Štěstí, láska, čokoláda Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Štěstí, láska, čokoláda

Maya žije životem, který jí samotnou netěší, v zajetí svých vlastních předsudků, omezení a negativního myšlení. Jejím jediným zdánlivým potěšením je čokoláda, která jí nahrazuje skutečné pocity štěstí, lásky a naplněnosti. Dokud se v jejím životě neobjeví postupně několi zajímavých lidí. ….Ti jí postupně otevřou oči a pomůžou uvidět, jak sama sobě škodí. Podělí se s ním o životní moudrost a díky nim najde Maya způsob, jak se osvobodit a začít žít šťastným a naplněným životem.
Tato knížka je o cestě od cynismu a hořkosti k sebedůvěře a štěstí. Toto laskavé vyprávění je inspirované autorčiným skutečným životním příběhem.Kniha v českém jazyce!


Stažení Štěstí, láska, čokoláda zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Štěstí, láska, čokoláda (0.00 EUR)


Stažení Štěstí, láska, čokoláda zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Synergie
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (19)

  Přidat komentář

  menalinda

  20. února

  V podstatě milá knížka.Název vystihuje,ale praxe s pojídači čokoládek je trošku jiná.Hlavní hrdince přeji vše nejlepší a knížku posílám dál.

  makynka911

  02. února

  Knihu jsem si vybrala kvůli obálce a příběhu, který sliboval popis knihy. Myslela jsem si, že to bude běh na dlouhou trať, že hrdinka dospěje k rozhodnutí, ale samozřejmě, že to nebude hned, že nám bude vyprávěn příběh, kdy hrdinka doběhne doslova přes překážky.
  Místo toho jsem začala hned ze začátku být alergická na její jméno, protože to autorka používala snad častěji než tečky. Celkově mi přišlo, že styl psaní byl neohrabaný. Nicméně to celé zabila babička (být to chlap tak je to dědeček hříbeček), a taky věštkyně nebo jak jí říkat, kterým stačilo vypustit z pusy pár rozumných slov a jako zázrakem se hrdince začal měnit celý život. Netvrdím, že poselství knihy není pravda (zhubneš až se sebou smíříš, nehledej chlapa on si tě najde), ale tohle mi přišlo opravdu přestřelené. Dočetla jsem, zvědavá, jaký to bude mít konec, ten mi nakonec přišel asi nejsmysluplnější. Takže hvězda za nápad, za obálku a třetí za recepty na konci 🙂

  Danka22

  07.12.2017

  Zajímavá knížka, ale moc mě neoslovila.

  Danago

  24.11.2017

  Krásná knížka už obálkou a grafikou. Je to krátký příběh jehož poselstvím je mít ráda sama sebe, své tělo ať už je jakékoliv, protože láska, štěstí i chuť se přejídat – to vše je spojeno se smýšlením o sobě. Knížka může hodně ženám pomoci najít novou lepší cestu za šťastnějším životem. Příběh je taková motivační beletrie. Já se pokusím podle ní řídit a občas do ní znovu nakouknu.

  Sarajana

  21.08.2017

  Velmi poučné čtení, oddechové a jediné, co mohu knize vyčíst, jsou chyby, jako jsou chybějící uvozovky, špatné umístění teček atd. Jinak se mi kniha velmi líbila.

  AdélaV.

  03.08.2017

  Mě to teda nebralo… A nepomáhal tomu ani překlad/nepovedená korektura. Věty typu: Myslela Maya si, že … mě prostě vadí…

  MOu598

  13.07.2017

  Autorka nás provází tím, jak dosáhnout šťastného života.
  Tuto knížku nechápu jako beletrii, ale spíš jako motivační – pro rozvoj osobnosti.
  Zajímavé, podnětné, asi autobiografické. Snad někomu pomůže najít štěstí – jenže na to si každý musí přijít sám.

  terkas2001

  08.04.2016

  Kniha se mi líbila, tuhle tématiku mám moc ráda. Přišlo mi, že se v knize neustále něco dělo, což oceňuji, i když se děj občas opakoval. A taky mi vadily pravopisné chyby. Jinak děj knihy byl slvělý.

  magnolia

  07.03.2016

  Knížka, která v určitém věku nebo životní situaci, může mnohé ženě či dívce pomoci.

  DominaCZ

  01.12.2015

  Kniha o tom, že tlustá holka žere a žere, což ji štve, tak se utápí v slkzch místo toho, aby přestala. Že se na ni tím pádem chlap vykašle? To je logický. Ten příběh nemá žádnej přínos, protože tu změnu jí přinesla ta bábina, ne ona sama – na to byla moc zdechlá a neschopná. Takže co je na knize o zdechlině přežírající se motivačního? Žerte co to dá, na vše kašlejte a zabředněte do bahna hloub a hloub, však on vás z toho dostane kouzelný anděl v podobě okolojdoucího rádce? Tohle přece nemůže inspirovat nikoho.

  Vrrr.grrr

  03.09.2015

  Myslenka knihy se mi libila. Docela rychle jsem ji i prelouskala, ale za spatny preklad a cetne preklepy pouze tri hvezdy.. Odvadi to zbytecne pozornost a znehodnocuje obsah.

  Gity

  22.03.2015

  Knížka mě zaujala v knihovně svým obalem, tak jsem si ji půjčila, aniž bych o ní věděla něco bližšího. Líbil se mi ale jen úplný začátek knížky. V okamžiku, kdy se kniha začala zabývat "pseudospirituálními" úvahami, líbit se mi přestala. I přesto jsem ji přečetla až do konce, abych jí dala šanci zaujmout mě třeba nápaditým závěrem. Bohužel ani to se nestalo a tak obal zůstává tím, co se mi na knize líbí nejvíc. Chápu ale, že pro mladé ženy, které se v životě teprve samy hledají, může být kniha přínosná – pro tyto případy doporučuji a určitě bych nechtěla, aby můj komentář vypadal, že knihu odsuzuji. Jen asi nejsem vhodná cílová skupina 🙂 Já už jsem sama sebe našla, srovnala se se sebou a naučila se pracovat s myslí i myšlenkami, takže kniha pro mě žádný přínos neměla. Další knížky této autorky už pravděpodobně číst nebudu.

  AndreaP.

  06.03.2015

  Svým způsobem tak trošku kniha s posláním, a sice ukázat, že člověk se o své štěstí musí postarat především sám, pokud bude sedět v koutě se svými strachy, okolí ho nebude brát a nedosáhne ničeho…aneb změň sám sebe a změní se zásadně i svět okolo Tebe.

  Peace

  12.11.2014

  "Čím pravdivěji vůči sama sobě žiješ, tím si šťastnější – a o to cáklejší připadáš ostatním."

  Kniha nebyla nějakým myšlenkovým převratem, ale mně se líbila. Je znát, že autorka čerpala ze svých vlastních zkušeností – nejde totiž o nějaké teoretické blábolky. Jedná se o milé připomenutí klasických životních pravd – a ty nejsou na škodu nikdy.

  zuzak07

  05.07.2014

  Knihu jsem četla na základě doporučení. Četla se dobře a rychle, ale nic jsem si z ní neodnesla. Neobjevila jsem žádnou novou myšlenku, která by už nebyla vyřčena. Aspoň, že byla tak krátká.

  Niki

  24.11.2013

  Pro mě tam byly scény, které mě zaujaly vykresleny moc povrchně a naopak. Navíc byl konec předvídatelný.

  Romannetta

  03.05.2013

  Kniha ukazuje cestu těm, kteří ji ztratili. Mně moc pomohla a jsem za ni moc vděčná.

  jasnenka

  27.12.2012

  Nenadchla, ale ani neurazila. Taková trochu pohádka s předvídatelným koncem.

  RenataP

  18.10.2012

  Je to příjemný příběh, který nevykresluje duchovní moudrost v nějakých růžových barvách. Je zde výrazně zdůrazněno, že je třeba se o své štěstí také zasadit činy, riskovat a nebát se.
  Ovšem je to i o strachu, právě z následků onoho riskování.