Stránky světa Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Stránky světa

Furia Salamandra Faerfaxová žije ve světě knih. Sídlo její rodiny v sobě ukrývá nekonečnou knihovnu. Do jejích hlubin se Furia vydává pátrat po jednom velmi speciálním svazku: své vlastní dušeknize. S ním ovládne sílu a magii slov. Ale netuší, jak smrtelné nebezpečí se nad ní vznáší. Každá kniha má totiž i své tajné stránky. Její rodinu ohrožuje mocný nepřítel – a jde po krku i jí. Musí se vydat do Libropolisu, města ztracených knihkupectví, ovšem nebude to snadná cesta. Boj proti vládcům bibliomantiky právě začíná!Kniha v českém jazyce!


Stažení Stránky světa zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Stránky světa (0.00 EUR)


Stažení Stránky světa zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Stránky světa (1.)

  Originální název:

  Die Seiten der Welt (2014)

  Žánr:
  Fantasy, Pro děti a mládež, Pohádky
  Vydáno: , CooBoo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (53)

  Přidat komentář

  broskev28

  04. března

  Pokud nemáš přečteno, tak raději přeskoč tento komentář!
  Nedovedu si představit nic originálnějšího a působivějšího, než nabídnout knižním nadšencům fantasy svět, v němž hlavní role "hrají" knihovny, knihkupectví, antikvariáty, knižní záložky, exlibri. Kde bibliomanti získávají svou sílu právě z knih a kde si každého bibliomanta najde ta správná a jediná dušekniha – která je ta tvoje, milý čtenáři?
  Dějovou linkou už se – soudě podle komentářů – renomovaný autor čtenářům zdaleka tolik nezavděčil. Uvidíme, zda si pokračování vyslouží v tomto směru nadšenější ohlasy.
  Já bych ale od společnosti Albatros Media čekala kvalitnější práci. Nepamatuju, kdy jsem naposledy četla knihu s tolika pravopisnými (a občas i věcnými) chybami. Jestliže jsou podmětem věty slova lampa a křeslo, pak s nimi musí překladatel (?) umět pracovat i v minulém čase. Chybná shoda podmětu s přísudkem (zkušenosti ho naučili), vyjmenované slovo (mi staří harcovníci), špatné skloňování zájmen (potkal jí na ulici). Na jedné stránce jednou Isis, podruhé Iris. A vrchol všeho: chtěl se vymanit z Catina obětí!
  Kdo je za tyto nepříjemné a rušivé chyby odpovědný? Existuje v dnešní uspěchané době profese korektora?

  Orange8knihomol

  14. února

  Nejprve jsem se nemohla do knihy začíst, ale ve druhé polovině jsem se nechávala dějem přímo unášet. Jak říkám, ze začátku jsem spoustu věcí nedokázala pochopit a do čzení jsem se kapinku nutila, ale ke konci se vše rozmotalo a zapadlo do sebe. Už jsem si dokoupila druhý díl a jsem zvědavá, jak se mi bude líbit. Snad vyjde celá trilogie.

  ladaol

  15. ledna

  Čtivé, napívané fantasy. Hezky se to četlo.

  evickakyticka

  05. ledna

  Já nevím. Asi jsem neměla to správné rozpoložení. Vůbec jsem se nechytala, příběh mě nebavil. Byl takový moc zašmodrchaný, spoustu "cizích" slov, divný svět s mluvícím křeslem a lampičkou. Ale ti byli snad jediní, kteří mě zaujali. Jinak po sto stranách jsem to plácání vzdala…

  BetyN.

  26.12.2017

  Komplikovaný příběh z originálního fantasy světa, který je nepředvídatelný, napínavý a zajímavý. Hlavní hrdinka i ostatní postavy jsou skvělé.

  zuzca.h

  18.11.2017

  Zajímavý příběh, i když někdy trochu zdouhavý. Nejvíc se mi líbil konec speciálně setkání dvou postav.. A osobně si myslím, že většina čtenářů tuší dřív než hlavní hrdinka s kým si to vlastně přes deník dopisuje:). Jsem zvědavá jak bude děj pokračovat a proto určitě sáhnu po dalším dílu.

  Ivuska.09

  08.10.2017

  Na tuto knihu jsem se neskutečně těšila. Svět, který v ní je vytvořen, se mi líbil. Měla bych pár výhrad k ději, místy by se mohl ubírat trochu jiným směrem, ale na druhou stranu mě příběh bavil. Jsem zvědavá, jak to bude dál, takže si určitě přečtu i druhý díl.

  Roselunda 1928

  17.09.2017

  Moc zajímavý nápad – librokalypsa, ypsilonzet, vůbec celá bibliomantika je dobrá myšlenka a kniha má spoustu originálních nápadů, bohužel provedení pokulhává, nečte se to moc dobře, postavy jsem si nijak zvlášť neoblíbila a hodně věcí nedává smysl. Škoda…

  Terezita

  16.09.2017

  Nápad zajímavý, příběh sám o sobě poutavý. Líbil se mi svět, ve kterém Furia žila, vyhovoval mi autorův styl psaní. I přesto mi knížka úplně nesedla, zdálo se mi, že je děj zbytečně protahován. Navíc jsem občas našla překladové chyby, které jsou ovšem zanedbatelné. Řadím mezi oddechovky, které neurazí.

  PetraBery

  24.08.2017

  Poměrně zajímavě pojaté fantasy. Na plný počet to není, neměla jsem problém se od knihy odtrhnout, ale přečtení určitě nelituju. Kniha je dost akční, Furia se mi jako hlavní hrdinka líbila. Dost prostoru dostaly ale i záporné postavy. Celkem hodnotím kladně, velké plus za nádhernou obálku. Moc bych si přála mít svojí dušeknihu :-).

  lakme

  14.08.2017

  Obálka nádherná, příběh zajímavý, děj se mi trošku táhnul a některé pasáže mě vyloženě nebavily. A zase jsme klasicky nechápala to ovlivňování minulosti pomocí přítomnosti a tím i budoucnosti..:D asi to moc řeším 😀

  E.lisabeth

  07.07.2017

  Zachranilo to poslednich cca 50 stranek, jinak me to ale strasne nebavilo! Nevim nevim, jestli se mi chce cist pokracovani.

  teer.h

  27.06.2017

  Tak konečně už jsem měla čas dočíst tuto knížku.
  Musím říct, že ze začátku jsem si říkala sakra to je knížka pro děti, co jsem si to koupila. Ale postupem příběhu se ukázalo, že kniha až tak dětinská není.
  Co se týče příběhu, špatný není. Celou tu dobu se mi to líbilo. Nápad je dobrý, ale ten konec? To se opravdu nepovedlo… všechno bylo hrozně rychlé, jako by si autor přál konečně dopsat knihu a mít pokoj. Tak to na mě působilo. Škoda, mohl být více napínavý a určitě by to zlepšilo i čtenářovi pocity.
  Ale jinak se kniha hezky četla. A ta obálka! nádherná 🙂

  lushi

  23.06.2017

  Já bych si přála, aby se už lidé nepokoušeli vymýšlet příběhy o cestování časem a změně minulosti. Téměř vždy to prostě má mezery. V této knize teda ohromné. Kniha sama o sobě byla velmi čtivá a vymyšlený svět byl docela zajímavý. I když málo dokreslený, nedomyšlený. Hlavní hrdinka byla každou chvílí na facku – na jednu stranu byla neuvěřitelně bystrá, na druhou stranu se chovala jako hloupá nevděčná holka. Knihu bych rozhodně nedoporučila.

  Lenka.Vílka

  03.05.2017

  Zaujala mě anotace, a protože knihu měli v knihovně v oddělení pro dospělé, tak jsem si jí půjčila. Ach jo, zase další kniha, která má lepší anotaci než děj. Tohle mě fakt nabavilo. Ale obal fakt luxusní, ten mě ostatně zaujal jako první. Dočteno, ale žádný dojem nezanechán.

  Marthas

  29.04.2017

  Podle mne se tato kniha autorovi opravdu nepovedla, a to jsem z jeho portfolia přečetla už leccos, líbila se mi dokonce mnohem méně než třeba Ledový oheň a tu opravdu nemám ráda a i než série Oblačný ostrov.
  Přišlo mi to s prominutím jako kříženec vyvražďovačky a AY, nu slátanina.
  Ale to neznamená, že to budu pitvat víc, koneckonců na to může mít každý jiný názor. A nerada bych zase odepsala nějakou sérii svými neuváženými slovy. Jen proto, že mi to nesedlo.
  Dokonce zkusím i další díl, pokud tedy vyjde. I když nevím, zda za to může ten konec, který stejně nebyl až tak povedený, pokud si autor myslí, že čtenář opravdu neodhadne, kdo… Tak je pošetilý bláhovec.-)
  Pokud si chcete přečíst nějakou atypickou AY, tak si přečtěte od J.Strouda: Kvílející schodiště, to jsem sice taky strhala ale ve výsledku je to o několik tříd lepší.

  MayaBu

  29.04.2017

  Ach jo! Já opravdu nevím, kde nastala chyba, ale tahle knížka mě začala bavit až na straně 300. Po přečtení anotace jsem se na ni těšila, ale nakonec jsem se strašně dlouho nemohla začíst. A hlavně – je opravdu nutné, aby tam bylo tolik mrtvol? Myslím, že by to šlo i s menším počtem úmrtí… (a naprosto souhlasím s komentářem kayly8)

  kayla8

  24.04.2017

  Abych pravdu řekla, tak moc nevím, co si o této knize myslet. prvních 100 stran jsem ani nevěřila, že ji dočtu, poté se děj celkem rozběhl. Určitě se tam najde pár zajímavých myšlenek, zejména jsou to tenké hranice, ať už mezi minulostí, přítomností a budoucností, nebo mezi dobrem a zlem, správným a špatným rozhodnutím. Námět knihy mě nadchl, opravdu jsem se těšila. ALE. Prostě mi to přijde strašně nedotažené, naivní… Když už se vlivem bibliomantiky něco stane, tak absolutně bez předchozího i následného vysvětlení proč se tak stalo a ten konec? Za námět, který měl velký potenciál a některé lepší pasáže dávám dvě hvězdičky.

  janyska13

  21.04.2017

  Super kniha, která mě bavila svým nevšedním příběhem. Jsem zvědavá jak to bude pokračovat…

  Jana_Z

  26.03.2017

  Líbí se mi ty rozporuplné komentáře – pro někoho je tam moc popisů, pro někoho málo, jeden by chtěl víc akce, druhý naopak. Je skvělé že jsme tak odlišní, jinak by tu byla nuda 🙂

  A teď ke knize samotné – příběh má spád, čte se to samo, ale originální zas tak není. Nejsem asi cílová skupina a už mám něco načteno a tak mi to připomíná Inkoustové srdce – tady najdete příběh o knížkách a svět v knížkách, exlibri (i když se tu tak nejmenují), přepisování minulosti či budoucnosti (vřele doporučuji) a sérii Podzemí – odtud charaktery hrdinů, hlavně Cat.

  Kniha jako "předmět" je krásná – černá obálka, zlaté písmo… Ale uvnitř už je to horší. Je to chyba překladatele nebo nakladatelství? Mám pár příkladů…
  – "Hedvábný šál, také bílý, zakrýval horní část jejího obličeje a zpoza kapuce vykukovaly jen oči." – je snad Isis hlemýžď?
  – "Před dvěma minutami vrhla Furia do svého pokoje,…" – opravdu?
  – "Muž se ni podíval"
  – "… skelná vata z roztrženého plyšového zvířátka…" – to zní jako ideální hračka do dětské postýlky…
  Proto si od CooBoo nic nekoupím.

  SeverusSnape

  25.03.2017

  Kniha mě zaujala obálkou a anotací,rozhodně nelituji je to krásná a kouzelná knížka.Ze začátku jsem trochu tápala,ale pak se to skvěle rozjelo.Očekávám svou dušeknihu každým dnem

  Knihomol10

  15.03.2017

  Nejlepší knižka jakou jsem kdy četl.Ti co tu píšou že je to nudná knížka tak nemají žádnou fantazii.Pro mě top 1.

  laepus

  14.03.2017

  Jako první je třeba zmínit, že nejsem primární cílovka téhle knihy – nejsem patnáctiletá buchta, které ulítává na young adult fantasy. Za druhé to není vůbec špatná kniha, i když nevím, jestli se pustím i do dalších dílů. Třetím faktem je, že autor opravdu umí napsat napínavé pasáže a je jich tady více než dostatek. Čtvrtá věc nutná k uvedení zde – při všech těch soubojích, honičkách, útěcích, bitvách apod. se autor nijak nemaže s tím, kdo všechno může umřít, takže už tak na padesáté straně víte, že při další takové akci může opravdu umřít kdokoli. Za páté bohužel (spoiler!) na konci některé (naštěstí jen některé) postavy zázračně ožijí – neptejte se mě jak, nevím, ale patnáctileté buchty to asi mají takhle rády. 6. asi nejslabší částí knihy je pár desítek stran uprostřed, kdy je to asi nejvíce poplatné cílovým čtenářkám – tajné sídlo v temném lese plné puberťáků a rebelů chystajících se zničit ten prohnilý svět tam nahoře – zná někdo nějaké větší klišé? Ale závěrem – četlo se to dobře – začátek krásně vtáhne do děje a je napínavý k prasknutí a závěr opět stojí za to. Ta čtvrtá hvězda je pak za prostředí knih, knihoven a knihkupectví, jež tomu dodává krásné knihomolské kouzlo.

  kacka29

  11.03.2017

  Velmi se mi líbilo to prostředí knih. Úplně nový svět fantazie, kde i knižní hrdinové ožívají… Mnoho zajímavých a originálních myšlenek a nápadů. Třeba jen všechny ty druhy knihkupectví. Za to děj mě docela zklamal. Na můj vkus byl až příliš komplikovaný a zamotaný a bylo v něm až moc mrtvých…

  Natyna3

  08.03.2017

  Podle hodnocení jsem vlastně čekala, že to bude mnohem horší. Sice jsem se někdy trochu ztrácela v tom prazvlastne vymyslenem světě, ale jinak to celkem mělo spád.
  Ale určitě je mnoho daleko lepších fantasy.

  Voluta852

  06.03.2017odpad!

  Abych řekla pravdu kniha mě vůbec nebavila. Nezáživný děj, při kterém se nevyhnete neustálému přemítání Furie (to jméno je strašné). Jejího bráchu unesli a ona nic…..No, dobře vyhledala svého známého, ale moc bráchovi nepomohla. Druhý díl bych si určitě nekoupila…….
  Tuto knihu jsem vybírala podle této webovky ( bylo na ni spousta kladných ohlasů), ale opravdu bych si rozmyslela, zda si ji koupit. Můžu s jistotou říct, že jsem udělala obrovitou chybu, když jsem si ji koupila. Chci jen říct, rozmyslete si to pořádně!!!!!!!!!!!

  Jane007

  26.02.2017

  Krásná knížka s výraznou vůní knížek. Na začátku jsem se sice trochu ztrácela, ale pak jsem nemohla přestat číst. Teď jen očekávám, kdy si mě najde moje dušekniha. A pak asi odcestuji do Libropolis. Těším se na pokračování.

  TerKaW

  20.02.2017

  Kniha byla zdlouhavá, nudná a často jsem se v ní ztrácela. Musela jsem určitá části přeskakovat , abych ji vůbec dočetla. Konec byl až moc rychlý a předvídatelný.
  Co se mi líbilo, tak byl začátek knihy a obálka, která je moc hezká. Jinak pro mě byla kniha zklamáním.

  tynkaiscrazy

  06.02.2017

  Nudné, dlouhý rozjezd, postavy mi nijak svým smýšlením nesedly a navíc se člověk ve světě knih snadno mohl ztratit. Zpočátku mi i mnoho jmen působilo poměrně potíže. Dala bych možná dokonce pouze 2 hvězdičky, ale ta překrásná obálka! Ta se povedla skvostně!

  ivca84

  05.02.2017

  kniha je průměrné fantasy