půl ryby, se studenou kůží a děsivou silou. Hrdina stráví rok života v děsu z opakovaných nočních přepadů, v beznadějných bitvách s obludami, v rozhovorech s násilnickým kolegou, ale i v okouzlení krásou podivných bytostí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Studená kůže zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Studená kůže (0.00 EUR)


Stažení Studená kůže zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  La Pell Freda (2002)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Finn69

  21. února

  Padlo mi do oka srovnání s Lovecraftem, k tomu pozitivní ohlasy tady i jinde, vypadalo to slibně…
  No, žádný zázrak to zase nebyl, i když číst se to dalo.
  Co do atmosféry to ovšem s Mistrem Lovecraftem srovnání rozhodně nesnese a zápletka také nebyla nijak objevná. Děj také nic moc, konečně jsme na pustém ostrově, v noci útočí žabáci a ve dne se chystáme na noc… a tak pořád dokola.
  Docela podařený je závěr, návrat lodi, která se pro hlavního hrdinu na opuštěný ostrov vrací, aby ho vystřídala. Celé to najednou získá trochu jinou perspektivu bezútěšného, stále se opakujícího cyklu – to si nakonec zasloužilo třetí hvězdičku navíc.

  magnolia

  23.02.2015

  Další výlet do žánru, který obvykle nečtu, mi potvrdil, že některé knihy opravdu nesmím číst před spaním (noční můry přišly, aby taky ne). A co ke knize – nesmírně čtivé, napínavé, hrdina i další postava a potom ty bytosti, uhhh. Další "zimní" kniha s dějem, který se nedá uhádnout. Podmořská scéna s "delfínky" mne dojala, další překvapily, zaujaly, děsily i rozhodily – a konec, ten jsem si přála jiný, přesto doporučuji.

  Pett

  06.02.2015

  Ta atmosféra je dokonalá…padne na vás ta stísněnost ostrova… to zoufalství z každého soumraku, protože ONI si pro vás zase přijdou a vy se budete bát oko zamhouřit než z toho dočista nezešílíte… a ta psychologická linka je už jen pomyslnou třešničkou na dortu… ať už mezi dvěma "trosečníky" vyvrhnutými společností, kteří bojují o svůj holý život či na samotné nepřátelské frontě… super jednohubka na takové to mrazivé noční čtení…

  Missynka

  28.12.2013

  Když jsem tuhle knihu spatřila v Levných knihách za nějakých ušmudlaných 29 korun a s natrženým obalem, vůbec jsem netušila, jaký skvost se za ním skrývá. Hltala jsem každé slovo, bála jsem se, celou dobu byla napjatá a vůbec jsem si nedokázala představit, co se bude dít. Bylo to boží. Španělé umí… nejen filmy.

  doubax

  16.07.2013

  Hodně překvapivá kniha. Llíbilo se mi to, i když tento žánr nečtu…úplně vás to vtáhne do té absurdní situace – sám na zmrzlém, všemi zapomenutém místě, s bytostmi, o kterých víte jen to, že jsou živí, jiní a nebezpeční…