Strážci času Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Strážci času

Ve strhující science-fiction amerického spisovatele hrají hlavní roli Hlídky času, které cestují historií a ochraňují její plynulý běh na dějinných rozcestích, kde se vždy rýsují různé varianty výsledků těch událostí, jež rozhodují o povaze příštího vývoje světa. Mladý strážce dějin Don Everard zasahuje na různých místech zeměkoule v rozličných dobách a jeho dobrodružství jsou přeplněna napjatými okamžiky. Autor o svém díle říká: "Snažil jsem se držet se přesně historických faktů a zobrazit lidskost, která je společná ženám i mužům ve všech zemích a v každém věku."Kniha v českém jazyce!


Stažení Strážci času zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Strážci času (0.00 EUR)


Stažení Strážci času zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Strážci času

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Horizont
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  kapr

  24. února

  Milé setkání po letech. Vzhledem k upozornění, že jde o vykuchanou socialistickou třetinovou verzi, kde podstatná část knihy chybí, si počkám s podrobnějším hodnocením na překlad z 90.let.

  jarda-s

  03.01.2016

  Pro Pajonka: jen jestli to nebude tím, že i původní dílo Guardians of Time z padesátých let bylo počátkem devadesátých let upraveno a doplněno na nové vydání The Shield of Time (A Novel of the Time Patrol), viz zde: http://www.goodreads.com/series/53117-time-patrol 🙂

  Insilvis

  01.12.2011

  Vhodné především jako klasická literatura pro příznivce Žambochovy a Procházkovy série Agent JFK ;-). Nejsou to sice paralelní vesmíry jako ve světě Miroslava Žambocha, ale analogií se zde najde hodně. Vzhledem ke konceptu a historickému kontextu lze přehlédnout i určité nekonzistence (ty jsou ale vlastní každému syžetu obsahujícímu cestování v čase a tenhle se s nimi alespoň snaží originálně vyrovnat).

  pajonek

  odpad!

  ….kurec palec, tahle kniha je ODPAD /ne obsah/ je to prachobyčejnej "zparchantělej" komunistickej paskvil – zkrácený jak slovo boží, a navíc svinsky cenzurovaný …………. když to Talpress vydal v roce 1997 nezkrácené, byl jsem překvapen a nadšen – takže knize Stráž času 5 hvězd – Strážci času -cenzurovaní = ODPAD