Stanice hrůzy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posted by

Stanice hrůzy

Přicházejí v noci, tiše jako smrt…. Rozmnožují se v těle svých obětí a při narození svůj živý inkubátor zabijí… Jsou to dokonalé vražedné stroje z cizího světa… Jsou to VETŘELCI

Wilks, Billie a Bueller přežili jako jediní zničující útok na domovskou planetu vetřelců. Ale po návratu do slunečního systému se stali uprchlíky. Uprchlíky ze zamořené Země. Cestují vesmírem na kosmické lodi bez posádky. Cíl: neznámý.
Netuší, že s sebou vezou náklad smrti. Smrti, které budou muset čelit. Netuší ani, že směřují ke vzdálené kolonii a vojenské základně. K ostrůvku lidství na okraji vesmíru, který je v moci generála jménem Spears. Teď musí Billie, Wilks a Bueller čelit nové nepředstavitelné noční můře: dar šílenství ze vzdálené planety vetřelců, nevyrovnaná lidská mysl a zkušenosti tajemné pilotky poručíka Ellen Ripleyové.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Stanice hrůzy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Stanice hrůzy (0.00 EUR)


Stažení Stanice hrůzy zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Vetřelci (2.)

  Originální název:

  Nightmare Asylum (1993)

  Žánr:
  Horory, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Perseus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  XenaTaurus

  07.08.2016

  Knha splnila moje očekávání, kvalitně navázala na filmové scénáře,zajímavé nápady /výcvik vetřelců/, dostatek výsuvných drštiček 🙂

  Terva

  08.11.2015

  Snad ještě lepší a krvavější než první příběh. Osudy Wilkse, Billie a Buellera, kteří přežili zničující útok na planetu vetřelců zde pokračují v holé snaze o přežití. CITÁT – Venku, v mrtvém vakuu vesmíru neexistoval žádný zvuk.

  HeatTown

  03.11.2015

  Přiznávám se, že byť jsem dočetl až do samotného konce, nebyl jsem kdovíjak ovanut tou euforií, kterou jsem zpočátku očekával. Samozřejmě, rozumím celkem vysokému hodnocení, protože je to jak s ženskou – od každé, co v životě potkáte, také nečekáte, že bude vaše životní partnerka 🙂

  Jack Bauer

  17.03.2014

  Vynikající pokračování o vetřelcích. Buď je to lépe napsané než předchozí „Hnízdo na Zemi" nebo jsem si už na styl psaní zvyk. Autor se lehce zmíní v krátkém odstavci o zfilmovaných vetřelcích a výborně na ně navazuje. Spousta akce, ale nepřemýšlet u toho.

  Adria Orici

  13.02.2014

  Zase pěkná " divočina" . Nehledat žádné chyby a vypnou mozek a bavit se.

  MildeZ

  02.12.2013

  Rozhodně daleko lepší, než předešlý díl! Tohle je oddechové čtení, které fanouška všeho Vetřelčího prostě neurazí. Výrazně mi pracovala představivost u postav Wilkse a hlavně perverzního Spearse 🙂

  Konai

  Druhé pokračování. ČÍm větší číslo, tím lepší známka.