Stručná historie neřesti – Jak zlozvyky budovaly civilizace Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Stručná historie neřesti - Jak zlozvyky budovaly civilizace

Historie nikdy nebyla tak zábavná a opojná.

Zbraně, ocel a bakterie udělali z nás, pradávných lovců a sběračů, moderního člověka, ale na chlastu, sexu, „dobrym matroši“ a sprosťárnách stojí naše civilizace. Robert Evans svým neopakovatelným způsobem odhaluje a popisuje události, o kterých se v učebnicích dějepisu nedočtete. Například příběh prostitutky, ze které se stala císařovna a vymohla ženám jedno z nejdůležitějších práv vůbec – právo pít pivo, což napomohlo ke zhroucení první říše v Jižní Americe. Dále se naučíte: kouřit dýmku nosem jako původní obyvatelé Severní Ameriky, zahulit jako řečtí filosofové, opít se jako Suméřané nebo se odvázat jako naši předci z doby kamenné. Zahřešíte se starými vyznavači Islámu, přečtete si první bulvární plátek z dob starověkého Řecka a seznámíte se s podivuhodnou historií sexuálního byznysu.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Stručná historie neřesti – Jak zlozvyky budovaly civilizace zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Stručná historie neřesti – Jak zlozvyky budovaly civilizace (0.00 EUR)


Stažení Stručná historie neřesti – Jak zlozvyky budovaly civilizace zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  A Brief History of Vice: How Bad Behavior Built Civilization (2016)

  Žánr:
  Literatura světová, Humor, Hobby
  Vydáno: , Omega
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  DriftBooks

  předevčírem

  Milá a vtipná záležitost. Okořeněná leckdy bizarními osobními zážitky autora. Včetně podrobných receptů pokud by ho náhodou někdo chtěl následovat…

  Že dějiny lidstva pohání především alkohol, drogy a nezřízená touha – po moci, po bohatství, po sexu – je asi obecně známé. Že dokonce možná i alkohol přispěl k polidštění opice, není už tak úplně bláznivou myšlenkou. Zvířata a lidé prostě chlastají a fetují, co to jde. A Robert Evans také… samozřejmě pouze a jen kvůli vědeckému bádání. Kvůli knize. Díky němu si tak můžete odpustit třeba takové potěšení, jako je pití vlastní moči s vylouhovaným tabákem, nebo kouření muchomůrek. Nebo naopak – díky němu to všechno můžete vyzkoušet a porovnat si své zážitky s jeho. Prostě milujte se, množte se, chlastejte a fetujte… a hlavně čtěte. Je to zdravé… Popelníček?